Стрептоміцину сульфат (стрептоміцин сірчанокислий)

1650.00 грн (ціна за 1 кг)

Стрептоміцину сульфат – це сильнодіючий антибіотик, що має широкий спектр застосування, який належить до групи аміноглікозидів. Завдяки своїм унікальним фармакологічним властивостям препарат результативно бореться з найрізноманітнішими захворюваннями та входить до офіційного переліку життєво важливих лікарських засобів.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності стрептоміцину сульфат (стрептоміцин сірчанокислий). У нас можна купити стрептоміцину сульфат за доступною ціною. Стрептоміцину сульфату має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на стрептоміцину сульфат Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку стрептоміцину сульфату по всій території України.

Історія виникнення препарату стрептоміцину сірчанокислого

Препарат було винайдено у 1952 році Зельманом Ваксманом як дієвий лікарський засіб проти туберкульозу та чуми. Відмінні фармацевтичні властивості стрептоміцину сульфату зробили його справжньою знахідкою, яка сьогодні активно використовується у медицині.

Фармакологічні властивості стрептоміцину сірчанокислого

стрептоміцин купитиСтрептоміцин сірчанокислий (стрептоміцину сульфат, стрептоміцин-сульфат) – антибіотик, що виробляється актиноміцетом Actinomyces globisporus streptomyclni. З вигляду це біла порошкоподібна або суха пориста маса, досить гігроскопічна. Запах відсутній, смак – гіркий. Розчинення у воді відбувається швидко і просто; також розчиняється у 0,9 %-му розчині хлористого натрію і новокаїні; в спиртах, етері й трихлорметані не розчиняється. У слабокислих середовищах спостерігається стійкість цієї речовини, а ось при нагріванні в кислотних і лужних розчинах відбувається її розкладання. Вплив сонячних променів і контакт з киснем повітря не призводять до змін.

Взаємодія з хімічними сполуками дає такі результати:

 • нагрівання з гідроксидом натрію – розкладання з отриманням мальтолу (I), який в присутності сірчаної кислоти набуває фіолетового забарвлення;
 • з лугами і спиртовим розчином а-нафтолу – поява фіолетово-червоного кольору;
 • з розчином хлористого барію – осадження білого сульфату барію.

Для розрахунку дози застосовують ОД (одиниці дії). 1 ОД = 1 мкг стрептоміцину основи в хімічно чистому вигляді.

Застосування стрептоміцин-сульфату

антибіотик стрептоміцин-сульфат гуртСтрептоміцин сірчанокислий є основним протитуберкульозним препаратом, який результативно бореться з туберкульозом легень та інших органів. Завдяки своїм високим антибактеріальним показникам, стрептоміцину сульфат рекомендується пацієнтам при різних гнійно-запальних процесах. Крім того, препарат є ефективним у боротьбі з такими хворобами, як бруцельоз та менінгіт, а також ліквідовує різні кишкові інфекції. Стрептоміцину сульфат рекомендований для пацієнтів, які потерпають від набряків, бронхопневмонії та лептоспірозу. Широка сфера застосування та відмінні властивості зробили цей антибіотик потужним інструментом у боротьбі з найрізноманітнішими недугами.

Цей антибіотик широко використовують як у медицині, так і у ветеринарії. У якості ветпрепарату він рекомендований при лікуванні кампілобактеріозу та актиномікозу у різних сільськогосподарських тварин. Маючи чудові зцілювальні властивості, цей ветпрепарат не тільки швидко ліквідовує захворювання у великої та дрібної рогатої худоби, але й попереджає подальше виникнення хвороби. Тут особливо важливий його великий антимікробний спектр дії, оснований на придушенні білкового синтезу в клітині мікроба на рибосомному рівні. Спостерігається висока активність стосовно:

 • туберкульозних мікробактерій;
 • більшості грамнегативних мікроорганізмів (кишкова і гемофільна палички, клебсієла пневмонії, провокатори туляремічних уражень, чуми і бруцельозу);
 • деяких грампозитивних мікроорганізмів (стафілококи).

Також цей препарат активний, хоча і в меншій мірі, до стрептококів та пневмококів. На віруси, анаероби і рикетсії не впливає.

Отже, стрептоміцин сірчанокислий призначають при таких захворюваннях:

 • туберкульозне ураження легень та інших органів;
 • гнійні запалення (пневмонії, бруцельоз, ендокардити, чума, туляремія).

Що стосується лікування тварин, то стрептоміцину сульфат застосовують також при:

 • кишкових захворюваннях;
 • повній відсутності молока у овець;
 • лістеріозі та злоякісній катаральній гарячці ВРХ;
 • шигельозі й колібацильозі ягнят і телят;
 • пневмонії легенів і бронхів у поросят і телят;
 • рожі свиней;
 • геморагічній септицемії;
 • актиномікозі;
 • знезараженні сперми для штучного запліднення.

Фармакологічний вплив стрептоміцину сірчанокислого

Стрептоміцин сірчанокислий є дієвим медичним засобом проти пастерели, різних стафілококових інфекцій та кишкової палички. Маючи відмінні антибактеріальні властивості, ця субстанція максимально швидко потрапляє у кров та вже через 30 хвилин після першого застосування розпочинає свій лікувальний вплив на організм.

Стрептоміцин сірчанокислий і безпека

Цей медичний і ветеринарний препарат не відкидає прояву алергійних реакцій і токсичних отруєнь як у людей, так і у тварин. Серед основних побічних явищ: головні болі та запаморочення, дерматити, пронос, альбумінурія і гематурія, слухові порушення тощо. Це говорить ні про що інше, як про обов’язковий контроль процесу лікування лікарем.

Якщо передбачаються тривалі й періодичні роботи з цією субстанцією, необхідно дотримуватися запобіжних заходів, застосовувати ЗІЗ. Інакше можливе виникнення дерматитів. У групі ризику – медсестри, фармацевтичні працівники, співробітники на виробництвах.

Випуск і поставки цього антибіотика здійснюються у флаконах різного об’єму, герметично закупорених гумовими корками, а також у мішках по 25-30 кг.

Зберігати препарат рекомендовано в сухих приміщеннях, при температурі навколишнього середовища, що не перевищує 25 °С.

Якщо Вам потрібно купити гуртом стрептоміцину сульфат (стрептоміцин сірчанокислий), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на стрептоміцину сульфат (стрептоміцин сірчанокислий), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Підприємство гарантує високу якість препарату, пропонує доступні ціни на будь-які обсяги і доставляє замовлення оперативно по всій країні. Звертайтеся! Ваше завдання купити стрептоміцину сульфат буде виконане вчасно і без зайвих турбот.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Стрептоміцину сульфат (стрептоміцин сірчанокислий) за вигідною ціною, також замовити Стрептоміцину сульфат (стрептоміцин сірчанокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.