Фебантел

12000.00 грн (ціна за 1 кг)

Фебантел – це нематодоцидний глистогінний лікарський засіб для тварин.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фебантел. У нас можна купити фебантел за доступною ціною. Фебантел має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на фебантел Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фебантелу по всій території України.

Фармакологічні властивості фебантелу

Фебантел є протигельмінтним препаратом з широкою областю застосування. Фебантел належить до категорії пробензмідазолів, які є активними до руйнівного впливу Toxascaris, Uncinaria, Ancylostoma, Trichocephalus та Toxocara. Механізм дії препарату полягає у порушенні мікротубулярної функції нематод, а також у призупиненні синтезу білку тубуліну. Таким чином, досягається стійкий ефект, який супроводжується загибеллю гельмінтів.

Практичне застосування фебантелу

Фебантел широко застосовується у ветеринарії для лікування протостронгильозів та диктиокаульозів у кіз та овець. Цей ветпрепарат також рекомендований при гемонхозі, нематодирозі, стронголоїдозі, аскаридозі або езофагостомозі у свиней та коней. Завдяки своєму дієвому та м'якому впливу на організм тварини, фебантел є показаним для лікування аскаридозу, токсаскаридозу, гетеракидозу та унцинаріозу у домашніх птахів. Під час лікування даним ветеринарним препаратом не варто споживати молоко тварин або проводити забій на м'ясо. Фебантел знайшов своє застосування в якості протиглистного препарату для лікування собак. Ця речовина використовується і для профілактики утворення стрічкових червів. У профілактичних цілях препарат попереджає розвиток у собак цестозу та нематодозу. Вже після першого прийому препарату досягається пригнічення активності гельмінтів.Фебантел потрапляє у кров та в органи до 60 хвилин з часу прийому та починає діяти проти глистів. Після завершальної терапії, ветпрепарат виводиться з організму тварин з сечею протягом доби.

Зберігати цей протиглистний засіб варто у закритому та сухому місці.

Якщо Вам потрібно купити оптом фебантел, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фебантел, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фебантел за вигідною ціною, також замовити Фебантел з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.