Власний імпорт

Цинк оксид (окис цинку) кормовий

113.40 грн (ціна за 1 кг)

Цинк оксид (окис цинку) ZnO – безбарвний кристалічний порошок, нерозчинний у воді, жовтіє при нагріванні і сублімується при температурі 1800 °C.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності цинк оксид кормовий. У нас можна купити цинк кормовий оксид оптом за доступною ціною. Цинк оксид кормовий має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна цинк оксиду Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку цинк оксиду по всій території України.

 Оксид цинку кормовий

оксид цинку кормовий формулаЦинк — незамінний мікроелемент у годівлі тварин і птиці. Цей мікроелемент бере участь у багатьох метаболічних реакціях. Симптомами нестачі цинку у свиней є зменшення споживання корму і зниження продуктивності, ослаблення імунної системи, паракератоз, атрофія тощо. Мінімальні норми включення цинку в раціони свиней (за рекомендаціями вчених з національних інститутів різних країн) варіюють у межах від 50 до 100 мг/кг комбікорму залежно від віку. Природний вміст цинку в різноманітних кормових компонентах не дозволяє забезпечити тварин необхідною кількістю цього елементу. В 1 кг стандартного рослинного раціону міститься 30-40 мг цинку. Тому для покриття потреби свиней у цинку до складу рослинних раціонів цих тварин додаються його неорганічні (оксид, сульфат) і органічні (гліцинат, метіонат тощо) форми. У кінці 80-х років минулого століття з'явилися перші дані, які демонструють, що фармакологічні дозування цинку у формі оксиду цинку (1500-3000 мг/кг раціону) ведуть до зниження діареї і покращують ріст молочних поросят. При цьому експерименти, проведені в США, доводять, що фармакологічні дози оксиду цинку і антибіотики працюють у шлунково-кишковому тракті поросят незалежно один від одного. Так, включення оксиду цинку до раціону поросят, що містить значну кількість хлортетрацикліну, призводить до додаткового поліпшення приростів і конверсії корму.

Існують п'ять основних механізмів, що пояснюють ефект високих доз оксиду цинку у поросят:

  1. Стимулюючий вплив на ріст за рахунок регулювання секреції спеціального пептиду, що збільшує споживання корму.
  2. Поліпшення бар'єрної функції тонкого кишківника у зв'язку зі стимулюванням епітеліального росту, регенерації клітин і пом'якшення негативного впливу відлучення від годування молоком на структуру тонкого кишківника.
  3. Імуномодулюючий ефект за рахунок зменшення виділення стимулюючого запалення гістаміну.
  4. Зниження виділення різних іонів у тонкому кишківнику, що призводить до збільшення абсорбції води та запобігання діареї.
  5. Стабілізація мікрофлори в тонкому кишківнику і запобігання прикріпленню патогенних мікроорганізмів до його ворсинок, що може попередити проблеми, пов'язані з діареєю після відлучення поросят від свиноматки.

Цікаво, що використання фармакологічних доз оксиду цинку дозволено у багатьох країнах, але не в Європейському союзі. У 2003 році Європейська комісія знизила максимальний дозволений рівень введення цинку в раціонах свиней до 150 мг/кг.

Якщо Вам потрібно купити оптом цинк оксид кормовий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на цинк оксид кормовий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Цинк оксид (окис цинку) кормовий за вигідною ціною, також замовити Цинк оксид (окис цинку) кормовий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.