Ацетилсаліцилова кислота (аспірин)

285.00 грн (ціна за 1 кг)

Ацетилсаліцилова кислота (аспірин) – це дієвий та безпечний лікарський і ветеринарний засіб з хімічною формулою С9Н8О4.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Ацетилсаліцилова кислота – це широко застосовувані в медицині та ветеринарії ліки, що характеризуються ефективністю і практично відсутністю шкідливого впливу в рекомендованих дозуваннях й при правильному застосуванні. По суті, це 2-ацетилоксибензойна кислота, серед основних функцій якої – знеболення, зниження жару, боротьба із запаленнями і антиагрегантна дія. Також активно вживається синонімічна назва препарату «аспірин», адже під такою ТМ він був запатентований фірмою «Байєр».

Вивчення механізму дії і профілю безпеки ацетилсаліцилової кислоти достатнє, а дієвість неодноразово пройшла клінічну апробацію, в результаті чого препарат був внесений до списку найважливіших ліків ВООЗ. Для отримання цього продукту використовують саліцилову (2-гідроксибензойну) кислоту. Це основне джерело, що піддається етерифікації оцтовою кислотою. Якщо говорити про лабораторний синтез, то тут не обходяться без взаємодії C7H6O3 та ацетилацетату. Додатковим робочим компонентом виступає H2SO4. Крім того, тут мають місце очисні операції: оптимальна чистота досягається шляхом перекристалізації. Як результат – 80 % кінцевого продукту.

Аспірин  належить до ненаркотичних анальгетиків широкого спектру використання. Початкове завдання, яке він виконував одразу після відкриття (а сталося це в 1971 р.) – протизапальна дія. У наші дні ці мега популярні й безпечні ліки застосовують при лікуванні різних хвороб. Найпоширеніші медичні форми випуску – таблетки в спеціальній оболонці і шипучі таблетки. У ветеринарній практиці використовують порошкоподібні субстанції.

Характеристики аспірину

Ацетилсаліцилова кислота, купити яку сьогодні не становить проблем, має вигляд білої порошкоподібної маси або твердого матеріалу, сформованого невеликого розміру голчастими кристалами. Цій речовині характерний слабокислий смак. Розчинення у воді різної температури – різне: при кімнатній t аспірин розчиняється слабо, при високій – посилено. Легкому розчиненню піддається в спирті та лужних розчинах.

Молярна маса – 180,157 г/моль, густина – 1,4 г/см3, t плавлення (з оперативним нагріванням) і t кипіння (з розкладанням) – 135 °C, t твердіння розплаву – 118 °C. Формула – C9H8O4.

Ацетилсаліцилова кислота, що піддається гідролізу (при тридцятихвилинному кип’ятінні у водному середовищі з подальшим охолодженням), розділяється на 2 кислоти: саліцилову і етанову. Перша з них, охолонувши, погано розчиняється у воді й перетворюється в голчастий кристалічний осад. Нагрівання речовини, яка розглядається, до 200 °С робить її дуже активним флюсом, якому під силу розчиняти окиси різних металів, зокрема міді та заліза. Відтак, якщо немає в розпорядженні інших флюсів, цілком може бути задіяна ацетилсаліцилова кислота. Щоб визначити дуже малі кількості речовини, вдаються до реакції за участю реактиву Коберта і сірчаної кислоти в співвідношенні 1: 2. Розчин при цьому набуває рожевого забарвлення (іноді додатково може знадобитися нагрівання), а аспірин поводиться, як фенольна кислота.

Ацетилсаліцилову кислоту купити оптом

Якщо вас цікавить ацетилсаліцилова кислота опт, звертайтеся до компанії «Система Оптимум». На наших складах у постійній наявності достатні обсяги цієї продукції. Крім того, в нашому розпорядженні – великий автомобільний парк. А це означає, що будь-які партії аспірину можуть бути доставлені на ваше замовлення в потрібний час (терміни поставок транспортом нашого підприємства – оптимальні в усі регіони України). Аспірин купити оптом у ПП «Система Оптимум» – запорука високої якості товару і доступних цін. Якісний рівень підтверджує відповідний сертифікат. Що стосується вартості, то вона залежить від обсягів закупівель. Щоб уточнити кінцеву ціну тієї чи іншої кількості 2-ацетилоксибензойної кислоти, зв’яжіться з нашим менеджером за контактним телефоном. Зверніть увагу: при великих оптових замовленнях в індивідуальному порядку можливі додаткові знижки.

Властивості та застосування аспірину

Головні завдання аспірину, про які, як і про самі ліки, знає багато хто з нас – зменшення температури, запалень і угамування больових відчуттів. Його назначають при лихоманках, головних болях, гострих респіраторних захворюваннях, невралгіях, різного роду інфекціях, ревматизмі та ревматоїдному артриті, хворобах серцево-судинної системи, порушенні мозкового кровообігу та ін. Загалом, він:

 • ефективно бореться із запальними процесами, пригнічуючи активність циклооксигеназ (ферментів, що виробляють медіатори запалень), унаслідок чого до осередків запалень не надходить енергія, вони припиняються і спостерігається загоєння рани;
 • знижує температуру тіла і знеболює, що базується на пригніченні функціонування тих ділянок головного мозку і ЦНС, які регулюють відповідні процеси в організмі;
 • володіє потужним ефектом проти пневмоній;
 • розріджує кров, тому може бути задіяний з метою зниження тиску;
 • розширює судини, у зв’язку з чим може використовуватися для профілактики різних серцевих недуг;
 • уповільнює утворення тромбів у судинному руслі (інгібування спонтанної та індукованої агрегації), особливим чином впливаючи на тромбоцити (мінімізація їх здатності до склеювання, основана на антиагрегаційній дії);
 • протистоїть розвитку злоякісних новоутворень;
 • подовжує життя тим, у кого стався інфаркт міокарда або інсульт, у кого протезовані серцеві клапани.

Як діє цей препарат? Він прямо впливає на негативні процеси, що відбуваються в осередку захворювання. З цього випливає, що до втамування болю і зняття загальних симптомів захворювання додається оперативна боротьба з причиною хвороби. Ацетилсаліцилова кислота добре поєднується з іншими ліками, у зв’язку з чим нерідко входить до складу протизастудних медикаментів-комплексів.

Особливості застосування та дозування. Аспірин приймають всередину після прийому їжі. У більшості випадків (при лихоманках, мігренях тощо) разова доза для дорослих становить 0,25-1 г три-чотири рази на добу. Дозування для дітей залежить від віку, як правило, це 0,1-0,3 г за раз. При ревматичних і серцевих захворюваннях добові кількості для вживання виглядають так: 2-3 г (іноді 4 г) для дорослих і по 0,2 г на кожен рік життя для дітей. Що стосується розчинної форми препарату, то вона готується так: таблетку розчиняють в половині склянки води. Прийом можливий або в кінці їжі, або відразу після її вживання.

Чи має ацетилсаліцилова кислота побічні ефекти? Так, не є винятком підвищене потовиділення, виникнення шумів у вухах і погіршення слуху. Крім того, можуть з’явитися алергійні набряки і алергії на шкірі. Якщо аспірин купити без призначення лікаря і тривалий час займатися самолікуванням, можуть виникнути розлади шлунково-кишкового тракту, виразки і шлункові кровотечі, оскільки є загроза ураження слизової шлунка і дванадцятипалої кишки. Щоб підвищити ймовірність уникнути цих негативних проявів, ацетилсаліцилову кислоту необхідно приймати винятково після вживання їжі, добре подрібнюючи таблетку і запиваючи великою кількістю води, а краще молока. Також мінімізувати подразнення шлунка допомагає подальший прийом мінеральної лужної води або розчину харчової соди. Позаяк кислота ацетилсаліцилова відображається на агрегації тромбоцитів і має певною мірою протизгортальну активність, при її застосуванні важливо періодично досліджувати кров. Крім того, вона інтенсифікує ефект антикоагулянтів, препаратів, що знижують рівень цукру, впливає на дію кортикостероїдів і нестероїдних засобів, що борються із запаленнями, а також послаблює роботу сечогінних ліків. Можливі наслідки незначного передозування аспірином: нудота, блювота, запаморочення, болі в животі, погіршення слуху та зору. Якщо передозування велике, можуть сплутуватися думки і свідомість, не є рідкістю сонливість, колапс і тремор, порушується вуглеводний обмін, виникають задишка і ядуха, організм зневоднюється, температура тіла підвищується. Навіть кома і смерть можливі (при вживанні дорослою людиною більше 10 грамів, дитиною – більше 3 г). Тому з дозами потрібно бути вкрай обережними.

Ацетилсаліцилова кислота і ветеринарія. Як уже згадувалося, аспірин купити часто необхідно і для застосування у ветеринарних цілях. Тут задіюють білий/сіруватий порошок, з якого готують розчини для перорального введення разом з водою або рідкими кормами. Для тварин цінні все ті ж ефекти: протитромботичний, протизапальний, анальгезуючий і жарознижувальний. Завдяки цьому молодняк одужує швидше, а втрати продуктивності зменшуються. Аспірин використовують для лікування телят, свиней та птиці. Серед основних недугів: гарячка, хвороби дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту, синдром ММА, РА, остеоартроз, болі в м’язах і спровоковані оперативними втручаннями, тепловий стрес. Оптимальні дози для різних тварин:

 • для телят – один грам порошку на кожні 7 кг ваги особини;
 • для свиней – півтора кілограма на 1000 л питної води;
 • для с/г птиці – 300-600 г на 1000 л води для пиття.

У двох останніх випадках кількість препарату дорівнює приблизно 100 мг на 1 кг маси тіла. Курс лікування, як правило, становить три-п’ять днів з разовим добовим вживанням. Ацетилсаліцилова кислота за ціною високою або невисокою (немає значення) повинна застосовуватися з обережністю і чітким дотриманням рекомендованих доз. Адже якщо у тварин спостерігається індивідуальна чутливість, не є винятком алергії. Також можуть з’явитися свербіж, блювота, нудота і тремор. І якщо щось з перерахованого проявиться, прийом препарату необхідно припинити, плюс слід почати антигістамінну терапію і симптоматичне лікування. Зверніть увагу! Аспірин купити, щоб лікувати курей-несучок не можна. А якщо без цього не обійтися, то їх яйця вживати людям заборонено. Не можна лікувати цим препаратом супоросних і лактуючих свиноматок, а також поросят у віці до місяця. Забій тварин на м’ясо дозволяється тільки через добу після останнього використання ліків. Якщо забій змушений здійснитися раніше цього терміну, м’ясо допустимо згодовувати непродуктивним особинам, хутровим тваринам або створювати з нього м’ясо-кісткове борошно. За висновком ветеринара, може бути виконана утилізація. При зберіганні цього ветеринарного препарату необхідно дотримуватися низки умов. Зберігання його потрібно здійснювати в сухому й захищеному від світла місці, далеко від дітей, їжі та кормів, в упаковці виробника. Оптимальний температурний діапазон – 5-30 °С. Термін придатності становить 2 роки від дати виготовлення (якщо дотримані всі умови зберігання). Якщо упаковка розкрита, але не була повністю використана, її допустимо зберігати ще 28 днів, далі застосування цієї субстанції заборонене.

Ацетилсаліцилова кислота ціна

Цікавить аспірин, ціна якого – в доступних межах? Ацетилсаліцилова кислота за ціною виробника може бути запропонована компанією «Система Оптимум», що стане для вас приємним сюрпризом. Ми не завищуємо вартість товару, про яку б з позицій прайсу не йшла мова. У нас ви можете купити хімічне лабораторне обладнання, ветеринарні субстанції, різну хімічну сировину та реактиви. І все буде коштувати недорого, як і ацетилсаліцилова кислота. У нас – одні з найкращих цін у своєму сегменті діяльності на ринку України. Дізнатися, що скільки коштує, і оформити замовлення на потрібну партію продукції можете просто зараз, зателефонувавши нам або відправивши заявку на e-mail. У будь-якому випадку швидке опрацювання замовлення гарантуємо.

Ацетилсаліцилова кислота від виробника в Україні

Якщо ви ввели в рядку пошуку «ацетилсаліцилова кислота від виробника в Україні», значить вам відомі переваги покупки таким способом. По-перше, вигідніших пропозицій, ніж виробник, ніхто не зробить. По-друге, не потрібно довго чекати завезення з-за кордону або вирішувати проблеми імпорту. Замовити аспірин від виробника в Україні – значить заощадити час і гроші. А якщо ще й вибрати компанію правильно (адже на вітчизняному ринку функціонує чимало підприємств і уваги заслуговують далеко не всі), до низької ціни ацетилсаліцилової кислоти і оперативної доставки додадуться комфортні умови співпраці. І це вже не кажучи про те, що ви зможете бути повністю впевнені у високій якості будь-якого придбаного продукту, чи то мається на увазі фуразолідон, цинк оксид, бура 5-водна, чи та ж ацетилсаліцилова кислота. З питань покупки ацетилсаліцилової кислоти оптом звертайтеся до контактних осіб компанії «Система Оптимум» у будь-який зручний для вас час.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ацетилсаліцилова кислота (аспірин) за вигідною ціною, також замовити Ацетилсаліцилова кислота (аспірин) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.