Рибним господарствам

Рибним господарствам

Комерційна пропозиція

Назва Фасування
1 Діамантовий зелений, чда 1 кг / 25 кг
2 Калій марганцевокислий, фарм 1 кг / 50 кг
3 Кристалічний фіолетовий, чда 0,1 кг /1 кг
4 Левоміцетин, фарм 1 кг / 25 кг
5 Малахітовий зелений, чда 1 кг / 25 кг
6 Метиловий фіолетовий, чда 1 кг / 25 кг
7 Метиленовий блакитний, чда 1 кг / 25 кг
8 Фуразолідон, фарм 1 кг / 25 кг
9 Хлорамін Б 1 кг / 20 кг
10 Хлорне вапно 1-й/3-й гатунок 20 кг
11 Засіб для профілактики та лікування аеромонозу (краснухи) зяберного некрозу і підвищення рибопродуктивності водойми ДОН-1R 1 л

Шановні партнери!

Компанія «Система Оптимум» пропонує широкий асортимент хімії для однієї з важливих галузей економіки України – рибного господарства. Ми багато років організовуємо поставки хімічних продуктів, профілактичних і лікувальних засобів для риби, дезінфекторів та антисептиків для аквакультури тощо. У нас на постійній основі можна замовити діамантовий зелений, метиловий фіолетовий, метиленовий блакитний, фуразолідон, левоміцетин та іншу аналогічну продукцію. В наявності – засоби для підвищення рибопродуктивності водойм, інтенсифікації виробництва риби, успішного ведення рибного господарства загалом.

Ми ретельно слідкуємо за якісним рівнем усіх товарів, які реалізуємо. Кожна партія відповідає технічним вимогам та стандартам якості, що підтверджується супровідною документацією. Вартість залежить від замовленого об’єму, проте й дрібно-, і крупнооптові партії коштують у нас недорого. Ціни на хімічну сировину для рибництва від ПП «Система Оптимум» – одні з найдоступніших на ринку країни.

Запрошуємо до співпраці клієнтів з усіх куточків України. Доставка можлива транспортними компаніями: САТ, Укрпошта, Нова Пошта, Міст Експрес, Делівері. Замовлення на суму від 3000 грн доставляємо по Львову безкоштовно.

Уточнити будь-які питання стосовно пропонованих товарів, умов їх поставок тощо можна, зв’язавшись з нами за контактними номерами, через електронну пошту або безпосередньо в офісі компанії.

Розводьте й вирощуйте об’єкти аквакультури в штучно сформованих контрольованих умовах успішно разом із хімічними сполуками та препаратами від ПП «Система Оптимум».

Нумо співпрацювати задля взаємовигоди та успіху справи!

khyzha khyzha
Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.