Хлорамін Б

18750 грн
750.00 грн
(ціна за 1 кг)

Дезінфекційний засіб “Хлорамін Б” – антисептичний засіб, який за хімічним складом є натрієвою сіллю хлораміду бензолсульфокислоти. Дезінфекційний засіб на зовнішній вигляд це кристалічний порошок білого кольору або зі світло-жовтим відтінком і з незначним запахом хлору. У цьому засобі міститься від 24 до 27 відсотків активного хлору.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хлорамін Б. У нас можна купити хлорамін Б оптом за доступною ціною. Хлорамін Б має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хлораміну Б Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку хлораміну Б по всій території України. Ціна хлораміну Б також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі хлораміну Б оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики хлораміну Б

Хлорамін Б – натрієва сіль хлораміду монобензолсульфокислоти, антимікробний препарат, дезінфектант з бактерицидним, віруліцидним та фунгіцидним ефектами. Виглядає як порошкоподібна маса, що складається з кристалів. Колір – білий/світло-жовтий, запах – слабкий хлорний. Вміст активного хлору – приблизно чверть основної маси (24-27 %).

хлорамін Б формула

Застосування хлораміну Б

Цей засіб бактерицидно активний стосовно грампозитивних та грамнегативних бактерій (зокрема, до мікрозбудників туберкульозу). Віруліцидний вплив має на збудників поліомієліту, гепатиту В і ВІЛ, а фунгіцидний – на збудників молочниці та шкірних мікозів. Також застосовується при особливо небезпечних інфекціях, таких як: чума, холера і злоякісний карбункул.

Отож, деззасіб "Хлорамін Б" досить ефективно діє по відношенню до:

  • бактерій (у т.ч. до мікробактерій туберкульозу);
  • різноманітних вірусів;
  • грибків роду Кандіда;
  • дерматофітів;
  • сибірської виразки;
  • чуми;
  • холери тощо.

При лікуванні інфікованих ран застосовують 1,5 %-2,0 % розчин (рани обробляють промиванням або змочуванням серветок і тампонів), для обробки рук - 0,25 %-0,5 % робочий розчин. Для дезінфекції предметів догляду за хворими при кишкових інфекціях (тифозній, паратифозній, холерній та інших), а також при інфекціях, які передаються крапельним шляхом (дифтерія, скарлатина, грип тощо), використовують 1-2-3 % розчин, при туберкульозній інфекції - 5 % робочий розчин хлораміну Б.

Цю речовину використовують у вигляді дезинфікуючого розчину (як активованого, так і неактивованого) для:

- профілактики, поточних і остаточних дезінфекційних заходів (обробка різних типів поверхонь, зокрема, твердих меблів, салонів ТЗ, санітарної техніки, постільної білизни, харчового та лабораторного посуду, інвентарю для прибирання, предметів, що оточують хворих, іграшок тощо);

- вилучення залишків біорідин;

- генеральних прибирань у медичних і дитячих закладах;

- дезінфекції медінструменту, зокрема, стоматологічного з низьковуглецевої сталі, а також виробів з металу, каучуку, пластику і скла.

хлорамін Б купитиХлорамін Б призначається для обробки різноманітних поверхонь у приміщеннях, посуду, медичного та санітарно-технічного обладнання, постільної білизни, предметів догляду за хворими, іграшок, прибирального обладнання при проведенні дезінфекцій (це може бути дезінфекція для профілактики, поточна або завертальна дезінфекція в інфекційних вогнищах). Хлорамін Б використовується в дитячих та лікувально-профілактичних установах, підприємствах громадського харчування, на комунальних об'єктах, а також при проведенні генеральних прибирань у школах, санаторіях та інших громадських закладах.

Слабкі робочі розчини даного препарату до 1 % не подразнюють шкіру навіть при багаторазових впливах, але розчини понад 1 % можуть викликати сухість шкіри, а у формі аерозолю подразнюють слизові оболонки очей та органів дихання.

Деззасіб "Хлорамін Б" можуть застосовувати, крім не активованого, також і в активованому амонійними солями або розчином аміаку вигляді.

Робочі розчини цього засобу готують розчиненням порошку у воді до повного зникнення кристалів, засіб можна готувати в скляному, поліетиленовому або емальованому посуді.

Сфери застосування: ЛПУ, школи і дитсадки, різнотипні лабораторії, осередки інфекцій, підприємства громадського харчування, торгові приміщення, пенітенціарні і соціальні установи, об’єкти комунального призначення (готелі, салони, лазні, басейни, пральні, спортивні комплекси тощо).

Крім усього іншого, хлорамін Б знаходить застосування в нейтралізації отруйних речовин, як відбілювальний компонент (текстильне виробництво) і як сполука-реагент (аналітична хімія).

Хлорамін Б і техніка безпеки

Ця субстанція належить до 3-го класу небезпеки за ступенем впливу на людський організм, до якого проникає через органи дихання, шкіру (може також випадково потрапити всередину). У порошкоподібному вигляді подразнює шкірні покриви і слизові оболонки очей. Також для шкіри є сенсибілізатором і алергеном (в обох випадках має не надто сильний ефект). У вигляді розчину з концентрацією до 1 % подразливо на організм не впливає, а розчин понад 1 % призводить до сухості шкіри. Форма аерозолю вражає дихальні шляхи та слизові.

При роботі з хлораміном Б обов’язково потрібно використовувати ЗІЗ (респіратор, окуляри і гумові рукавиці). Якщо цього не робити, може виникнути дертя в горлі і кашель. Не виняток – поява рясних носових виділень, сльозотечі, головного болю та очної різі. Також можуть спостерігатися проблеми з диханням.

Що стосується пожежо- та вибухонебезпеки, ця речовина горить важко, її пилоповітряна суміш небезпеки вибуху не несе. А нагрівання до понад 150 °С, призводить до розкладання, при якому виділяються хлор і хлороводень.

Термін придатності порошку – 5 років від дати виготовлення, неактивованих розчинів – 15 днів з моменту приготування, активовані потрібно застосовувати відразу ж.

Деззасіб "Хлорамін Б" купити

Якщо Вам потрібно купити оптом хлорамін Б, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорамін Б, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорамін Б за вигідною ціною, також замовити Хлорамін Б з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.