Дезефект

228.00 грн (ціна за 1 л)

Дезефект – це універсальний засіб для миття та дезінфекції, яскравий представник ефективних сучасних дезінфектантів. Підходить для обробки різних поверхонь приміщення, меблів, техніки, білизни, посуду, інвентарю для прибирання, предметів догляду за хворими тощо.

SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Дезефект. У нас можна купити Дезефект оптом за доступною ціною. Дезефект має сертифікат якості. Якість, умови придбання і Дезефект ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Дезефекту ціна також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі Дезефекту оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Активно застосовується в медичних і дитячих установах, закладах громадського харчування і на комунальних об’єктах. Під час поточної, заключної та профілактичної дезінфекцій, а також при генеральних прибираннях ним обробляють пластик, скло, гуму, метал, текстиль і вироби з багатьох інших матеріалів.

Цей препарат проявляє ефективність проти величезної кількості мікроорганізмів та вірусів: збудників холери, скарлатини, тифу, дифтерії, герпесу, туберкульозу, гепатитів, ВІЛ та багатьох інших захворювань.

Основні діючі речовини: алкілдиметилбензиламоній хлорид та алкілдиметил(етилбензил)амоній хлорид (у концентраціях по 4,5 %). Також у його складі присутні функціональні добавки.

Зовнішній вигляд. Виглядає цей дезінфектант як рідка світло-зелена субстанція з легким лимонним ароматом.

Спосіб застосування. Розчин із задіянням Дезефекту можна готувати в ємностях, виконаних з різних матеріалів, змішуючи з водою в певних пропорціях. Норми витрати готового розчину виглядають так:

- поверхні – 100 мл/м2;

- посуд – 2 л/комплект;

- білизна – 4 л/кг сухої білизни.

Особливості препарату. При всій своїй ефективності, він не псує оброблювані поверхні і вироби, не призводить до втрати кольору текстилем, не закріплює бруд органічного походження. Добре змішується з водою. Протимікробна дія підвищується, а мийні характеристики посилюються при збільшенні t розчину. Для досягнення другої мети ще можна поєднувати засіб з карбонатом натрію. З милом же і аніонними ПАР поєднувати не варто. Мити і дезінфікувати з його допомогою допустимо в присутності людей.

Якщо вам важливо, щоб при виконанні дезінфекції були досягнуті максимальні ефективність і безпека, зупиніть вибір на цьому засобі – не прогадаєте. Універсальний і економічний Дезефект перевершить усі ваші очікування!

Якщо Вам потрібно купити Дезефект оптом, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни Дезефекту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Дезефект за вигідною ціною, також замовити Дезефект з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.