Ді-Хлор

372 грн
372.00 грн
(ціна за 1 кг)

Ді-Хлор – це сучасний засіб для дезінфекції, який представлений у вигляді таблеток білого кольору.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Ді-Хлор. У нас можна купити Ді-Хлор за доступною ціною. Ді-Хлор має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Ді-Хлору Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку Ді-Хлору по всій території України. Ціна Ді-Хлору також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі Ді-Хлору оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування Ді-Хлору

  • швидко розчиняється у вод;
  • є сумісним з милами, поверхнево–активними речовинами;
  • є  вибухобезпечним та відмінно підійде для безпечного очищення поверхні спеціалізованого обладнання.

Ді-Хлор призначений для швидкого очищення будь–якого інвентарю, техніки, тари, а також для проведення дезінфікуючих заходів на виробництві. До складу Ді-Хлору входить 84 % натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти, що робить засіб дієвим помічником у боротьбі з будь–якими забрудненнями. При розчиненні однієї таблетки у звичайній воді активується 1,62 г. активного хлору, який не тільки забезпечує швидку дезінфекцію, але й попереджає розповсюдження бактерій. Отриманий розчин є прозорим, має легкий запах хлору та готовий для проведення дезінфекційних заходів як у приміщеннях, так і на спеціалізованому устаткуванні. Головною перевагою Ді-Хлору є його відмінна  антимікробна активність по відношенню до будь–яких бактерій, які можуть розповсюджуватися в період роботи з обладнанням або тарою на виробництві. Цей деззасіб попереджає виникнення шкідливих мікроорганізмів та швидко дезінфікує, як велике та специфічне виробниче устаткування, так і робочі приміщення різних розмірів. Додатковою перевагою є відсутність сенбілізуючого впливу. Для швидкої дезінфекції та якісного очищення засіб додається у будь–який мийний розчин. Дезінфекція Ді-Хлором відбувається методом промивання, протирання та змочування різноманітного технологічного обладнання, тари, пакування, інструментів та великих складських територій. Зберігати даний дезінфектант можна при температурі від 0 до 40°С в закритих та сухих приміщеннях.

Купити Ді-Хлор

Якщо Вам потрібно купити оптом Ді-Хлор, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Ді-Хлор, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ді-Хлор за вигідною ціною, також замовити Ді-Хлор з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.