Жавель Клейд – таблетки для дезінфекції

528.00 грн (упак. 300 табл.)

Збудники інфекційних хворіб та їх носії – це те, з чим боротися потрібно без жодних зволікань.

SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності таблетки Жавель Клейд. У нас можна купити таблетки Жавель Клейд за доступною ціною. Таблетки Жавель Клейд мають сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна таблеток Жавель Клейд Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку таблеток Жавель Клейд по всій території України. Ціна таблеток Жавель Клейд також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі таблеток Жавель Клейд оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

таблетки Жавель Клейд оптомДезінфекція повинна бути своєчасною і комплексною, без дезінфекційних засобів – хімічних речовин, біологічних факторів, засобів медпризначення – не обійтися. Які ж дезінфектанти добре зарадять у боротьбі з інфекціями? По-перше, ті, які характеризуються великою протимікробною і поверхневою активністю. По-друге, з широким спектром дії. По-третє, швидкодіючі в кислому і лужному середовищах, добре розчинні. Важливо, щоб дезінфікуючий засіб не провокував корозію, не мав подразливої дії і не абсорбувався в кров у великій кількості. Тобто, був одночасно нищівний для мікроорганізму і нешкідливий для макроорганізму. Вартий уваги, ефективний і популярний у цьому плані засіб – таблетки для дезінфекції Жавель Клейд. Це хлорний засіб у таблетковій формі випуску, білого кольору, вага - 3,5 г. Добре розчиняється у воді. Містить 44 % активного хлору! Процентний склад діючих та допоміжних речовин: 80 % натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти, 10 % адипінової кислоти, 10 % карбонату натрію.

Застосування таблеток Жавель Клейд

  Спектр застосування цього дезінфектанту найширший, його споживачами є:

 • лікувально-профілактичні заклади різноманітних напрямків (лікарні, амбулаторії, поліклініки, санаторії, будинки відпочинку, станції переливання крові тощо);
 • карети швидкої допомоги;
 • місця концентрації інфекційних захворювань, вірусних та грибкових інфекцій;
 • дитячі заклади (школи, дитсадки, реабілітаційні центри, центри розвитку тощо);
 • об'єкти комунальних служб (перукарні, салони, пральні, хімчистки, лазні тощо);
 • торгові підприємства і місця громадського харчування;
 • заводи, фабрики;
 • вагони та інші об'єкти залізничного транспорту.

Призначення Жавель Клейд

таблетки Жавель Клейд купити

Дезінфікуючі таблетки Жавель Клейд можуть використовуватися для:

 • загального (профілактичного, поточного) і завершального дезінфікування поверхонь у приміщеннях (підлоги, стіни, двері, меблі...);
 • душових приміщень, ванн, раковин, унітазів, біде, басейнів...;
 • медичного, виробничого та іншого обладнання;
 • різних предметів догляду за хворими (білизна, посуд, іграшки...);
 • скляних медичних виробів, полімерних матеріалів, гуми.

7 основних переваг Жавель Клейд:

1. Універсальність. Можливе застосування в різних сферах і для боротьби з різноманітними збудниками інфекцій: бактеріями (зокрема, й мікобактерії туберкульозу), вірусами (зокрема, вірусні гепатити, грип, СНІД, SARS), грибками (кандидоз, дерматомікози), пліснявими грибами і спорами.

2. Ефективність препарату доведена, перевірена, завдяки чому не виникає жодних сумнівів щодо його використання.

3. Простота і зручність у застосуванні. Для використання таблеток немає необхідності користуватися  мірками. А розчиняються вони у воді всього за 5 хвилин!

4. Безпека. Таблетки абсолютно не завдають шкоди людям і навколишньому середовищу. На відміну від порошків, не утворюють «хлорного пилу». Належать до IV класу малонебезпечних речовин при попаданні в дихальні шляхи і на шкіру. Навіть віддалених негативних наслідків для людського здоров'я не мають.

5. Економія. Ці таблетки працюють за принципом: мінімальні витрати – максимальний результат. Точність дозування дозволяє уникнути перевитрат. Вони набагато дешевші, ніж інші дезінфікуючі засоби. 300 таблеток вистачить, щоб продезінфікувати 30000 м2 будь-яких поверхонь. Для порівняння можете підрахувати витрату інших препаратів, цифра вийде значно більшою.

6. Стабільність. Ніяких особливих умов зберігання не вимагається, властивості не втрачаються протягом тривалого терміну (гарантія – 5 років). Робочий розчин придатний до застосування 15 діб!

7. Компактність. Вам коли-небудь доводилося користуватися дезінфектантами у вигляді порошків або рідких засобів? Тоді Ви точно знаєте, що для них необхідно багато місця. Тоді, коли для таблеток місця достатньо мінімального.

Якщо Вам потрібно купити оптом таблетки Жавель Клейд, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на таблетки Жавель Клейд, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Жавель Клейд – таблетки для дезінфекції за вигідною ціною, також замовити Жавель Клейд – таблетки для дезінфекції з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.