Дезодерм (аналог Септодерм) з дозатором

102.00 грн (ціна за 0,25 л)

Дезодерм – це  сучасний дезінфекційний засіб, який призначений для дбайливого та швидкого очищення. Основним призначенням дезодерму є якісна дезінфекція рук та медичних інструментів.

SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності дезодерм. У нас можна купити дезодерм за доступною ціною. Дезодерм має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна дезодерму Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку дезодерму по всій території України. Ціна  дезодерму також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі дезодерму оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики дезодерму

До складу дезодерму входить спирт, саме тому засіб надійно захищає від утворення та розповсюдження будь–яких бактерій.  Такий дієвий поліспиртовий антисептик відмінно підійде як для якісного гігієнічного очищення шкіри, так і для комплексної дезінфекції тіла перед проведенням різних хірургічних операцій. Завдяки  дезодерму шкіра стає повністю очищеною та готовою до проведення розтинів, путацій або складних ін’єкцій. Головним завданням дезодерму є не тільки забезпечення надійної дезінфекції шкіри тіла або рук, але й дбайливий догляд. Засіб рекомендують для частого використання, він чудово зволожує шкіру. Даний препарат містить унікальні пом’якшувальні добавки, завдяки яким відбувається процес оновлення та досягається оптимальний водний баланс шкіри. Універсальний та якісний дезодерм є правильним вибором, який поєднує у собі дбайливий догляд та відмінну дезінфекцію. Крім того, цей дезінфектант придатний для експрес-дезінфекції медичних інструментів та невеликих робочих поверхонь. У сучасних медичних центрах саме дезодерм виступає гарантом стовідсоткової дезінфекції та довготривалого захисту від мікробів, а у нових СПА-закладах дезодерм є основою для початку косметологічних процедур. Засіб ефективно очищує та одночасно дезінфікує шкіру тіла та рук, що дає змогу розпочати необхідні косметичні маніпуляції. Додатковою перевагою дезодерму є його безпечність та значна економічність у використанні.

Дезодерм купити

Якщо Вам потрібно купити оптом дезодерм, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на дезодерм, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Дезодерм (аналог Септодерм) з дозатором за вигідною ціною, також замовити Дезодерм (аналог Септодерм) з дозатором з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.