Кристал-1000

99.60 грн (ціна за 1 кг)

Кристал-1000 – це універсальний деззасіб, бактерицид, дезінфектант. Застосовується в птахівництві та тваринництві, зокрема на птахофабриках, у рибних господарствах, у цехах забою та м’ясопереробки, у ветеринарних пунктах, амбулаторіях, лабораторіях, на транспорті тощо.

SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кристал-1000. У нас можна купити кристал-1000 за доступною ціною. Кристал-1000 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна товару Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку кристал-1000 по всій території України. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Кристал-1000 – підходить для обробки стін, підлоги, тари, одягу, інвентарю, техніки і різних об’єктів. Ще один напрямок застосування – обробка водних бурових розчинів, з метою боротьби з ростом у них бактерій.

Виглядає цей продукт як прозора зелена рідка речовина, що піниться і має густину 1,06 г/см3. Фасується в каністри по 20 л.

Склад: глутаральдегід, етандіаль, бензалконію хлорид. Комбінація зазначених діючих складників – запорука істотного збільшення герміцидного впливу препарату.

Це унікальний комплекс з надшироким спектром дії. Володіє значною активністю в малих концентраціях. Його популярність стає абсолютно очевидною навіть при поверхневому розгляді характеристик.

Головні переваги деззасобу Кристал-1000:

- добре розчинення у воді;

- високоактивність;

- широка дія (ефективність проти будь-яких шкідливих мікроорганізмів, зокрема мікробактерій туберкульозу, а також проти вірусів, спор, грибків, цвілі і т.д. при обробці приміщень і технічного оснащення м’ясокомбінатів, ковбасних, молочних цехів, тваринницьких площ, пташників, інкубаторів, продуктових ринків, забійних відділень і всього іншого, що підлягає ветеринарно-санітарному огляду);

- відсутність резистентності у мікроорганізмів (утворення резистентних штамів бактерій не спостерігається);

- мультифункціональність (об’єднання дезінфекційної активності з мийними можливостями);

- пролонгована бактерицидна дія, за рахунок створення на поверхні, що обробляється, полімерної плівки, яку можна без проблем змити водою;

- високі мийні та дезодоруючі якості;

- безпека для людей під час роботи (засіб не завдає шкоди органам дихання, очей, шкіри);

- екобезпека (кожен інгредієнт засобу оперативно і без будь-яких складнощів піддається розкладанню в довкіллі, весь компонентний склад має високий ступінь елімінації);

- непровокування подразнень і корозії, неагресивність (робочим розчинам не характерний руйнівний вплив стосовно металів, кераміки, деревини, гуми, пластичних мас, лакофарбових покриттів, вони не провокують коагуляцію матеріалів, які містять білок);

- відсутність запаху, як наслідок використання приміщення можливе відразу ж після обробки дезінфектантом;

- значна стійкість і стабільність (збереження активності після перебування на холоді до -30 °С, термін зберігання і застосування – 18 місяців);

- доступна вартість;

- сертифікація в Україні.

Дозування і специфіка використання

Приготування і застосування робочого розчину залежить від завдання, яке належить вирішити. Якщо мета – профілактика або вимушена дезінфекційна обробка, використовувати потрібно 0,5 % водний розчин з розрахунку 0,3-0,5 л на квадратний метр оброблюваної поверхні. Час експозиції – дві години.

Якщо ж має місце боротьба з інфекційними проявами, які спровоковані спороутворювальними мікроорганізмами Bacillus, або з мікробактеріями туберкульозу, для дезінфекції необхідно застосовувати робочий матеріал підвищеної концентрації, а саме 3 % водний розчин. Розрахунок – 0,5-1 літр на м2. Експозиція – три години.

Для аерозольної дезінфекції приміщень потрібно здійснювати низькодисперсну обробку (розпорошення) 0,3 % р-ном з витратою 0,15-0,5 л на м2 з експозицією 2 години. У випадку з високодисперсною (туманоутворення), оптимальна витрата – 0,2 л/м2. При цьому варто врахувати, що t в оброблюваному приміщенні повинна бути не нижчою за 15 °С, а відносна вологість – від 60-65 %. Якщо вологість повітря нижча, спочатку необхідно розпорошити аерозоль водогінної води з розрахунку 10 мл на метр площі.

Рекомендації щодо застосування для очищення бурових розчинів полягають у безпосередньому введенні в систему в концентрації 0,57-1,43 кг/м3 на необхідний обсяг БР.

Якщо ви хочете купити деззасіб Кристал-1000, до ваших послуг – ПП «Система Оптимум». Цей продукт завжди є у нас на складах у достатніх обсягах, тож відправлення по Україні здійснюється негайно. Також вас порадує доступна ціна, можливість отримання знижок в індивідуальному порядку при оптовому замовленні, наявність сертифікату якості (відповідно, гарантовано високі якісні параметри), консультативний супровід кваліфікованого менеджера. Купити товар і дізнатися детальну інформацію про нього і про умови його придбання, можна зв’язавшись з нами телефоном або через e-mail.

Замовляйте універсальний дезінфекційний препарат Кристал-1000 на найкращих умовах у компанії «Система Оптимум». Зробіть вибір на користь ефективності, екологічної безпеки, доступності та безлічі інших конкурентних переваг, порівняно з продуктами подібної дії!

Якщо Вам потрібно купити гуртом кристал-1000, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кристал-1000, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Кристал-1000 за вигідною ціною, також замовити Кристал-1000 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.