Лізоформін 3000

480.00 грн (ціна за 1 л)
SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити лізоформін – значить отримати в своє розпорядження ефективний дезінфекційний засіб, універсальний альдегідний продукт, що складається з переліку діючих та допоміжних компонентів. З його допомогою можна реалізовувати як поточну дезінфекцію, так і заключну. Крім того, підходить для профілактичних дезінфекційних заходів. Лізоформін 3000 купити виправдано, позаяк він підходить для обробки різних типів поверхонь, для знезараження виробів мед. призначення (дезінфекція, очищення передстерилізаційне, власне стерилізація і високорівневі дезінфекційні впливи), зокрема ендоскопів.

У складі продукту – такі компоненти (в кількостях на 100 грамів засобу):

 • глутаральдегід (9,5 г);
 • гліоксаль (7,5 г);
 • хлорид дідецилдіметиламонію (9,6 г);
 • неіоногенні поверхнево-активні речовини;
 • інгібітори корозійних проявів;
 • стабілізуючі добавки;
 • барвники та ароматизатори;
 • вода.

Купити лізоформін

Якщо для вас актуальне придбання якісного дезінфектанту високої дії і ви зупинилися на лізоформіні, залишилося з’ясувати, де купити найкраще. Якщо ви введете в пошуковику відповідний запит, то побачите, що пропозицій – чимало. Як не розгубитися у всій різноманітності? Досить просто. Далеко не всі з пропозицій, які є на сьогодні в Україні, варті уваги. Одні компанії ціни завищують, інші пропонують продукт сумнівної якості, треті не забезпечують таких умов придбання, зокрема способів доставки-оплати, які зручні для замовників тощо.

Відсіявши всі невідповідні варіанти, ви з легкістю дійдете висновку, що замовити лізоформін 3000 найкраще у ПП «Система Оптимум». І ось чому:

 • наш товар має бездоганні якісні параметри;
 • його ціна – одна з найкращих на українському ринку;
 • доставка і оплата можливі різними способами, за погодженням;
 • за необхідності менеджер надасть додаткову інформацію про дезінфікуючий засіб, розповість все, що потрібно знати;
 • поставки в будь-який регіон країни здійснюємо оперативно, оскільки на складах компанії товар завжди в наявності в чималих обсягах і може бути відправлений вам без зволікань.

Якщо ви зупините вибір на співпраці з ПП «Система Оптимум», виграєте у всіх сенсах: і в якісному, і в ціновому, і в плані комфорту придбання.

Замовити оптом в інтернет-магазині

Якщо вам необхідно купити цей засіб для дезінфекції оптом, покупка через інтернет стане запорукою додаткових переваг. По-перше, ви зможете в будь-який зручний час ознайомитися зі всією необхідною інформацією про товар (опис, використання, варіанти розведення тощо). По-друге, заощадите час на поїздках до спеціалізованих магазинів у пошуках вартої уваги пропозиції. По-третє, якщо, все ж, захочете порівняти товари і умови їх придбання у кількох постачальників, зможете це зробити максимально швидко, легко і просто.

У випадку з компанією «Система Оптимум» додатково сподобається ціновий фактор. Наші ціни на опт обов’язково вас порадують. А при великому гуртовому замовленні ще й можлива знижка в індивідуальному порядку. Звертайтеся!

Властивості та характеристики

Лізоформін 3000 – це концентрований р-чин у вигляді синьої прозорої рідини. Має характерні ароматичні параметри (запах глутарового альдегіду). Добре розчиняється у воді. Здійснює мийний вплив.

Основні властивості:

 • дезодорація;
 • змочування;
 • емульгування;
 • висока дезінфекція при малих концентраціях;
 • високостабільність навіть в твердій воді;
 • ефективне видалення забруднень різної природи (механічних, білкових, жирових, залишків крові та ін.);
 • фіксування (пояснює потребу перед дезінфекційною обробкою мед. виробів додатково очищати їх від органічних забруднень);
 • бактерицидний (проти грампозитивних та грамнегативних бактерій), туберкулоцидний, віруліцидний, фунгіцидний і спороцидний ефекти;
 • біологічне розкладання.

Примітно, що зазначений засіб зберігає всі свої властивості навіть після того, як замерзає, а потім відтаює. Тобто йому не шкодять значні температурні зміни. Не містить гідроксибензолу, фосфатів і окислювальних компонентів, зокрема хлору. На поверхнях, які були оброблені, не утворює нальоту. Стерилізацію забезпечує за одну годину. Компонування з мийними продуктами не вимагає. Розчин витрачається економічно. Корозію металів не провокує, м’яко діє на скло, гуму, полімери та порцеляну. Для посилення антимікробної дії можливо використовувати активатор.

Призначення. Купити цей деззасіб необхідно для виконання цілого переліку заходів у лікувально-профілактичних і фармацевтичних установах, інфекційних і вірусних осередках (при туберкульозі, гепатитах, ВІЛ, поліомієліті, кандидозі, ентеровірусах, аденовірусах, грипі, герпесі, бруцельозі, сибірській виразці, чумі, холері, туляремії...), манікюрно-педікюрних кабінетах, салонах краси та інших косметичних структурах, комунально-побутових, готельних, транспортних організаціях і т.д.

Він підходить для дезінфекційної обробки, достерилізаційного очищення і стерилізації одно- і багаторазових виробів, виготовлених з металу, гуми, скла і полімерів. Ним можна обробляти інструменти хірургів і стоматологів, ендоскопи та комплектуючі, наркозно-дихальну техніку, кувези для новонароджених та інше. Будь-які поверхні в приміщеннях, медичні апарати, посуд, інвентар в установах охорони здоров’я різних профілів, зокрема для дітей, можна очищувати за допомогою лізоформіну. Неонатологічні відділення, блоки, палати, операційні, маніпуляційні та перев’язувальні кабінети... Відділення хірургії, терапевтії, педіатрії, гінекології, офтальмології, стоматології... Поліклініки, пологові будинки, лікарні, амбулаторії, диспансери, медпункти, фельдшерсько-акушерські пункти, донорські та трансплантаційні центри, станції та карети швидкої допомоги, санаторії, хоспіси й цілий перелік інших профільних установ... У всіх перерахованих місцях застосування лізоформіну актуальне.

Систематизувати наведену вище інформацію про показання цього засобу можна так:

 • дезінфекція поверхонь приміщень, сан.-тех. оснащення, інвентарю для прибирання при бактеріоінфекціях, в т.ч. туберкульозі, а також при вірусних і грибкових недугах (дерматофітіях, кандидозах та ін.);
 • дезінфекційна обробка мед. виробів при аналогічних інфекційних ураженнях;
 • очищення приміщень, обладнання, медвиробів і матеріалів при надзвичайно небезпечних інфекційних недугах (сап і меліоїдоз, чума, холера, туляремія, сибірська виразка);
 • високорівнева дезінфекція ендоскопів;
 • винищення цвілі в місцях нежитлового сегменту (підвальних, складських та інших приміщеннях, за винятком продуктових).

Суто в стоматології лізоформін 3000 необхідний ще і для обробки альгінатових і силіконових відбитків, металевих, керамічних та пластмасових зубопротезних заготовок, артикуляторів зі стійких до корозії матеріалів. Крім того, він бездоганно підходить для манікюрних інструментів, перукарських пристосувань тощо.

Приготування робочого розчину. Правильне створення і використання робочого розчину – запорука досягнення необхідних результатів. Як розводити, залежить від концентрації препарату і поставленої мети.

Щоб приготувати 1 літр робочого р-чину для дезінфекції, необхідно 20 мл:

 • 0,25 % засіб розвести в 8 л води (має діяти протягом години);
 • 0,5 % на 4 л води (півгодини);
 • 1 % на 2 л води (15 хвилин).

Для стерилізації потрібно замовити 8 % продукт і брати по 80 мл на літр води (60 хвилин).

Лізоформін 3000 готують шляхом розведення в холодній воді в промаркованій тарі з будь-яких матеріалів. Обов’язкова наявність покришки, яка щільно закриває. Якщо знадобиться отримати підігрітий розчин, воду необхідно нагріти до 50 °С, внести відповідний обсяг концентрату кімнатної температури, швидко перемішати і закрити покришкою.

Норма витрати також залежить від поставленого завдання. Поверхні обробляють тканиною, зануреною в р-чин з розрахунку 100 мл/м2. Витрата при очищенні сан.-тех. обладнання – 150 мл/м2. Якщо потрібно позбутися цвілі, для початкового очищення береться 1 % р-чин лізоформіну, а потім використовується ганчір’я, змочене в аналогічному матеріалі. Період витримки – 2 години.

Приготовлені дезінфекційні розчини можуть бути задіяні багаторазово протягом двох тижнів. Багаторазовість розведення – запорука економічності витрати.

Якщо розчин створений, але не використовується, його термін придатності – 4 тижні (за умови відсутності органічних забруднень і зберігання в щільно закритій тарі). При наявності орган. забруднень заміна необхідна щодоби. Якщо розчин піддається аналітичному контролю, то може використовуватися протягом доби не раз при незміненій концентрації та властивостях (стабільне забарвлення, відсутність осаду, помутнінь тощо).

Лізоформін і безпека. Характеристика продукту, що розглядається, не буде повною, якщо не розібратися, чи властива йому якась небезпека, чи здатний він нашкодити людям і оброблюваним поверхням, виробам і т.д.

Лізоформін 3000 належить до третього класу помірно небезпечних речовин при потраплянні в шлунок і до четвертого при контакті зі шкірою, а також при інгаляційній дії. Може здійснювати місцевий подразнювальний вплив. Не є винятком слабкі подразнення шкірних покривів і слизових, якщо використовується 8 % р-чин з t 40-50 °С. Сенсибілізуючих якостей не проявляє. Якщо дотримуватися рекомендацій стосовно приготування розчину, шкірі шкоди не завдає.

Щоб запобігти найменшим негативам, працювати з цим матеріалом необхідно в добре провітрюваному приміщенні, дотримуючись запобіжних заходів, захищаючи шкіру, очі й органи дихання. Використовуйте захисний одяг, передусім, халат і рукавиці, а також за потреби шапку, окуляри і прогумований фартух.

Працювати із засобом не рекомендовано до 18-річного віку, в період вагітності та лактації, при наявності підвищеної чутливості до хім. речовин і шкірних пошкоджень. Закінчивши роботу, потрібно добре помити руки і обличчя водою з милом. Забруднений одяг випрати перед наступним застосуванням.

Що стосується оброблюваних поверхонь, то їм продукт не шкодить, з чого б ті не були виготовлені: з металу, гуми, полімерної сировини, скла, порцеляни та ін. Ніякої корозії, фіксації білкових забруднень і тому подібного.

Упакування, перевезення, зберігання. Перед тим, як купити лізоформін, також слід ознайомитися з цією інформацією.

Упаковують його в поліетиленову тару (пакети, пляшки, каністри та контейнери) різного фасування (1, 5, 20, 60 і 1000 л). Найбільші партії на опт йдуть в кубах.

Транспортування можливе автомобільним і залізничним транспортом з дотриманням правил, встановлених на кожному з них.

Зберігати необхідно в упаковці виробника. Найкраще місце – темні прохолодні приміщення з температурою не вищою, ніж 15 °C, до яких обмежений загальний доступ.

Термін придатності засобу – 3 роки з дня виготовлення.

Доступні ціни на лізоформін

Лізоформін 3000 – дуже популярний засіб для дезінфекції з широким спектром дії, ефективний в різних процесах стосовно великого переліку вірусів та інфекцій, легкий у застосуванні й не несе надмірної небезпеки при дотриманні елементарних правил поводження. Ці переваги пояснюють те, що в Україні на нього є постійний попит. А є попит – достатньо і пропозицій.

Якщо вам цей матеріал знадобився оптом, якщо хочете не тільки, щоб заявлена характеристика відповідала наявній, а й ціна не «кусалася», звертайтеся до ПП «Система Оптимум».

Ми продаємо лізоформін від 1 л. Верхня межа за обсягами не має обмежень: скільки знадобиться, стільки і доставимо. Причому доставку виконаємо швидко і надійно.

Будь-які кількості речовини – за доступними цінами. Але чим більша партія, тим купувати ще вигідніше. Уточнити, у скільки обійдеться необхідний обсяг лізоформіну, можете просто зараз, зв’язавшись з представником компанії. Зробити це можна за телефоном і через електронну пошту – вибирайте, як вам зручніше, і звертайтеся. Всі замовлення і звернення опрацьовуються оперативно, який би з варіантів клієнт не вибрав. Вигідну, комфортну і безпроблемну співпрацю гарантуємо!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Лізоформін 3000 за вигідною ціною, також замовити Лізоформін 3000 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.