Підприємствам хлібопекарської і кондитерської промисловості

Підприємствам хлібопекарської і кондитерської промисловості

Комерційна пропозиція

Назва Фасування
1 Сода каустична (натрій гідроксид) 25 кг
2 Сода кальцинована (нaтрій вуглекислий) 25 кг
3 Сода харчова (натрій вуглекислий кислий) 25 кг
4 Сіль вуглеамонійна (гідрокарбонат амонію), харч 25 кг
5 Глюкоза, харч 25 кг
6 Лимона кислота, харч 25 кг
7 Натрій піросульфіт (метабісульфіт), харч 25 кг
8 Молочна кислота 80 %, харч 24 кг
9 Персульфат амонію 25 кг
10 Аскорбінова кислота, фарм 25 кг
11 Оцтова кислота крижана, хч 10 кг

Шановні партнери!

Приватне підприємство «Система Оптимум» реалізує хімічні речовини, важливі для налагодження успішного функціонування хлібопекарської та кондитерської промисловості. Ми багато років працюємо у цій сфері, маємо чимало постійних клієнтів з усієї України, запрошуємо до співпраці і Вас. Добре вивчивши специфіку та потреби хлібопекарень і кондитерських виробництв за час діяльності, ми змогли сформувати актуальні пропозиції, які повсякчас користуються попитом. У нас на вигідних умовах можна купити різні кислоти, зокрема молочну, лимонну, аскорбінову та оцтову, для коригування смакових параметрів, рівня pH, підкислення, забезпечення консервувальної дії. Також в наявності – різні види соди: харчова, кальцинована, каустична. Глюкоза, натрій піросульфіт, персульфат амонію, вуглеамонійна сіль – ми можемо довго перераховувати асортимент товарних позицій, які стануть у пригоді у хлібопекарській та кондитерській галузях. Однак краще з повним переліком ознайомитися на нашому сайті й одразу вибрати та замовити все необхідне.

Гарантуємо належну якість кожної партії продукції з повною відповідністю технічним нормам та стандартам. Ціни на малі та великі оптові партії пропонуємо невисокі. Дізнатися актуальний прайс можна із каталогу або сконтактувавши з менеджером компанії телефоном чи за допомогою електронної пошти.

Доставка замовлень по Україні здійснюється перевізниками (Міст Експрес, САТ, Укрпошта, Нова Пошта, Делівері), оплачується клієнтом, відповідно до тарифів конкретної транспортної компанії. По м. Львів доставляємо безкоштовно, за умови оформлення замовлення на суму 3000 грн і більше.

Щоб підприємство функціонувало успішно, продуктивно та злагоджено, потрібно подбати про усі аспекти діяльності, зокрема й забезпечити його якісною хімією для тих чи інших робочих процесів. Саме в цьому питанні ми й прагнемо стати для Вас надійним помічником, пропонуючи налагодити поставки хімічних речовин для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

Запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах!

khyzha khyzha
Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.