Натрій піросульфіт (метабісульфіт натрію, натрій сірчистокислий піро)

55.80 грн (ціна за 1 кг)

Натрій піросульфіт (метабісульфіт натрію) – сіль піросірчаної кислоти у вигляді блискучих білих або дещо жовтих кристалів, що характеризуються різким запахом. Отримання піросульфіту натрію можливе двома способами: мокрим і сухим. Формула – Na2(SO2SO3).

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності натрій піросульфіт. У нас можна купити натрій сірчистокислий піро оптом за доступною ціною. Натрій піросульфіт має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна натрію піросульфіту Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку піросульфіту натрію по всій території України. Ціна метабісульфіту натрію також залежить від обсягів закупівлі. При покупці метабісульфіту натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Натрій піросульфіт при взаємодії з киснем окислюється, приймаючи вигляд сульфату натрію. Добре розчиняється у воді, перетворюючись у бісульфіт натрію. І піросульфіт, і бісульфіт мають однаковий набір властивостей, але в порівнянні з останнім, перший більш концентрований і, як результат, цінніший. Крім того, що метабісульфіт є більш концентрованим, ніж гідросульфіт натрію, він також містить порівняно більше сірки.

Натрій піросульфіт: застосування

Ця речовина з різною метою застосовується в різних сферах промисловості. Найширше і активне використання спостерігається в харчовій галузі: для консервації (наприклад, у рибній промисловості) і відбілювання, як антиоксидант, холодоагент, відновник і розпушувач. Його використовують у виробництві безалкогольних та слабоалкогольних напоїв (пива і вина), ковбас і рибних продуктів, морожених фруктів і овочів, приправ, соків з фруктів, кондитерських виробів (цукерок, мармеладу, повидла, джему), що містять небагато цукру або взагалі без цукру тощо.

Також метабісульфіт натрію застосовується в хімічній і косметичній галузях. У фармацевтиці ним наповнюють деякі таблетовані ліки, використовують як допоміжний компонент в ін'єкціях. У сільському господарстві ця речовина допомагає полегшити викорчовування пнів. Також її застосовують для дезінфекції обладнання і в фільтраційних системах питної води.

Техніка безпеки при роботі з піросульфітом натрію і його вживанні

Незважаючи на всю користь метабісульфіту, при роботі з ним і при внутрішньому його вживанні необхідно бути дуже уважними.

Піросульфіт натрію важко горить і є вибухобезпечним. Взаємодіючи з водою і кислотами або ж потрапляючи під вплив високих температур (65 °C і більше), виділяє токсичний сірчистий ангідрид SO2.

При попаданні в очі і на шкіру небезпечний, тому працювати треба в захисних окулярах, масці та рукавицях. Якщо ж все-таки очі піддадуться впливу цієї речовини, потрібно швидко промити їх великою кількістю води і відвідати лікаря.

За ступенем впливу на людський організм належить до 3-го класу небезпеки. Що стосується небезпеки за ГН-98, то вона відсутня.

Щоденна норма цієї субстанції, яка не становить жодної небезпеки для організму – до 0,7 мг на 1 кг ваги. Потрапляючи в печінку, піросульфіт натрію окислюється і стає цілком безпечним сульфатом, що виводиться зі сечею. Але якщо дозволену норму перевищити, можливий негативний вплив на шлунково-кишковий тракт, а у алергіків може виникнути реакція.

Натрій піросульфіт (метабісульфіт натрію, Na2S2O5) - білий або жовтуватий кристалічний порошок з різким характерним запахом. Густина - 1,48 кг/м3. Температура плавлення: 150°C . При нагріванні вище температури 65 °C або взаємодії з кислотами чи водою виділяє токсичний газ – діоксид сірки SO2, який може викликати алергічні реакції. Розчинний у гліцерині і воді, слабо розчинний у етанолі. Розчин піросульфіту натрію має кислу реакцію. Отримують даний реактив при взаємодії сірчистого ангідриду з содово-сульфітним розчином.

піросульфіт натрію формула

У харчовій промисловості метабісульфіт натрію зареєстрований у якості харчової добавки E223, що використовується у виробництві різних напоїв, соків, вина і пива. Натрій піросульфіт має дезінфікуючі властивості і застосовується в харчовій промисловості переважно як консервант, який перешкоджає розмноженню бактерій, та антиоксидант. Для запобігання потемніння метабісульфіт натрію додається при обробці родзинок, томатного пюре, крохмалю, фруктових пюре і картоплі. Також консервант Е223 широко використовується в кондитерській галузі. Метабісульфіт натрію додається в мармелад, зефір, пастилки, джеми і повидла.

Натрій піросульфіт застосовується в системах фільтрації питної води та для систем очищення промислових стоків. Як реагент для водопідготовки, метабісульфіт натрію використовується для вилучення хлору завдяки своїм відновним властивостям.

У медичній промисловості натрій піросульфіт використовується при виготовленні медичних препаратів і як наповнювач в деяких таблетках. Його використовують для дезінфекції обладнання. Застосовується також в деяких косметичних засобах: препаратах для ванн, засобах для догляду за волоссям, дезодорантах для тіла.

У хімічній промисловості метабісульфіт натрію використовується при виробництві різних синтетичних волокон для обробки стоків. У сільському господарстві він застосовується при заготівлі і зберіганні кормів, при обробці зерна, а також іноді використовується для полегшення процедури вилучення пнів. У текстильній промисловості його призначення -  відбілювання та дублення шкір. Також натрій піросульфіт використовується в мікроскопії, фотографічній справі та в аналітичній хімії при визначенні альдегідів і кетонів.

Якщо Вам потрібно купити оптом натрій піросульфіт, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метабісульфіт натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Натрій піросульфіт (метабісульфіт натрію)

Na2S2O5

Кваліфікація харч Виробник Китай
Термін зберігання 2 роки

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Вміст основної речовини, % ≥ 97 97,2
2 Нерозчинні у воді речовини, % ≤ 0,05 0,02
3 Залізо (Fe), % ≤ 0,002 0,002
4 Миш'як (As), % ≤ 0,0001 0,0001
5 Свинець (Pb), % ≤ 0,0005 0,0005
6 рН 4,0 - 4,8 4,4

Лабораторний висновок: якість реактиву відповідає кваліфікації «харч»

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Натрій піросульфіт (метабісульфіт натрію, натрій сірчистокислий піро) за вигідною ціною, також замовити Натрій піросульфіт (метабісульфіт натрію, натрій сірчистокислий піро) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.