Сульфат натрію (натрій сірчанокислий)

18.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій сірчанокислий (сульфат натрію, натрієва сіль сульфатної кислоти, Na2SO4) – безбарвні кристали або порошок білого кольору, допускається сіруватий відтінок. Добре розчинний у воді, гірше у спирті, не злежується, малогігроскопічний, на повітрі вивітрюється. Кристали на смак гірко-солоні. В природі зустрічається як безводний мінерал (танардит) і в якості кристалогідрату Na2SO4·10H2O (глауберова сіль). При нагріванні легко зневоднюється. Натрій сірчанокислий отримують з природної сировини або при взаємодії хлориду натрію з сульфатною кислотою.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності натрій сірчанокислий. У нас можна купити натрій сірчанокислий оптом за доступною ціною. Натрій сірчанокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна сульфату натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфату натрію по всій території України. Ціна сульфату натрію також залежить від обсягів закупівлі. При покупці сульфату натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Натрій сірчанокислий (сульфат натрію) – натрієва сіль сірчаної кислоти у вигляді кристалічного гігроскопічного білого кольору або з сіруватим відтінком порошку солоно-гіркого на смак. На 50 % складається з кристалізаційної води, при нагріванні в ній розплавляється. Легко і швидко розчиняється у воді, але не в спиртах. Формула – Na2SO4.

У природі зустрічається у вигляді мінералу тенардиту, і його запаси величезні, утворює, до того ж, глауберову сіль. Тим не менш, існує і промислове отримання, яке відбувається шляхом виникнення реакції при взаємодії хлориду натрію і сірчаної кислоти (процес здійснюється в спеціальних печах) або при виробництві натрієвого хромпіку (сульфат натрію утворюється як побічний продукт). Випускається ця речовина під марками А (вищий, 1-ий і 2-ий гатунки) і Б. Кристалогідрат марки А – це промисловий продукт, марки Б – природний.

Застосування натрію сірчанокислого

У наш час технічний сульфат натрію застосовують у різних промислових цілях:

- скляне виробництво (в якості одного з головних компонентів шихти);

- деревообробка (при сульфітному варінні целюлози);

- легка промисловість (для фарбування бавовняних тканин, створення віскозного шовку);

- хімічна галузь (при отриманні різних хімсполук, наприклад, соди, сульфатної кислоти, сірчанокислого амонію, а також для зневоднення органічних розчинників);

- харчова промисловість (служить харчовим додатком, що регулює кислотність);

- будівництво (в якості антиморозної добавки і прискорювача затвердіння бетонної суміші).

Також натрій сірчанокислий активно використовують у нафтовидобувній і переробній, шкіряній галузях промисловості, при виготовленні синтетичних мийних засобів та для акумуляції тепла в приладах, що зберігають та накопичують енергію сонця.

Окрему роль ця субстанція виконує і в медицині та ветеринарії. За її допомогою виготовляють засоби для промивання носа і проносні препарати. Проносна дія сірчанокислого натрію пояснюється збільшенням і затримкою рідини в кишківнику, що призводить до підвищення перистальтики і дефекації. У складі розчинів ним очищують рани, сприяючи більш оперативному загоєнню. Також препарати, що містять сульфат натрію, призначають для підвищення апетиту і поліпшення травлення, для лікування і профілактики жовчнокам'яної хвороби, при гіпотонії, атонії передшлунків, отруєннях солями барію, ртуті та свинцю.

Натрій сірчанокислий використовується в целюлозно-паперовій промисловості при переробці деревини (сульфітна варка целюлози), у виготовленні обгорткового паперу і гофрокартону.

У хімічній промисловості сульфат натрію є сировиною для отримання барвників, сульфату амонію, силікату і сульфіду натрію, соди, сірчаної кислоти.

Раніше часто використовувався для виробництва пральних порошків та синтетичних мийних засобів. Застосовується в шкіряній промисловості, в кольоровій металургії, у скляній промисловості, як один з основних компонентів шихти, а також у пристроях, що акумулюють сонячну енергію.

У хімічних лабораторіях застосовується як зневоднювальний засіб.

Зрідка використовується в медицині і ветеринарії як сольовий проносний засіб при харчових отруєннях, оскільки не тільки очищає кишківник, але і затримує всмоктування і надходження токсинів в кров. Сульфат натрію є компонентом у засобах для промивання носа.

У харчовій промисловості натрій сірчанокислий використовується як регулятор кислотності та емульгатор. Зареєстровано в якості харчової добавки E514.

Застосовують його при фарбуванні бавовняних тканин та для отримання віскозного шовку. Кристалізаційний сульфат натрію утворюється у віскозному виробництві при взаємодії сірчаної кислоти з їдким натром та натрієвими солями, тому в осаджувальній ванні завжди буде міститися певна кількість сульфату натрію. Отже, в якості компонентів осаджувальної ванни найбільш доцільно застосовувати натрій сірчанокислий.

Він застосовується в будівництві для виробництва газобетону, як протиморозна добавка і прискорювач схоплення бетонної суміші та ін.

Натрій сірчанокислий вибухо- та пожежобезпечний

Сульфат натрію природний призначений для використання в різних галузях промисловості: хімічній, целюлозно-паперовій, скляній, нафтовидобувній, нафтопереробній, а також для виробництва синтетичних мийних засобів. У світі велика кількість сульфату натрію використовувалася раніше при виробництві синтетичних мийних засобів, однак у багатьох країнах в останні роки відбувся перехід на концентровані (компактні) пральні порошки, в яких сульфат натрію або не використовується, або використовується незначно.

Друге за кількістю застосування натрію сірчанокислого — скляне виробництво. Цю речовину також використовують у великих обсягах при отриманні целюлози сульфатним методом, а також у текстильній, шкіряній промисловості та кольоровій металургії. У незначних кількостях сульфат натрію застосовується в хімічних лабораторіях — як зневоднювальний засіб. Незважаючи на те, що він зневоднює органічні розчинники повільніше, ніж сульфат магнію, багато людей віддають перевагу саме цьому засобу з двох причин: дешево і легко фільтрувати.

У ще менших кількостях цей реактив раніше використовувався в медицині та ветеринарії як сольовий проносний засіб і як компонент у засобах для промивання носа.

Сірчанокислий натрій отримують з природньої галургічної сировини. Для деяких галузей промисловості важливо, щоб сульфат натрію був нетоксичним і природнім, для більш тривалої експлуатації устаткування та печей. Ця хімічна сполука пожежо- та вибухобезпечна, за ступенем впливу на організм людини належить до речовин четвертого класу небезпеки. Проте все ж важливо дотримуватися всіх правил техніки безпеки при роботі з цією субстанцією. При зберіганні і транспортуванні сульфату натрію необхідно виключити його можливе зволоження і забруднення.

Сульфат натрію і техніка безпеки

Натрій сірчанокислий належить до 4-го класу небезпеки. Пожежо- та вибухобезпечний (небезпека вибуху існує тільки у випадку пилоповітряної суміші). На організм людей і тварин побічного ефекту не здійснює при використанні його в рекомендованих дозах. Щоб уникнути можливих уражень, роботи варто проводити в спецодязі й респіраторах, що захищають від пилу, а зберігати цей реактив необхідно в щільно закритому вигляді.

Якщо Вам потрібно купити оптом сульфат натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сірчанокислий натрій, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ



Натрій сірчанокислий (сульфат натрію)

Na2SO4




Кваліфікація

тех

Виробник

Болгарія

Термін зберігання   

1 рік

Показники якості

Показник

Вимоги

Результати

1

Кадмій (Cd), %

< 0,0005

2

 Свинець (Pb), %

< 0,001

3

Миш'як (As), %

< 0,0005

4

Сурма (Sb), %

< 0,001

5

Хром (Cr), %

< 0,0005

6

Залізо (Fe), %

< 0,001

7

Натрій вуглекислий (Na2CO3), %

< 0,05

8

Na2SO4, %

> 99,6


Лабораторний висновок: якість товару, упаковка і маркування відповідає вимогам.

Міжнародна назва sodium sulfate, sodium sulphate, disodium sulfate
Хімічна формула Na2SO4
Назви-синоніми натрій сірчанокислий, сульфат натрію, натрієва сіль сульфатної кислоти

Вага

фасування 1000 кг

мішок 50 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат натрію (натрій сірчанокислий) за вигідною ціною, також замовити Сульфат натрію (натрій сірчанокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.