Персульфат амонію (амоній надсірчанокислий)

117.00 грн (ціна за 1 кг)

Амоній надсірчанокислий (персульфат амонію, пероксодисульфат амонію) – амонійна сіль пероксодисульфатної кислоти, білий порошок, що утворюється безбарвними моноклінними кристалами. Добре розчиняється у воді

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності амоній надсірчанокислий. У нас можна купити надсірчанокислий амоній оптом за доступною ціною. Амоній надсірчанокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна персульфату амонію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку амонію надсірчанокислого по всій території України. Ціна амонію надсірчанокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі персульфату амонію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Амоній надсірчанокислий дуже сильний окисник, який при контакті з водою розкладається, виділяючи озон і кисень, а в сухому вигляді зберігається протягом тривалого часу. Нагрівання також призводить до виділення кисню, крім того, до утворення піросульфату. Формула – (NH4)2S2O8. Отримання цієї речовини відбувається в процесі електролізу насиченого сульфато-амонійного розчину в сірчаній кислоті.

персульфат амонію формула

Пероксодисульфат амонію і сфери його застосування

Ця сполука отримала широку популярність як глазурувальний агент, харчова добавка Е923. З її допомогою покращують якість борошна, також її використовують як відбілювач. Але харчопром – далеко не єдина сфера, де ціняться ті чи інші властивості й характеристики надсірчанокислого амонію.

Пероксодисульфат амонію часто виступає прискорювачем полімеризації та конденсації при виготовленні таких штучних матеріалів, як пластмаса, латекс і каучук. Є ініціатором радикального утворення полімерів у процесі створення поліакриламідних гелів, окисником у фотосправі (послаблює щільні фото- негативи). За його безпосередньої участі травлять друковані плати, відбілюють і дезінфікують. Якщо коротко, то до інших сфер, де надсірчанокислий амоній бере активну участь, належать такі:

  • аналітична хімія;
  • гістохімія фeрмeнтів;
  • електронна мікроскопія тощо.

Персульфат амонію і безпека

Сама собою сполука не горюча, пожежо- та вибухобезпечна, але, будучи потужним окисником, може провокувати загоряння при контакті з іншими, горючими, речовинами. При спалахуванні та горінні виділяються подразнювальні пари токсинів. Розкладання при нагріванні приводить до утворення таких токсичних речовин, як аміак, оксиди азоту та сірки. Персульфат амонію належить до 3-го класу небезпеки для людського організму. Роботи з ним необхідно виконувати, дотримуючись строгих правил. Слідкуйте, щоб концентрація речовини в повітрі не перевищувала 0,1 мг/м³. Якщо цей показник буде вищим, можливі подразнення шкіри, очей, дихальних шляхів (аж до астматичної реакції). При численних або тривалих контактах амонію надсірчанокислого зі шкірними покривами існує велика ймовірність проявів дерматиту та кропив'янки.

Щоб уникнути всього цього при роботі з цим реактивом використовуйте ІЗЗ: спецодяг, респіратор, окуляри і гумові рукавиці.

Основні нюанси транспортування і зберігання

Перевезення пероксодисульфату амонію допустиме будь-якими наземними, морськими і повітряними ТЗ за умови дотримання правил для транспортування кожним із них. Зберігати цю речовину необхідно в закритій заводській упаковці окремо від інших матеріалів, які з нею несумісні. Складське приміщення потрібно провітрювати, воно повинне бути сухим і прохолодним. Також варто подбати про відсутність будь-яких механічних впливів на тару. Термін зберігання становить 12 місяців з дня виробництва.

Якщо Вам потрібно купити оптом амоній надсірчанокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на персульфат амонію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Персульфат амонію (амоній надсірчанокислий) за вигідною ціною, також замовити Персульфат амонію (амоній надсірчанокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.