Пошук
Сахарин (сахаринат натрію)

276.00 грн

Сахарин (сахаринат натрію)

276.00 грн (ціна за 1 кг)

Сахарин – це штучний підсолоджувач, що приблизно у 300 разів солодший, ніж сахароза або столовий цукор, але має гіркий або металевий присмак при високих концентраціях.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності сахарин. У нас можна купити сахарин за доступною ціною. Сахарин має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на сахарин Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сахаринату натрію по всій території України.

Характеристики та використання сахарину

Молекулярна формула сахарину C7H5NO3S. Молярна маса 183,18 г/моль. На зовнішній вигляд це біла кристалічна речовина. Його густина становить 0,828 г/см3, температура плавлення 229 °C. У своїй кислотній формі сахарин не розчинний у воді. Як підсолоджувач сахарин, зазвичай, використовується у вигляді його натрієвої солі (натрію сахаринат). Сахарин синтезують різними шляхами з толуолу або з орто-хлортолуолу, а також з акрилонітрилової кислоти.сахарин
Даний реактив є нестабільним при нагріванні, але він не взаємодіє з іншими харчовими інгредієнтами. Його часто використовують разом з такими підсолоджувачами як аспартам або цикламат. Суміші сахарину з іншими підсолоджувачами застосовуються для компенсації недоліків кожного з них.  Сахаринат натрію дозволений до вживання діабетиками. Він не засвоюється організмом людини і швидко виводиться нирками у незмінному вигляді.
Сахарин є основним підсолоджувачем для багатьох низькокалорійних продуктів і продуктів, що не містять цукру. Ця субстанція вважається одним з кращих підсолоджувачів для хлібобулочних виробів, джемів, жувальної гумки, консервованих фруктів, цукерок, десертних наповнювачів і заправки для салатів. Також його використовують у таких продуктах, як газовані і негазовані напої, соки, пудинги, молочні продукти, соуси, рибні консерви, фармацевтичні препарати, готові сніданки, мультивітаміни і зубні пасти.
Сахарин є одним з найбільш вивчених харчових додатків. На даний час ця речовина вважається цілком безпечною для споживання людиною.

Якщо Вам потрібно купити оптом сахарин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сахарин, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 25 кг, фасування 1 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

сахарин

Залишіть відгук до товару “Сахарин (сахаринат натрію)”