Сахарин (сахаринат натрію)

396.00 грн (ціна за 1 кг)


Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Компанія «Система Оптимум» реалізує підсолоджувач сахарин з доставкою по Україні. Речовина доступна для придбання великими і дрібними оптовими партіями (мішками по 25 кг). Якість продукту підтверджується сертифікатом. Ціна, терміни поставок, консультування та інші умови співпраці – одні з найкращих на ринку хімічної продукції країни. Якщо вас цікавить додаткова інформація про товар і те, як його замовити, читайте далі або телефонуйте.

Основні відомості про сахарин

Штучний підсолоджувач сахарин також відомий, як кристалогідрат натрієвої солі, імід орто-сульфобензойної кислоти, орто-сульфобензімід, Saccharin. Він у триста разів солодший, в порівнянні зі сахарозою. У високих концентраціях має гіркий металевий присмак. На вигляд це малорозчинна у воді та спирті біла кристалічна маса, що складається з безбарвних кристалів, густиною 0,828 г/см3, з молярною масою 183,18 г/моль і t плавлення 229 °C. Формула: C7H5NO3S.

сахарин формула

Використання сахарину відбувається, як правило, у вигляді його натрієвої солі. Синтез можливий різними способами з толуолу, орто-хлортолуолу і акрилонітрилової к-ти.

Цей реактив не відрізняється стабільністю при нагріванні, але не вступає у взаємодію з іншими харчовими компонентами. Організмом не засвоюється (виводиться разом зі сечею в незміненому вигляді). Історично виступає найпершим безпечним штучним підсолоджувачем. А в сучасному світі – найбільш широко використовуваним представником цієї групи. Дозволений для введення в будь-які продукти харчування як добавка під кодом Е954 в багатьох країнах світу.

Фасується матеріал в 25-кілограмові мішки з паперу або поліпропілену. Транспортується автомобільними та залізничними транспортними засобами. Для зберігання вимагає знаходження в упаковці виробника в критому складі. При цьому важливо запобігати вологості й потраплянню прямого сонячного випромінювання.

Сахарин як підсолоджувач: плюси та мінуси

Таке поняття, як поживна цінність, до сахарину не застосуєш. Однак є низка властивостей, завдяки яким він є хорошою альтернативою цукру.

Переваги:

 • відсутність впливу на рівень глюкози та інсуліну в крові, у зв’язку з нульовим ГІ;
 • нульові показники калорій;
 • нездійснення руйнівної дії на зуби;
 • нульовий вміст вуглеводів;
 • незарахування до ксенобіотиків;
 • безпека для людини, встановлена на основі досліджень (у наш час ця добавка до їжі – в переліку найбільш вивчених і досліджених);
 • можливість задіяння при виготовленні різних страв і напоїв, якщо технологічні рецептури тих не передбачають термообробку;
 • дешевизна, що пояснює повсюдне залучення цієї добавки в харчопромі, вибір саме на її користь, незважаючи на наявність в доступі дещо більш ефективних цукрозамінників і підсолоджувачів.

Недоліки:

 • присмак металу, а відтак потреба нерідко компонувати з іншими підсолоджувачами. Наприклад, тандем з цикламатом натрію – чудовий спосіб збалансувати смак, замаскувавши присмак. Також можливе поєднання з аспартамом або цукром;
 • поява гіркоти при кип’ятінні;
 • наявність протипоказань для вживання (гіперчутливість до речовини, жовчнокам’яна хвороба);
 • можливість прояву побічних ефектів (алергій і збільшеної чутливості до сонячного світла). Але, заради справедливості, відзначимо, що трапляється подібне досить рідко, будучи індивідуальною специфікою організму.

Сахарин і спектр його застосування

Використання цієї субстанції, що логічно, зосереджується на харчовій промисловості. Харчова добавка E954 часто вводиться в дієтичні та кондитерські вироби, хліб і випічку, пудинги, повидла, джеми, желе та інші десерти, мариновані й солоні овочі, консервовані фрукти, жуйку, молокопродукти, рибні консерви, сухі сніданки і продукти швидкого приготування. Її додають до наповнювачів для солодощів і салатних заправок, соусів. З напоїв, у складі яких її можна зустріти: соки, розчинні, газовані та негазовані напої.

Один з примітних аспектів сахарину – можливість слугувати столовим підсолоджувачем і додаватися в харчові продукти для людей з діабетом. Це основна добавка-підсолоджувач для низькокалорійної їжі й без цукру в складі.

Інші сфери застосування Saccharin:

 • виробництво комплексних цукрозамінників;
 • фармацевтика, передусім створення лікарських препаратів протизапальної та антибактеріальної груп, мультивітамінів. Нерідко зустрічається в оболонках таблеток і вітамінів;
 • виготовлення гігієнічної продукції, головним чином, засобів для догляду за ротовою порожниною, зубної пасти;
 • виробництво фунгіцидних, гербіцидних і антибактеріальних засобів для захисту сільськогосподарських насаджень (задіюються похідні іміду орто-сульфобензойної кислоти);
 • кормовиробництво для с/г тварин;
 • створення композицій, необхідних для отримання тонерів кольорових лазерних принтерів і копіювальних апаратів;
 • гальванопластика (виступає добавкою для електролітів, необхідних при виготовленні нікелевих матриць, забезпечує високу якість покриття при нікелюванні);
 • вплив у невеликих обсягах на вулканізацію гуми за участю пероксидів;
 • створення метилакрилатних матеріалів, що слугують клеєм для металів.

Як оформити замовлення на сахарин у компанії «Система Оптимум»?

Щоб максимізувати комфорт співпраці з нашою компанією, ми пропонуємо клієнтам різні варіанти оформлення замовлення. Напевно, найшвидше і зручніше за все вирішити будь-які питання в телефонному режимі. Тож телефонуйте за контактними номерами в робочий час і запитуйте все, що цікавить. Зручніше звернутися через e-mail? Пишіть. Ми регулярно переглядаємо пошту – відповідь отримаєте найближчим часом. Також заявку на придбання сахарину можна подати онлайн через спеціальну форму на сайті. Одним словом, робіть, як вам буде краще. Для нас у пріоритеті – всі канали зв’язку.

Також варіативні способи доставки і оплати. Кожен нюанс обговорюється із замовниками в індивідуальному порядку.

Якщо потрібен сахарин за доступною ціною, звертайтеся. Будемо раді попрацювати для вас!

Міжнародна назва saccharine; saccharin sodium; benzosulfimide; 1H-1λ6,2-benzothiazole-1,1,3(2H)-trione; ortho-benzoic sulfimide; ortho sulphobenzamide
Хімічна формула C7H5NO3S
Назви-синоніми імід орто-сульфобензойної кислоти, імід 2-сульфобензойної кислоти, орто-сульфобензимід

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сахарин (сахаринат натрію) за вигідною ціною, також замовити Сахарин (сахаринат натрію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.