Пошук
Пірантел (пірантелу памоат)

-

Пірантел (пірантелу памоат)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Пірантелу памоат (пірантел) – це порошкоподібний або таблетований лікарський і ветеринарний препарат, що активно застосовується і ефективний проти гельмінтів (глистів), засіб широкого спектру дії.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності пірантелу памоат. У нас можна купити пірантелу памоат оптом за доступною ціною. Пірантелу памоат має сертифікат якості. Якість, умови придбання і пірантелу памоат ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Пірантелу памоат ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі пірантелу памоат оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Приймається всередину, діючи при цьому на різні види глистів, переважно на дорослі особини. Ефективний проти гельмінтозів, викликаних нематодами. Показаний до застосування при аскаридозі, ентеробіозі, анкілостомозі, некаторозі та трихоцефальозі. Підходить як для людей, так і для тварин.

Цей препарат належить до переліку основних ліків ВООЗ.

Чи є різниця між пірантелу памоатом та пірантелу ембонатом? І те, і інше – солі пірантелу. Хім. склад, ефективність дії і схема вживання – ідентичні. Відрізняються лише тим, що ембонат характерний для європейської практики, а памоат – для американської фармакопеї.

Пірантелу памоат і дози прийому

Дозування і кількість прийомів індивідуальні, залежать від захворювання, особливих показань, також на них впливають вікові характеристики і вага людини/тварини. Так, аскаридоз і ентеробіоз передбачають одноразове внутрішнє вживання дози 10 мг/кг (для дітей від 12 років і дорослих – 750 мг, 6-12 років – 500 мг, до 6 років – 250 мг). При сукупності гельмінтних уражень, наприклад, некаторозу і аскаридозу, курс лікування становить два (20 мг/кг на добу) або три (10 мг/кг на добу) дні. Ізольований аскаридоз вимагає разового використання засобу (5 мг/кг).

Протипоказаний препарат при підвищеній чутливості до компонентів, що входять до його складу, а також під час лікування міастенії. Не рекомендований дітям до трирічного віку, людям, у яких спостерігається печінкова недостатність. У період вагітності та годування груддю приймати засіб слід з особливою обережністю.

Перед початком прийому необхідно проконсультуватися з лікарем і здійснити низку відповідних аналізів.

Якщо Вам потрібно купити пірантелу памоат оптом, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пірантелу памоат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

pira

Залишіть відгук до товару “Пірантел (пірантелу памоат)”