Пошук
Окситетрациклін солянокислий (окситетрацикліну гідрохлорид)

960.00 грн

Окситетрациклін солянокислий (окситетрацикліну гідрохлорид)

960.00 грн (ціна за 1 кг)

Окситетрацикліну гідрохлорид є дієвим антибіотиком групи тетрациклінів.

Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: 06939. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності окситетрациклін гідрохлорид. У нас можна купити окситетрациклін гідрохлорид за доступною ціною. Окситетрациклін гідрохлорид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на окситетрациклін гідрохлорид Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку окситетрацикліну гідрохлориду по всій території України.

Характеристики окситетрацикліну солянокислого

Окситетрациклін солянокислий (окситетрацикліну гідрохлорид) – дієвий антибіотик з групи тетрациклінів, продукт життєвої діяльності мікроорганізму Streptomyces rimosus або інших споріднених мікроорганізмів. Існує у вигляді жовтої порошкоподібної маси, що складається з кристалів, вкритих оболонкою пігулок або ін’єкційного засобу, що має широкий діапазон антибактеріальних ефектів.

Основні функції:

– прояв згубної активності щодо хламідій та спірохет, грамнегативних і грампозитивних бактерій;

– блокування росту і розмноження вкрай небезпечних бактерій.

Застосування окситетрацикліну солянокислого

Цілком закономірно, що головні споживачі цього антибіотика – це медицина і ветеринарія.

Медицина. Тут з його допомогою ведуть боротьбу з такими недугами, як гострі респіраторні бактеріальні інфекції, різноманітні гінекологічні захворювання, зокрема, ендометрит, запалення передміхурової залози і жовчного міхура. Використовують і при післяопераційних ускладненнях.

Ця субстанція добре поєднується з іншими ліками. Тому, з певного часу її стали вводити в комплексні терапії, спрямовані на ангіну, бронхіт, запалення легенів, гнійний плеврит.

Як і будь-який інший антибіотик, солянокислий окситетрациклін вимагає уважного вивчення інструкції до початку вживання. У низці випадків додатково необхідне виконання деяких аналізів. Наприклад, якщо наявні ниркові або печінкові хвороби, дозування цього препарату варто мінімізувати.

Протипоказання зводяться до таких пунктів: вагітність, дерматомікози, підвищена чутливість до основного компонента.

Ветеринарія. У цій царині окситетрацикліну гідрохлорид застосовують, насамперед, для лікування бджіл і домашніх тварин.

Коли мова йде про лікування гнильцевих хвороб бджолиних сімей, виконувати його необхідно в період від основного відкачування меду (кінець літа) до масового медозбору (початок весни). Можливі способи: згодовування, опудрення й зрошення. Будь-який з них вимагає переміщення заражених сімей комах у чисті вулики, які пройшли перед цим дезінфекцію, і всі потребують однакового дозування (0,5 г ліків на 1 сім’ю бджіл об’ємом 10 рамок).

Найефективнішим і тому найбільш затребуваним з вищезазначених способів лікування вважається зрошування. Для його здійснення невелику кількість препарату розчиняють у теплій воді, після чого отриманий розчин змішують з іншою частиною речовини. Зрошують рамки з обох сторін, особливо зосереджуючись на надмірно уражених ділянках. Періодичність таких процедур – 1 раз на тиждень, поки не пропаде клінічна картина хвороби.

Правила зберігання

Зберігати цей ветеринарний препарат необхідно в тарі виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, там, де до нього не буде доступу у дітей. Місце зберігання повинно бути сухим і захищеним від проникнення сонячного випромінювання. Допустимий температурний діапазон – 5-25 °С.

Термін придатності при повному дотриманні умов зберігання становить 3 роки від дати виготовлення.

Шукаєте, де можна купити окситетрациклін солянокислий оптом (від 25 кг) або дрібнішими партіями (від 1 кг)? Звертайтеся до ПП Система Оптимум! На будь-які обсяги поставок компанія пропонує доступні ціни, гарантує високу якість і наявність необхідних сертифікатів, що підтверджують її. Доставляє замовлення по всій країні в стислі терміни, за необхідності консультує і допомагає в підборі потрібного ветпрепарату, хімічної речовини тощо. Саме тут ви можете купити окситетрацикліну гідрохлорид при оптимальному співвідношенні ціна/якість.

Якщо Вам потрібно купити оптом окситетрациклін гідрохлорид,зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на окситетрациклін гідрохлорид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

окситетрациклін солянокислий

Залишіть відгук до товару “Окситетрациклін солянокислий (окситетрацикліну гідрохлорид)”