Пошук
Вітамін C

168.00 грн

Вітамін C

168.00 грн

Аскорбінова кислота (L-аскорбінова кислота, гамма-лактон 2,3-дегідро-L-гулонової кислоти, вітамін C) – органічна сполука, вітамінний/вітаміноподібний засіб у вигляді білого кристалічного кислого порошку.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності вітамін С. У нас можна купити вітамін С оптом за доступною ціною. Вітамін С має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна вітаміну С Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вітаміну С по всій території України. При купівлі вітаміну С оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Кислота аскорбінова

Вітамін С (аскорбінова кислота) – органічна сполука, біологічно активний ізомер аскорбінової кислоти (L-аскорбінова кислота), важливий елемент раціону людини.

Роль вітаміну С в людському організмі

Цей водорозчинний вітамін:

– є потужним антиоксидантом;

– має величезне значення для нормального перебігу окисно-відновних процесів, вироблення колагену і проколагену;

– бере участь в обмінних процесах заліза і вітаміну В9, синтезі кортикостероїдів і катехоламінів;

– благотворно впливає на кровоносну систему (коригує показники згортання крові, доводить до нормального стану проникність капілярів, бере участь у кровотворенні);

– ефективний для профілактики онкозахворювань;

– має протизапальну та антиалергійну властивості;

– підвищує стійкість до інфекційних захворювань і стресостійкість.

Авітаміноз загрожує появою цинги, втратою зубів і кровоточивістю ясен; страждають волосся та шкіра; не рідкість – роздратування й депресивні стани.

У природному середовищі вітамін С входить до складу багатьох фруктів, овочів і трав. Різними галузями промисловості застосовується синтезована хімічним шляхом (плюс одна стадія із задіянням мікроорганізмів) форма. Також його отримання можливе за допомогою окислення сорбози.

Цей вітамін широко застосовують у таких галузях: медицина, харчопром, косметологія, фотосправа.

 

Якщо Вам потрібно купити оптом вітамін С, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вітамін С, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Аскорбиновая кислота

Залишіть відгук до товару “Вітамін C”