Хлорна (перхлоратна) кислота 65 %

870.00 грн (ціна за 1 кг)

Хлорна кислота – це одноосновна кислота та сильний окислювач з хімічною формулою HClO4. Хлорна кислота має молекулярну масу 100.46 г/моль та густину 1.67 г/см3. Температура кипіння сполуки становить 203 °C. При змішуванні з водою утворює гідрати.

SKU: .
Категорія: Кислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності хлорна кислота. У нас можна купити хлорну кислоту гуртом за доступною ціною. Кислота хлорна має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хлорної кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку хлорної кислоти по всій території України. Ціна кислоти хлорної також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі кислоти хлорної гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Хлорна кислота - фізичні властивості

Хлорна кислота належить до категорії найсильніших неорганічних кислот. Розчини хлорної кислоти мають маслянисту консистенцію та є безбарвними леткими рідинами. Дана речовина відмінно розчиняється в таких хлорорганічних розчинниках, як дихлоретан та хлороформ. Розчинена хлорна кислота є повністю прозорою та частково димеризується. Також у розчиненій хлорній кислоті спостерігається автодегідратація. Змішування хлорної кислоти з певними розчинниками-відновниками може призвести до швидкого займання або вибуху. Водні розчини хлорної кислоти відрізняються низькою окислювальною здатністю. При взаємодії з водою дана сполука утворює азеотропну суміш.

Безводна хлорна кислота – це вибухонебезпечний, сильний окислювач. Проведення хімічних досліджень з хлорною кислотою вимагає дотримання чітких інструкцій з техніки безпеки. Зберігати хлорну кислоту необхідно у прохолодному добре провітрюваному приміщенні у міцно закритих контейнерах.

Отримання хлорної кислоти

Отримання водних розчинів хлорної кислоти відбувається шляхом обмінного розкладу перхлоратів калію або натрію сильними неорганічними кислотами. Також розчини хлорної кислоти можна одержати за допомогою електролітичного окислення хлору або соляної кислоти. Безводну хлорну кислоту отримують при взаємодії перхлоратів калію або натрію з сірчаною кислотою.

Практичне застосування хлорної кислоти:

  • У якості каталізатора при аналізі мінералів.
  • Використовується як окислювач.
  • У аналітичній хімії водні розчини хлорної кислоти використовують для отримання перхлоратів.

Якщо Вам потрібно купити гуртом хлорну кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорну кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва Perchloric acid
Хімічна формула HClO4

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорна (перхлоратна) кислота 65 % за вигідною ціною, також замовити Хлорна (перхлоратна) кислота 65 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.