Сорбіт

76.80 грн (ціна за 1 кг)

Сорбіт, також відомий як D-сорбіт та глюцит, – це шестиатомний спирт. Необхідно також зважати на те, що сорбіт – це термін, що використовується здебільшого в харчовій промисловості. Його молекулярна формула: C6H14O6, молекулярна вага: 182,17176. Це біла кристалічна речовина без запаху, що добре розчиняється у воді.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Сорбіт – це речовина, що знайшла застосування, головним чином, у двох напрямках: харчопромі та медицині. Для представників обох сфер діяльності, а також суміжних специфік, ПП «Система Оптимум» пропонує купити сорбіт великим і дрібним оптом від 25 кг. Товар постійно є на складах компанії в достатніх обсягах, має сертифікат якості, а його ціна – одна з найпривабливіших на хімічному ринку України.

Сорбіт: визначення, характеристики, властивості

Сорбіт (D-сорбіт, сорбітол, глюцит, глюцитол, sorbit) – це сполука органічної етимології, за хім. структурою представник шестиатомних спиртів, харчова добавка Е420, натуральний цукрозамінник. Виглядає цей багатоатомний спирт як позбавлена запаху біла кристалічна маса (складається з твердих безбарвних кристалів, що розмірами трохи перевершують кристали цукру). Смак – солодкий, як у сахарози, але якщо порівнювати з нею ступінь солоду, то у сорбіту відчувається приблизно на половину менше (сорбіт поступається цукру в плані солодкості на 45 %). Крім того, у нього відсутній приємний післясмак, властивий сахарозі. За аналогією з подібними спиртами, sorbit створює невелике комфортне відчуття прохолоди в роті.

Розчинення у воді – добре, в холодному спирті – погане. В оліях ця речовина не розчиняється. Стійкість до термічної обробки (смаження, випічки) – висока.

Ця сполука формує 2 кристалогідрати. Нетоксична. Клас небезпеки – 4.

Молярна маса – 182,17 г/моль. Термовластивості: t плавлення – 95 °С, t кипіння – 296 °С. Формула: C6H14O6.

Поширені товарні форми: порошок, рідина. Також зазначена речовина може виступати інгредієнтом цукрозамінників-комплексів.

Знаходження в природі та отримання

Рослинні джерела сорбіту: морські водорості, зерняткові та кісточкові плоди (яблука, груші, персики, абрикоси, сливи), ягоди глоду, терну і кизилу, фініки, виноград та ін. Його високі концентрації – у сухофруктах (куразі, чорносливі, сушених яблуках і грушах… ). А найбільші обсяги присутні в ягодах червоної горобини, від чого ця сполука і набула свою основну назву (горобина з лат. – sorbus). Що стосується отримання сорбітолу, то воно можливе і шляхом вилучення з природних матеріалів, і синтезуванням, гідруванням з глюкози (заміна альдегідної групи на первинну спиртову). Комерційним джерелом є декстрозний (глюкозний) розчин, видобутий з кукурудзяного крохмалю (іноді – з картопляного або пшеничного). Крім того, цей спирт природним чином виробляється в тілі людини під час метаболізму.

Багаторічне застосування глюциту супроводжували ретельні дослідження його різних аспектів. У результаті були не тільки детально розписані його характеристики і властивості, але й встановлена ціла низка цілющих впливів на організм.

Важливий момент: у кожному грамі сорбітолу міститься 2,6 калорії. З цим показником узгоджуються обсяги речовини в складі харчових і лікарських продуктів. Рекомендована добова кількість для вживання – до 50 г. Якщо перевищити цю цифру, не будуть винятком нудота, блювота, болі в животі, метеоризм і послаблюючий ефект.

Застосування сорбіту

Як було сказано вище, ця субстанція, в основному, затребувана в харчовій галузі та медичному сегменті. Ці дві царини і розглянемо більш детально.

Сорбітол як харчова добавка

Замінник цукру натурального походження, зареєстрований як добавка до їжі під кодом Е420, знайшов чимале застосування в харчопромі в якості підсолоджувача, емульгатора, текстуратора і комплексоутворювача. З його допомогою поліпшують якісний рівень, смакові параметри і зовнішній вигляд продуктів харчування. Завдяки стійкості до термообробки, його можна використовувати при приготуванні гарячих страв і напоїв, у виробничому і побутовому консервуванні продуктів на зиму.

В цьому напрямку (в кулінарії, харчовому сегменті, загалом) глюцитол безперервно задіюють ще з 30-х років XX століття. Найчастіше його додають в різну кондитерку, випічку, вироби з тіста, зокрема в рулети, торти і тістечка, вафлі та печиво, шоколадки, батончики, цукерки і хлібобулочні вироби. А взагалі, його можна зустріти в м’ясній та рибній продукції, безалкогольних, слабоалкогольних напоях і пиві, консервах з овочів та фруктів.

Чудова здатність сорбітолу – втягування вологи з повітря (виконання ролі вологоутримувального агента). Це значно подовжує свіжість харчових продуктів, до складу яких введена розглянута добавка.

Завдяки низькому глікемічному індексу глюцит використовується для підсолоджування харчових продуктів для діабетиків. Він викликає чималий інтерес у тих, хто прагне обмежити кількість споживаної сахарози. Він – популярний інгредієнт кондитерських виробів без цукру (сорбітовмісні продукти позиціонуються як дієтичні, низькокалорійні). Рекомендований для вживання в якості замінника цукру в раціонах діабетичного і дієтичного харчування, а саме в складі напоїв, молочних продуктів (сирів, йогуртів), консервованих фруктів і овочів, варення, джемів, пастили, зефіру, мармеладу, киселю, фруктових салатів, випічки, морозива та інших десертів. Як замінник цукру вводиться також у жувальну гумку і льодяники.

Примітно, що продукти з цукром і сорбітом зовні відразу не відрізнити. Але взагалі вигляд і колір других більш приємні, а смак – кращий та інтенсивніший.

Значення сорбіту для фармацевтики і медицини

Сорбітол в якості підсолоджувача використовується не тільки в харчопромі, а й у фармацевтиці. Його нерідко вводять до складу лікарських засобів від кашлю, в креми, мазі, проносні медикаменти. Як допоміжний компонент він задіюється у виробництві ліків (зокрема, вітамінів, сиропів та інших) для створення необхідної структури. Він є сировиною для виробництва аскорбінової кислоти. У медицині з його допомогою лікують хвороби шлунково-кишкового тракту, очищають печінку і жовчовивідні протоки. Сорбіт відомий як сечогінний, жовчогінний і проносний засіб. Доволі часто задіюється при тюбажі, в лікуванні хронічних холециститів, колітів та дискінезії жовчовивідних шляхів. Пацієнтам з цукровим діабетом його призначають в якості замінника цукру.

Поживна цінність глюцитолу прирівнюється до глюкози, але вони відрізняються між собою фізіологічною дією. Сорбіт не призводить до різкого стрибка глюкози в крові, оскільки майже не засвоюється організмом і не провокує викид інсуліну в кров. Він не завдає шкоди організму. Це продукт з категорії харчових підсолоджувачів, що забезпечує менше калорій/знижену солодкість, порівняно з цукром. У розумних обсягах він є відмінним додатком до дієтичного харчування, оскільки не належить до вуглеводів. Ще сприяє зменшенню витрат вітамінів B1 і B6, позитивно позначається на мікрофлорі кишківника.

На особливу увагу заслуговує проносна дія сорбітолу, його застосування при закрепах пероральним способом або у вигляді клізми. Розчин цієї сполуки є гіперосмотичним проносним, що функціонує на затримуванні рідини в товстому кишківнику, яка сприяє збільшенню м’язового руху в кишковому тракті. Яскрава відмінність від сольових препаратів цієї групи – непровокування подразнень слизової оболонки шлунка і кишківника, м’який, але, разом з тим, більш сильний вплив. Цікавий момент: сорбіт діє як проносне тільки при нормальній і низькій кислотності шлункового соку, якщо ж та підвищена, то проявляється лише жовчогінна дія. І ще: що вища доза глюцитолу, то відчутніший проносний ефект.

Інші галузі застосування сорбіту:

  • косметична індустрія (виготовлення доглядової і декоративної косметики, зокрема шампунів, гелів для душу, кремів, скрабів, сироваток та ін.). У сучасних косметичних засобах глюцитол виступає гігроскопічною речовиною і загущувачем. Виготовлення деяких гелів з прозорою текстурою можливе винятково завдяки сорбіту, оскільки у нього – високий показник заломлення;
  • виробництво гігієнічних товарів, передусім для догляду за порожниною рота (наприклад, зубних паст);
  • тютюнова промисловість (при виготовленні цигарок сорбітол виконує роль гігроскопічного компонента);
  • енергетичний напрямок. Сорбіт – ключова хім. складова при створенні енергоносіїв з біомаси. Шляхом його повного відновлення отримують алкани (в т.ч. гексан), що виступають біопальним. Сорбітол містить достатньо водню для реакції.

Замовити сорбіт на сайті «Система Оптимум»

Знадобилося купити сорбіт в Україні? Ми готові доставити необхідну партію цього матеріалу зручним для вас способом. Замовлення можете оперативно оформити онлайн, через e-mail або телефоном, проконсультуватися щодо товару і умов його придбання – в телефонному режимі.

Якість сорбіту, який ми реалізуємо, не підлягає сумніву, підтверджується всією необхідною супровідною документацією. Доставка в усі регіони країни здійснюється швидко, в терміни, узгоджені з замовником. Ціни та умови покупки вас приємно здивують.

Якщо потрібно купити сорбіт, звертайтеся в компанію «Система Оптимум» – залишитеся задоволені і самим продуктом, і умовами співпраці.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Сорбіт харч

    

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Китай
Формула С6H14O6

Показники якості

1 Зовнішній вигляд Білий порошок Білий порошок
2 Сорбіт, % ≥ 97,0 99,54
3 Вологість, % ≤ 1,0 0,15
4 Загальний цукор, % ≤ 8,0 0,03
5 Редукований цукор, % ≤ 2,1 0,01
6 Специфічне обертання 4,0-7,0 4,9
7 рН 50-% розчину 5,0-7,0 6,5
8 Залишок після прожарювання, % ≤ 0,1 Відповідає
9 Важкі метали (Pb), ppm ≤ 5,0 Відповідає
10 Нікель (Ni), ppm ≤ 1,0 Відповідає
11 Свинець, ppm ≤ 0,5 Відповідає
12 Хлориди (Cl), ppm ≤ 10 Відповідає
13 Сульфати, ppm ≤ 20 Відповідає
14 Миш’як (As), ppm ≤ 1,0 Відповідає
15 Total Plate Count, cfu/g ≤100 85,0
16 E.coli Відсутні Відповідає

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Міжнародна назва D-сорбіт, сорбітол, глюцит, глюцитол, (2S,3R,4R,5R)-гексан-1,2,3,4,5,6-гексол
Хімічна формула C6H14O6
Назви-синоніми (2S,3R,4R,5R)-hexane-1,2,3,4,5,6-hexol; D-sorbitol; sorbogem; sorbo; sorbitol

Вага

фасування 500 кг

фасування 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сорбіт за вигідною ціною, також замовити Сорбіт з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.