Сахароза

180.00 грн (ціна за 1 кг)

Сахароза (цукроза) – це органічна сполука класу вуглеводів, широко відома як цукор-пісок. Сахароза є дисахаридом, що складається з молекул глюкози і фруктози. Внаслідок гідролізу та ферментації може розкладатися на фруктозу і глюкозу. Гідроліз цукрози називається інверсією, а суміш глюкози і фруктози — інвертним цукром.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності сахароза. У нас можна купити сахарозу за доступною ціною. Сахароза має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на сахарозу Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сахарози по всій території України.

Характеристики сахарози

На зовнішній вигляд це безбарвна кристалічна тверда речовина, без запаху, із солодким смаком. Молекулярна формула C12H22O11. Молярна маса 342,30 г/моль. Густина 1,57 г/см(30 °С). Дуже добре розчиняється у воді. Точка плавлення 185-186°С. При нагріванні вище температури плавлення сахароза карамелізується. Карамелізована сахароза використовується як барвник «цукровий колер» для забарвлення різноманітних напоїв. Цукроза знаходиться в природі в таких рослинах як цукровий буряк, цукровий очерет. В цукровому буряці міститься 15-22% сахарози, в цукровому очереті близько 12-15 %.

Застосування сахарози

Основне застосування сахарози — харчова промисловість. Цукор використовується в їжу як самостійно, так і в складі різноманітних кондитерських та хлібобулочних виробів. Його додають у безалкогольні та алкогольні напої. Сахароза може застосовуватись як консервант для плодово-ягідних консервів, джемів, компотів. Сахарозу використовують як субстрат у деяких ферментаційних процесах, наприклад, при виробництві лимонної кислоти, гліцерину, етилового та бутилового спиртів. Цукроза є важливою сировиною в органічному синтезі. Речовини, що містять фрагменти сахарози, є біодеградабельними і біосумісними. На основі цієї субстанції виробляють такі продукти, як біологічно активні ацеталі, кеталі і тіоацеталі, сорбітол, деякі полімери і смоли, акрилати і поліуретани. Якщо Вам потрібно купити оптом сахарозу, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сахарозу, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва

(2R,3R,4S,5S,6R)-2-[(2S,3S,4S,5R)-3,4-dihydroxy-2,5-bis(hydroxymethyl)oxolan-2-yl]oxy-6-(hydroxymethyl)oxane-3,4,5-triol;

β-D-Fructofuranosyl α-D-glucopyranoside;

sugar; saccharose; sucrose

Хімічна формула С12Н22О11
Назви-синоніми цукроза, буряковий цукор, тростинний цукор, α-D-глюкопіранозил-β-D-фруктофуранозид

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сахароза за вигідною ціною, також замовити Сахароза з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.