Пепсин

9960.00 грн (ціна за 1 кг)

Пепсин свинячий сироватковий є екологічно чистим продуктом тваринного походження, має високий ступінь очищення і стабільний рівень активності, не поступається за всіма показниками своїм аналогам.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Пепсин свинячий сироватковий є екологічно чистим продуктом тваринного походження, має високий ступінь очищення і стабільний рівень активності, не поступається за всіма показниками своїм аналогам. За зовнішнім виглядом пепсин – це однорідний порошок від жовтуватого до світло-сірого відтінку.

На складах ПП «Система Оптимум» завжди в наявності пепсин. У нас можна купити пепсин за доступною ціною. Пепсин має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна на пепсин вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пепсину по всій території України.

Характеристики пепсину

Пепсин є одним із компонентів шлункового соку людини, тварин, птахів і багатьох риб. У лабораторній практиці попитом користується пепсин свиней. Він виділяється слизовою оболонкою шлунка. Це фермент, який може розщепити майже всі білки будь-якого походження, як тварин, так і рослин. У розщепленні білків можуть брати участь також й інші ферменти підшлункової залози, наприклад, такі як трипсин і хімотрипсин. Але пепсин, на відміну від них, не має суворої специфічності до білків, що розщеплюються. Природний інгібітор пепсину – пепстатин.

Пепсин – це фермент класу гідролаз, який каталізує гідроліз білків і пептидів. Виділений у кристалічному вигляді пепсин свині має молярну масу приблизно 35000. Поліпептидний ланцюг молекули розмірами 5,5·4,5·3,2 нм містить 327 амінокислотних залишків і 1 залишок ортофосфорної кислоти. Молекула має дві частини, між ними – ділянка активного центру з двома каталітично важливими залишками аспартату.

Форма випуску пепсину – порошок, його зберігають у закритих ємностях без доступу світла, при прохолодній температурі (від +2 до +15 °С). Порошок має білий колір (допускається також жовтий або світло-сірий відтінок), кисло-солодкий смак і характерний запах. Пепсин добре розчинний у воді та етанолі (20 %). В аптеках з порошку готують спеціальний розчин пепсину і соляної кислоти у воді.

Техніка безпеки. Працюючи з цією речовиною, необхідно враховувати, що вона здатна подразнювати шкіру і слизові оболонки очей, є респіраторним алергеном. При вдиханні може призвести до алергійної реакції, спровокувати астму або труднощі дихання, нашкодити верхнім дихальним шляхам. Відтак важливо уникати прямого контакту, не можна вдихати пепсин. Роботи необхідно проводити у витяжній шафі. Рекомендовані ЗІЗ: респіратор, нітрилові рукавиці, захисні окуляри. Одяг слід підбирати, з урахуванням специфіки робочого місця, концентрації та обсягів використовуваного матеріалу.

Ще один момент: пепсин горючий, при горінні може вивільняти токсичні газоподібні продукти. Для гасіння рекомендовані вода, піна, вуглекислий газ і сухий порошок.

Використання пепсину

Слід розглядати кілька ключових напрямків застосування пепсину:

  1. Лабораторна практика. У лабораторіях ця субстанція використовується для виконання тесту на трихінельоз у тварин шляхом розщеплення в штучному шлунковому соці. Метод діагностики трихінельозу тварин ферментним перетравленням м’язових тканин у штучному шлунковому соці регламентується ветеринарними правилами та правилами лабораторної діагностики трихінельозу тварин. Лабораторне застосування пепсину також передбачає вивчення первинної структури білків.
  2. Медицина і фармацевтика. У медичних цілях пепсин зі слизової оболонки шлунка свиней задіюється для виготовлення деяких ліків, лікування низки хвороб ШКТ. Випуск препаратів здійснюється у формі порошку і таблеток. Ця сполука може компонуватися з ацидином (1:4), цукровою пудрою і входити до складу комплексних медикаментів. Лікування пепсиновмісними препаратами призначається при пепсинодефіциті в організмі, ахілії шлунка, гіпоацидних та анацидних гастритах, диспепсії. Зазначений фермент сприяє розщепленню білків до поліпептидів, після його потрапляння в організм білки починають перетравлюватися в травній системі.
  3. Сироваріння. Тут завдання пепсину – сприяти молокозгортанню при виготовленні сирів. Він може використовуватися як самостійно, так і в ролі компонента сичужної закваски (спільно з хімозином). Із залученням чистого пепсину виготовляють, наприклад, сулугуні та бринзу. Для більшості елітних видів сирів беруть сичужний фермент (90-95 % хімозину + 5-10 % пепсину). На відміну від хімозину, пепсин не тільки бере участь у формуванні згустку, але й потім, коли сир дозріває, активно впливає на появу у нього смако-ароматичних параметрів шляхом каталізу протеолізу.

Для загальної картини: є така природна речовина, як мукорпепсин (протеолітичний фермент класу гідролаз). Джерелом цього матеріалу виступають гриби. Застосування зосереджується на харчопромі. Мукорпепсин слугує замінником тваринних сичужних ферментів.

Купити пепсин недорого з оперативною доставкою по Україні

Якщо вам потрібно купити оптом пепсин, зверніться в компанію «Система Оптимум». Питання про ціну на пепсин, а також умови оплати і доставки по Україні ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. У будь-якому випадку можете бути впевнені: якість товару буде бездоганною, ціна на пепсин обов’язково порадує, а його доставка на ваше підприємство займе мінімум часу.

Купуйте пепсин у ПП «Система Оптимум» легко, надійно, швидко та з вигодою!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пепсин за вигідною ціною, також замовити Пепсин з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.