Пошук
Глюкоза

33.30 грн

Глюкоза

33.30 грн (ціна за 1 кг)

D-глюкоза (C6Н12О6) або декстроза є декстро-ізомером глюкози. Її молекула є дзеркальним відображенням L-глюкози. D-глюкоза є простим цукром (моносахаридом) і важливим у біології вуглеводом. Клітини використовують його як джерело енергії та проміжний продукт обміну речовин.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності глюкоза (декстроза). У нас можна купити глюкозу оптом за доступною ціною. Глюкоза має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна глюкози Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку глюкози по всій території України. Ціна глюкози також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі глюкози оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості глюкози

Глюкоза (декстроза)Глюкоза є одним з основних продуктів фотосинтезу. Крохмаль і целюлоза – це полімери, отримані дегідратацією глюкози. Глюкоза безбарвна, вона добре розчинна у воді, оцтовій кислоті і деяких інших розчинниках. Погано розчиняється у спиртах. Вона лише частково розчиняються в метанолі і етанолі. Молярна маса глюкози 180,16 г/моль. На зовнішній вигляд це білий порошок. Густина 1,54 г/см3.

У промисловості глюкозу отримують за допомогою ферментативного гідролізу крохмалю. Як джерело крохмалю використовують такі сільськогосподарські культури як кукурудза, рис, пшениця, маніока та інші. Більшість виробленої декстрози застосовують як компонент інвертного цукру, в рівному співвідношенні суміші глюкози і фруктози.

Застосування глюкози (декстрози)

Сироп глюкози використовується в харчових продуктах, щоб пом’якшити їх текстуру, він запобігає кристалізації цукру і поліпшує смак. Його застосовують як загущувач, підсолоджувач і зволожувач (інгредієнт, який утримує вологу і, отже, зберігає свіжість продуктів). Сироп глюкози також широко використовується у виробництві різноманітних цукерок та інших кондитерських виробів. У морозиві глюкоза понижує його точку замерзання. Використовується вона також у хлібопеченні, виробництві молочних продуктів, консервів, лікерів тощо.

ГлюкозаГлюкоза застосовується в медицині для визначення діабету. Також її застосовують при отруєннях, оскільки вона має універсальні антитоксичні властивості. Дану субстанцію використовують при захворюваннях печінки і як компонент кровозамінних і протишокових рідин.

Глюкоза застосовується в хімічному синтезі для виробництва таких органічних кислот, як аскорбінова та глюконова, а також біотину. В нафтовій промисловості декстроу додають до бурових розчинів.

Глюкоза в природі

Глюкоза знаходиться в природі у фруктах і меді. Вона може бути також частиною інших полімерів (макромолекули, що складаються з різних молекул меншого розміру). Такими полімерами є, наприклад, крохмаль і глікоген.

Біологічні функції глюкози

Глюкоза є вуглеводом, який організм поглинає з їжею і перетворює в енергію для виконання різних функцій або просто для збереження тіла в теплі. В ході процесу, відомого як метаболізм, глюкоза окислюється в організмі і перетворюється на двоокис вуглецю, воду і деякі інші сполуки. Її енергоефективність становить приблизно 686 кілокалорій на моль речовини.

Разом із фруктозою і галактозою, глюкоза є одним із трьох моносахаридів, які в процесі травлення всмоктуються безпосередньо в кровоносній системі людини; їх присутність визначає рівень цукру в крові.

Якщо Вам потрібно купити оптом глюкозу (декстрозу), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на глюкозу, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Глюкоза (декстроза)

Залишіть відгук до товару “Глюкоза”