Пошук
Бурштинова (янтарна) кислота

96.00 грн

Янтарная кислота опт
yantar.

Бурштинова (янтарна) кислота

96.00 грн (ціна за 1 кг)

Бурштинова (янтарна) кислота (харчова добавка E363) – безбарвні кристали, розчинні у воді і спирті, двоосновна карбонова кислота з температурою плавлення 185 °С.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

Кислота бурштинова (янтарна)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бурштинова (янтарна) кислота. У нас можна купити бурштинову  кислоту оптом за доступною ціною. Кислота бурштинова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна бурштинової  кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бурштинової кислоти по всій території України. Ціна кислоти бурштинової також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі кислоти  бурштинової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості бурштинової кислотиКислота бурштинова опт

Бурштинова кислота (янтарна, бутандіова або етан-1,2-дикарбонова) – органічна двоосновна насичена карбонова кислота, проміжний продукт циклу трикарбонових кислот і важливий проміжний компонент в обмінних процесах, який бере участь у клітинному диханні. Структурно складається з кристалів, які не мають кольору. Утворює солі та ефіри, іменовані сукцинатами. Добре розчиняється у воді та етанолі, середньо – в етиловому ефірі; не розчиняється у бензолі, бензині й хлороформі. При впливі коротких УФ хвиль на кристали, вони можуть люмінесціювати, випромінювати видиме світло. Молярна маса – 118,09 г/моль, густина – 1,56 г/см3, t плавлення – 184 °C, t кипіння – 235 °C. Формула – C4H6O4.

Для метиленових груп бутандіової кислоти характерна висока реакційна здатність, обумовлена впливом двох карбоксилів. І оскільки їх два, то і солей, і естерів, і амідів утворюється по два ряди.

Бурштинова (янтарна) кислота (харчова добавка E363) – безбарвні кристали, розчинні у воді і спирті, двоосновна карбонова кислота з температурою плавлення 185 °С. У природі міститься в багатьох рослинах та їхніх смолах, але в невеликих кількостях, наприклад у застиглій смолі – бурштині. Саме з нього ця кислота була вперше отримана в XVII столітті, в процесі його відгону.

На даний час у промисловості цю кислоту отримують шляхом гідрування малеїнового ангідриду. Бурштинова кислота, будучи природною речовиною, присутня у всіх організмах і виконує дуже важливі функції, наприклад, бере участь у клітинному диханні. Крім того, вона сприяє виробленню аденозинтрифосфату (АТФ), який дає енергію всьому організму. Таким чином бурштинова кислота має здатність відновлювати сили організму. Бурштинова кислота, знешкоджуючи вільні радикали, є потужним антиоксидантом. Янтарна кислота покращує роботу серця, печінки, мозку, розчиняє камені в нирках, перешкоджає виникненню і розвитку небезпечних пухлин, зміцнює імунітет, знижує рівень цукру в крові, гальмує запальні процеси, нейтралізує велике число отрут і нормалізує роботу нервової системи.

Бурштинова кислота є сировиною для виробництва пластмас, смол, лікарських засобів. Також знаходить застосування у синтетичному виробництві, аналітичній хімії тощо.

У харчовій промисловості використовується як харчова добавка E363.

У медицині бурштинова кислота застосовується, зокрема, як один із засобів для боротьби з похмільним синдромом. Янтарну кислоту також використовують як добриво. Вона прискорює дозрівання плодів, підвищує врожайність, збільшує вміст вітамінів і цукру в плодах. Ця органічна кислота також підвищує стійкість до холоду, засухи, різних хворіб.

Бурштинову кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити гуртом бурштинову (янтарну) кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бурштинову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Янтарная кислота опт

Залишіть відгук до товару “Бурштинова (янтарна) кислота”