Олеїнова кислота

96.00 грн (ціна за 1 кг)

Олеїнова кислота – це органічна ненасичена кислота, її хімічна формула C18H34O2 (або СН3(СН2)7CH = CH(CH2)7СООН). Вона є найбільш поширеною мононенасиченою кислотою з довгим ланцюгом у нашому організмі. Ця кислота має 18 атомів вуглецю з подвійним зв’язком біля дев’ятого атому.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Кислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити олеїнову кислоту в інтернет магазині

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності олеїнова кислота. У нас можна купити олеїнову кислоту оптом за доступною ціною. Кислота олеїнова має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна олеїнової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку олеїнової кислоти по всій території України. Ціна кислоти олеїнової також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кислоти олеїнової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Область застосування і хімічні властивості

Її молекула не може обертатися навколо C = C зв’язку, і система набагато менш гнучка, ніж у стеаринової кислоти і не може сформувати кулю. Молекули складних ефірів цієї кислоти є менш компактними. 

  • при температурі тіла людини є рідиною (олією);
  • твердне при 13,4 °С;
  • блідо-жовта або коричнево-жовта рідина;
  • має сильний запах бекону;
  • розчинна у воді;
  • температура плавлення: 13,4 °C,
  • точка кипіння: 360 °C;
  • густина олеїнової кислоти 0,8935 г/см3.

Її назва походить від оливкової олії, яка містить від 55 % до 80 % олеїнової кислоти, але вона міститься також і в інших рослинних і тваринних оліях і жирах, таких як олія виноградних кісточок (від 15 % до 20 %) або олія ши (від 40 % до 60 %). Хімічні властивості олеїнової кислоти пов’язані з її здатністю реагувати за подвійним зв'язком і за карбоксильною групою. Олеїнову кислоту гідрують у присутності каталізатора для синтезу стеаринової кислоти. Дигалогени, такі як бром або хлор, також вступають у реакцію за подвійним зв'язком. Олеїнова кислота (у формі тригліцеридів) входить у нормальний раціон людини як частина тваринних жирів і рослинних олій. Дана кислота у вигляді її натрієвої солі є основним компонентом мила. Вона також використовується як емульгатор або солюбілізуючий агент. Невеликі кількості олеїнової кислоти застосовують як допоміжну речовину у фармацевтичних препаратах.

Де замовити олеїнову кислоту

Якщо Вам потрібно купити оптом олеїнову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на олеїнову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва Oleic acid
Хімічна формула C18H34O2
Назви-синоніми цис-9-октадеценова кислота, октадеценова кислота

Вага

каністра 9 кг

бочка 180 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Олеїнова кислота за вигідною ціною, також замовити Олеїнова кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.