Пошук
Сульфовугілля

27.90 грн

Сульфовугілля

27.90 грн (ціна за 1 кг)

Сульфовугілля – це тверда речовина. Зовнішній вигляд цієї хімічної субстанції – порошок, гранули, кристали або пластини, нерозчинні у воді. Цей засіб є пожежонебезпечний, легкозаймистий, при контакті з киснем здатний самонагріватися та самозайматися. Даний хімреактив легко займається від іскор та полум’я. Здатний займатись повторно після гасіння.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності сульфовугілля. У нас можна купити сульфовугілля за доступною ціною. Сульфовугілля має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на сульфовугілля Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфовугілля по всій території України.

Характеристики та використання сульфовугілля

Сульфовугільний пил утворює з повітрям вибухонебезпечні суміші. При горінні може виділяти токсичні гази, хоча сам малотоксичний. Пил сульфовугілля може викликати подразнення органів дихання, зору і шкіри людини. Здатність до кумуляції пил сульфоугля не має. При пожежі та вибухах можливі опіки і травми.сульфовугілля
Сульфовугілля використовують у технологічних процесах для знесолення води, зниження лужності і їїпом’якшення. Вода, що пройшла таку обробку, застостовується для підживлення котлів, а також яквихідна вода, що використовується в різноманітних технологічних процесах на промислових об’єктаху різних галузях господарства.
Сульфовугілля необхідне для вилучення катіонітів із забруднених хімічними відходами стічних вод, а також з різноманітних стоків, які утворюються при багатьох виробничих процесах. Сульфовугілляотримують в процесі сульфування кам’яного вугілля.

Технічні характеристики розчинів та застосування сульфовугілля:

Зміна об’єму при переході Н+ – Na+ ,% 7–10
Висота шару, мін. мм 800
Регенераційний розчин 1,2-2 % Н2SO4
4-5 % HCI
6-10 % NaCI
Розхід води для промивання, об’єм/об’єм 1/800

Якщо Вам потрібно купити оптом сульфовугілля, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфовугілля, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

фасування 1000 кг, фасування 30 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Сульфоуголь

Залишіть відгук до товару “Сульфовугілля”