Пошук
Сечовина (карбамід)

12.60 грн

Карамбид(мочевина)
sechovina

Сечовина (карбамід)

12.60 грн (ціна за 1 кг)

Сечовина – це диамід вугільної кислоти, білі кристали, добре розчинні у воді. Сечовина також відома під назвою карбамід.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності сечовина. У нас можна купити карбамід за доступною ціною. Сечовина (карбамід) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на сечовину Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку сечовину по всій території України.

Характеристики сечовини (карбаміду)

Карбамід (сечовина) – дуже ефективне, широко поширене мінеральне добриво, яке використовується в сільському господарстві. Випускається у вигляді білих гранул розміром у декілька міліметрів. Ця речовина не токсична, пожежо- і вибухобезпечна, добре розчиняється у воді, спирті, рідкому аміаку та інших розчинниках.
Взаємодія аміаку і вуглекислого газу при температурі +130оС тиску 100 атм у водному розчині дає карбамід. Цей спосіб у 1870 році відкрив А. І. Базаровий. У 1828 році сечовину отримав Валер із ізотіоціанату амонію. Це мало дуже велике значення для становлення органічної хімії та спростування віталістичної теорії.
Температура плавлення сечовини становить +132,7 оС. У випадку, якщо температура нагрівання є вищою, ця речовина розкладається на аміак і біурет. За умови тиску та високої температури сечовина реагує з метанолом з утворенням диметилкарбонату. Карбамід добре розчиняється у воді і спиртах. При цьому сечовина не надає запаху воді, не змінює її кольору, але вода набуває гірко-в’яжучого присмаку. Сечовина гідролізується при нагріванні у водних розчинах кислот і лугів.

Застосування сечовини у сільському господарстві

Сечовину використовують як висококонцентроване азотне добриво і як добавку до корму жуйних тварин. У промисловості карбамід застосовують для отримання карбамідоформальдегідних полімерів, штучних волокон, барвників та клеїв. Саме з даної речовини виготовляють дешеві пластмаси, так звані карбамідні пластинки.
Сечовина також є основою для виготовлення багатьох органічних речовин і лікарських препаратів. Завдяки гербіцидним властивостям сечовину використовують для боротьби із бур’янами. Карбамід речовина є у складі жувальних гумок.
Взаємодія сечовини зі спиртами призводить до виникнення уретанів; з карбоновими кислотами та їхніми функціональними похідними вона утворює ацилпохідні. При взаємодії сечовини з дикарбоновими кислотами утворюються уреїди двох типів: кислі — уреїдокислоти і середні, або циклічні, наприклад, парабанова кислота.
Усваиваемость азота, содержащегося в карбамиде, зависит от температуры почвы. Засвоєння азоту в грунті, що містить карбамід, залежить від температури грунту. Она тем лучше, чем выше температура. Воно тим краще, чим вище температура. Норма одноразового внесення карбаміду як основного добрива не може перевищувати 2,5 ц/га. При позакореневому підживленні концентрація розчину карбаміду може становити 5-30 %.
Використання карбаміду як добрива позитивно позначається на збільшенні врожайності багатьох сільськогосподарських культур. У сечовині міститься близько 46 % азоту, що набагато більше, ніж в інших добривах, до складу яких входить азот. Карбамід легко засвоюється рослинами, призводить до швидкого росту зеленої маси, збільшує вміст білка в зернах.
Сечовину можна використовувати як для плодових, так і для овочевих культур. Найчастіше карбамідом підживлюють пшеницю, жито, овес, цукровий буряк, кукурудзу, картоплю, соняшник та інші культури.
Це добриво підходить для всіх видів грунтів. Його можна вносити в землю як у твердому вигляді, так і в розчинах з іншими рідкими азотними добривами. До того ж сечовина не шкодить тваринам, які поїдають рослини, що виросли на цьому добриві. Азот з розчину карбаміду (сечовини) легко засвоюється травним трактом великої рогатої худоби і використовується для синтезу білка в організмі.
Еще одной областью применения карбамида является его использование садоводами и овощеводами против вредных насекомых таких, как яблоневый цветоед, долгоносики, медяницы, тля. Ще однією сферою застосування карбаміду є його використання садівниками та городниками проти таких шкідливих комах як яблуневий квіткоїд,довгоносик, медяниця, попелиця. Для этого применяется концентрированный раствор карбамида из расчета 500 г на 10 л воды. Для цього застосовується концентрований розчин карбаміду з розрахунку 500 г на 10 л води.

Використання сечовини в хімічній промисловості

Звдяки своїми хімічним властивостям карбамід широко застосовується в хімічній промисловості. Цю хімічну речовину використовують у виробництві карбамідно-формальдегідних смол; виготовленні деревно-волокнистих плит (ДВП); меблевому виробництві. Карбамід входить до складу меламіну – стійкого синтетичного покриття, яке імітує натуральний дерев’яний шпон. Використання карбаміду здешевлює продукцію меблевого виробництва.

Використання у фармацевтиці та медицині

Карбамід має високу хімічну активність, добре проникає в тканини людини – ці властивості даної хімічної сполуки не залишилися непоміченими фахівцями фармацевтичної, медичної та косметичної промисловості. Карбамід входить в ряд медичних препаратів: протипухлинних, протинабрякових, снодійних засобів.

Використання сечовини у харчовій промисловості

Фахівці харчової промисловості знають карбамід як харчову добавку Е927b. Додавання карбаміду підсилює смак і аромат різних продуктів харчування, зокрема, борошна і хлібобулочної продукції.
Карбамід (сечовину) використовують багато підприємств різних сфер.

Якщо Вам потрібно купити оптом сечовину,зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на карбамід, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 50 кг, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Карамбид(мочевина)

Залишіть відгук до товару “Сечовина (карбамід)”