Сечовина (карбамід)
27.00 грн (ціна за 1 кг)
Сечовина – це диамід вугільної кислоти, білі кристали, добре розчинні у воді. Сечовина також відома під назвою карбамід.
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Мінімальна сума замовлення - 1000 грн
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
складські запаси
автопарк
продукція
Карбамід (сечовина) – це діамід вугільної кислоти, хімічна сполука у вигляді білої кристалічної або гранульованої маси без запаху (розмір гранул вимірюється в міліметрах). Відкриття датується 1773 р. і належить Руелю, а ідентифікація відбулася в 1818 р. і здійснив її У. Праут. Важливий для органічної хімії історичний момент – синтез матеріалу з речовин неорганічної етимології, виконаний у 1828 р. Велером. Це перший в історії синтез органічної сполуки з неорганічної. А виглядав він так: нагрівання ціанату амонію, який з’явився під час реакції між ціановокислим калієм і сірчанокислим амонієм. Сучасне промислове отримання виглядає як взаємодія в H2O розчині нітриду водню і діоксиду вуглецю при t 130-140 °С і тиску 100-200 атм. Цей спосіб був винайдений А. І. Базаровим ще в 1870 р., тому реакцією Базарова і називається. До речі, саме така взаємодія компонентів пояснює доцільність поєднання виробництва сечовини (купити яку можна просто зараз) з аміачними виробництвами. Що стосується застосування, то, мабуть, найактивніше воно спостерігається в сільському господарстві (рослинництві й тваринництві). Також цю речовину використовують у синтезі сечовино-альдегідних смол, необхідних для створення ДВП і меблевих виробництв, загалом. З її допомогою очищають димові гази теплоелектростанцій, котелень, заводів, що спалюють сміття, дизельних ДВЗ та ін. від оксидів азоту. З неї виготовляють пластичні маси (карбамідні пластинки), синтетичні клеї, барвники і карбамідо-формальдегідні полімери. Серед інших сфер використання: хімічна, харчова, медична, фармацевтична та косметологічна.
Характеристики сечовини
Карбамід добре розчиняється у водному середовищі та інших полярних розчинниках, наприклад, метиловому й етиловому спиртах, рідкому аміаку та діоксиді сірки. Ступінь розчинності в воді залежить від температури: чим вона більша, тим розчинення значніше: 40/51,83/88 г на 100 мл при 0/20/100 °C, відповідно. Впливає на неї і полярність розчинника: чим менша полярність, тим нижча розчинність. Слабкому розчиненню ця субстанція піддається в ізопропіловому та ізобутиловому спиртах, а також в етиловому ефірі оцтової кислоти. В алканах та трихлорметані розчинення взагалі не відбувається. Молярна маса – 60,07 г/моль, густина – 1,32 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 132,7 °C, t кипіння – 174 °C (з розкладанням). Формула: (NH2)2CO. При перевищенні температури плавлення відбувається розкладання на біурет і нітрид водню. Реакція з метиловим спиртом при тиску і високих температурах дає диметилкарбонат. У водних кислотних і лужних розчинах у процесі нагрівання здійснюється гідроліз.
Карбамід опт, контактуючи і взаємодіючи з водою, не змінює її забарвлення, не привносить ніякого запаху, а ось на смак впливає (доповнює гірко-терпким присмаком). Важлива здатність цієї сполуки утворювати комплекси з великим переліком різноманітних речовин. Так, наприклад, поєднуючись з пероксидом водню, формує гідроперит (сухий пероксид водню з підвищеною зручністю і безпекою застосування). Комплексоутворення включень з алканами має неабияке значення для депарафінізації нафти. Також можливе поєднання з хлоридом холіну, хлористим цинком і деякими іншими речовинами з утворенням доволі значимих продуктів – глибоких евтектичних розчинів (t плавлення їх значно нижча, якщо порівнювати з вихідними матеріалами, іноді навіть нижча, ніж кімнатна t). Зазначимо також, що карбамід не токсичний, небезпеки пожежі та вибуху не несе.
Карбамід. Використання в сільському господарстві
Купити сечовину оптом – потреба, яка часто виникає в сільському господарстві, причому як в тваринництві, так і в рослинництві. Тваринництво. Цей реактив виступає популярною добавкою до кормів для ВРХ. Як синтетична сполука, що містить азот, здатна замістити до 40 % азоту, в якому тварини мають потребу з натурального протеїну. Цей азот використовується тваринним організмом в амінокислотному біосинтезі з метою насичення повноцінними перетравлюваними білками. Важливо! Вносити цю добавку варто обережно, з чітким дотриманням приписів інструкції. Це дозволить уникнути будь-яких згубних наслідків впливу. Застосування в цьому напрямку основане на економічному факторі, а саме на підвищенні продуктивності господарств при порівняно невеликих витратах на їх утримання.
Рослинництво. Карбамід – це найпопулярніше азотовмісне добриво, що складається з азоту більш ніж на 40 % (це набагато більше, порівняно з іншими удобрювальними с/г композиціями, що містять азот). Воно:
- легко засвоюється рослинами;
- сприяє оперативному росту зеленої маси;
- впливає на продуктивну вегетацію сільськогосподарських насаджень;
- сприяє високоврожайності великого переліку с/г культур;
- збільшує кількість білку в зернах і масу плодів, підтримуючи рослинні протеїни;
- стоїть на сторожі хвороб і шкідників.
Також це розповсюджений і ефективний гербіцид та інсектицид. Гербіцидні властивості цього хімічного продукту пояснюють широту його застосування в боротьбі з бур’янами культурних рослин. Садівники і городники позбуваються з його допомогою таких шкідників, як довгоносики, зокрема яблуневі довгоносики-квіткоїди, а також яблунева і грушева мідяниця, попелиця та ін. Найбільш часто ним обробляють плодово-ягідні рослини. З цією метою використовують концентрований розчин, для приготування якого беруть 500 г інсектициду і 10 л води. Обприскувати насадження (крону і гілки) необхідно при середній t повітря 5 °C і більше, але до розкриття бруньок. Що може стати причиною для подібної обробки? Велика популяція шкідливих комах у минулому сезоні.
Карбамід як добриво
Карбамід – добриво, і це, мабуть, його головна роль в аграрному комплексі. Підходить для будь-яких видів землі в умовах відкритого та закритого ґрунту для плодових і овочевих культур. Може використовуватися в якості основного висококонцентрованого азотного добрива і служити сезонною підживкою, вноситися в твердому вигляді та у формі розчину, окремо і в сукупності з іншими рідкими азотодобривами. Молекулярний склад карбамідного азоту забезпечує його фіксацію в верхніх ґрунтових шарах і невимивання водою під час поливальних заходів або при наявності атмосферних опадів. Культури, які найбільш часто удобрюють цим матеріалом: жито, пшениця, овес, картопля, буряк, кукурудза, соняшник та ін. Підживлення в період вегетації виглядає як внесення добрива на ґрунт поверхневим методом. Гранули, згідно з рекомендованими пропорціям, розподіляються по городу і присипаються. При цьому важливо враховувати дози, які виробник вказує для різних культур. Варто зазначити, що карбамід-добриво (купити можна просто зараз, оформивши замовлення на сайті компанії «Система Оптимум») не несе жодної шкоди тваринам, які поїдають оброблені ним рослини. Азот з цього добрива легко засвоюється шлунково-кишковим трактом ВРХ і додатково є корисним (про це ми згадували вище).
Використання в хімічній промисловості
Цю речовину активно використовують в хімічній галузі. З її участю створюють карбамідно-формальдегідні смоли, деревоволокнисті плити і меблі. Вона присутня в складі меламіну (стійкого синтетичного покриття), що імітує натуральний деревний шпон. Залучення цього продукту в меблевому виробництві дозволяє здешевити продукцію.
Застосування в фармацевтиці, медицині та косметичній галузі
У зв’язку з високою хімічною активністю, карбамід бездоганно проникає в тканини людського організму. Це має велике значення для фармацевтичної, медичної та косметичної індустрій. Цю органічну сполуку нерідко можна бачити в складі ліків проти пухлин, набряків, а також снодійних медикаментів.
Використання в харчовій промисловості
У харчопромі вона відома як добавка до їжі E927b. Використовується для посилення смако-ароматичних характеристик певного переліку харчових продуктів: борошна, хлібобулочних виробів, жувальних гумок тощо. Покращує процеси бродіння в тісті, у зв’язку з інтенсифікованою роботою ферментів, допомагає формуватися вуглекислому газу і розподіляє його по тісту. Це благодатне поживне середовище для дріжджів, що сприяє ефективності ферментативних процесів.
Карбамід від виробника в Україні
Цікавить карбамід від виробника в Україні? ПП «Система Оптимум» готове прийняти ваше замовлення без зволікань. У нас є значні обсяги продукту на складі і великий власний автопарк, тож доставка будь-якого розміру партії буде виконана оперативно в будь-який куточок України. Вигідно купувати карбамід, ціна якого – в розумних межах. І це саме наш випадок. Ми не завищуємо вартість продукції, гарантуючи при цьому високу якість кожної реалізованої партії. Якість підтверджує відповідний сертифікат, а ціна вказана на сайті – ви самі можете переконатися, що вона невисока. Додатково можливе надання знижок в індивідуальному порядку. Щоб дізнатися вартість необхідної вам партії матеріалу, зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном або через e-mail. Зверніть увагу! У компанії «Система Оптимум» ви можете також замовити різні реактиви для лабораторії, зокрема тверді органічні реактиви. Може, знадобився ще й карбонат натрію, ціна якого – аналогічно доступна? Необхідна інша хімічна сировина? Заходьте в каталог і замовляйте все, що потрібно. Вигідну, комфортну та приємну співпрацю гарантуємо.
СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ
Карбамід (сечовина)
марка Б
CH4N2O
ГОСТ 2081-92
Кваліфікація |
тех, марка Б |
Виробник |
Україна |
Термін зберігання |
2 роки |
Показники якості
№ |
Найменування показника |
Норма для марки Б вищий сорт |
Встановлено аналізом |
1 |
Масова частка азоту в перерахунку на суху речовину, % |
> 46,2 |
46,3 |
2 |
Масова частка біурету, % |
< 1,4 |
0,8 |
3 |
Масова частка води, % |
< 0,3 |
0,3 |
4 |
Розсипчастість, % |
100 |
100 |
5 |
Гранулометричний вміст:
|
> 94 > 70 < 3 Відсутній |
98 94 1,6 Відсутній |
6 |
Статична міцність гранул, кгс/гранули |
> 0,7 |
0,8 |
Лабораторний висновок: якість продукту відповідає ГОСТ 2081-92, марка Б, сорт вищий
Міжнародна назва | urea, diaminomethanal, carbonyl diamide, carbamide, diaminomethanone |
Хімічна формула | CH₄N₂O |
Назви-синоніми | сечовина, карбамід, диамід вугільної кислоти |
Вага
фасування 1000 кг
мішок 50 кг
Поки немає жодного відгуку.
Поки немає жодного коментаря.