Пошук
Поліетиленгліколь 400, 1500, 6000 (ПЕГ-400, ПЕГ-1500, ПЕГ-6000)

-

Полиэтиленгликоль (ПЭГ)
поліетиленгліколь

Поліетиленгліколь 400, 1500, 6000 (ПЕГ-400, ПЕГ-1500, ПЕГ-6000)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Поліетиленгліколь (ПЕГ) є поліефіром із  молекулярною формулою C2nH4n+2On+1. Це полімер, що  застосовується дуже широко в різних галузях, від промислового виробництва до медицини. Структуру ПЕГ можна описати як H-(O-CH2-CH2)n-OH. Залежно від молекулярної маси це в’язка рідина, желеподібна або тверда речовина.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності поліетиленгліколь. У нас можна купити поліетиленгліколь за доступною ціною. Поліетиленгліколь має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на поліетиленгліколь Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку поліетиленгліколю по всій території України.

Характеристики поліетиленгліколю ПЕГ-1500

Поліетиленгліколем, як правило, називають  полімер з молекулярною масою до 20000 г/моль.
Поліетиленгліколь розчинний у воді, метанолі, етанолі, ацетонітрилі, бензолі і дихлорметані,  не розчинний у диетиловому ефірі і гексані. Точка спалаху поліетиленгліколю від 182 до 287 °С.
Поліетиленгліколь для промислового використання і поліетиленгліколь харчового та фармацевтичного призначення відрізняються за консистенцією і молекулярною масою. Даний полімер використовується в різних продуктах, у тому числі в якості поверхнево-активної речовини, у харчовій галузі, косметиці, фармацевтиці, у галузі біомедицини, як диспергуючий агент та розчинник тощо.
Поліетиленгліколь отримують шляхом взаємодії етиленоксиду з водою або етиленгліколем. Реакцію каталізують за допомогою кислотних або основних каталізаторів. Етиленгліколь та його олігомери є кращими в якості вихідних речовин, тому що вони дозволяють створювати полімери з низькою полідисперсністю. Довжина полімерного ланцюга залежить від співвідношення реагентів.

Застосування поліетиленгліколю ПЕГ-1500

Даний поліефір у медицині застосовується як основний компонент проносних засобів. Також ПЕГ використовують як наповнювач у багатьох фармацевтичних продуктах. Поліетиленгліколі з більш низькою молекулярною масою застосовують як розчинники в пероральних рідких і м’яких капсулах, у той час як тверді різновиди використовуються як мазеві основи, плівкові покриття і мастильні матеріали.
Поліетиленгліколь має низьку токсичність і служить мастильним покриттям для різних поверхонь у водних і неводних середовищах. Оскільки ПЕГ є гнучким, водорозчинним полімером, він може бути використаний для створення дуже високих осмотичних тисків (порядку десятків атмосфер). Цей реактив також не взаємодіє з біоорганічними речовинами. Завдяки цьому дану субстанцію застосовують у біохімії.
Поліетиленгліколь також широко використовується як полярна стаціонарна фаза для газової хроматографії, а також в якості теплоносія.

Якщо Вам потрібно купити оптом поліетиленгліколь, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на поліетиленгліколь, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Полиэтиленгликоль (ПЭГ)

Залишіть відгук до товару “Поліетиленгліколь 400, 1500, 6000 (ПЕГ-400, ПЕГ-1500, ПЕГ-6000)”