Пошук
Парафін технічний Т-1, Т-2

49.80 грн

парафін технічний
Vysk_teh

Парафін технічний Т-1, Т-2

49.80 грн (ціна за 1 кг)

Парафін – це воскоподібна суміш алканових вуглеводів з числом атомів вуглецю від 9 до 40. До складу парафіну входять ізопарафінові, нафтові та нафтено–ароматичні вуглеводні.

За своїм зовнішнім виглядом парафін є твердою сумішшю білого кольору з молекулярною масою 300-450. Екологічна безпечність та надійність парафіну дозволяє його використання у різноманітних галузях.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності технічний парафін. У нас можна технічний парафін  за доступною ціною. Технічний парафін має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на технічний парафін Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку технічного парафіну по всій території України.

Характеристики парафіну технічного

Парафін – воскоподібна щільна напівпрозора біла/жовтувата суміш насичених вуглеводнів, які в більшості своїй мають нормальну будову складу. Смак і запах відсутні, на дотик дещо масна. У воді та спирті не розчиняється. Формувати її можуть алкани від октадекану (С18Н38) до пентатріоконтану (С35Н72). Залежно від співвідношення кількостей важких і легких вуглеводнів парафін може мати рідкий, твердий і дрібнокристалічний вигляд. У розплавленому стані в’язкуватий. Густина речовини варіюється від 0,880 до 0,915 г/см³ при t 15 °C; молекулярна маса – 300-450 г/моль, t плавлення – 45-65 °С.

Для отримання парафіну застосовуються різні методи і способи. В основному, утворення його відбувається з нафти. Для створення твердих форм можуть використовуватися:

– усунення мастил з гачів та петролатумів за допомогою розчинників;

– виділення з відбиранням мастил з дистилятів високопарафінистих нафт з використанням суміші кетон + бензол + толуол;

– кристалізація в процесі охолодження за допомогою кристалізаторів плюс фільтропресування.

Отримання рідких парафінів виконують депарафінізацією, зокрема, карбамідною, а також адсорбцією на молекулярних ситах.

Чинний ДСТУ розрізняє десять марок продукту різних класів і форм випуску, серед яких важливе місце займає парафін технічний (твердий нафтовий) Т-1 і Т-2.

 

Застосування технічного парафіну

Парафін технічний Т-1 – світла кристалічна маса з температурою плавлення 52-58 °С – знайшов широке застосування у виробництві засобів побутової хімії, різних видів свічок, технічного паперу (виступає просоченням) тощо. Т-2, в свою чергу, виглядає також як кристалічна маса, але вже жовтого кольору і з температурою плавлення 52-56 °С. Підходить для використання в хімічній і нафтохімічній галузях, крім того, активно застосовується для побутових потреб.

Інші сфери застосування технічного парафіну:

– деревообробка (висушування і просочування деревини);Парафін технічний

– гумовотехнічний та шинний напрямки (пом’якшення робочих матеріалів);

– меблеве виробництво (змазування тертьових елементів з дерева);

– лабораторна і косметична практика;

– ядерна фізика (уповільнення нейтронів і вироблення протонів);

– гірськолижний спорт (змазування лиж та сноубордів);

– виробництво пластичних мастил, змащувальних автомастил;

– радіотехніка тощо.

Крім усього іншого, парафін є сировиною для створення хлорпарафіну – сполучного й тиксотропного агенту для хімічної промисловості. Ним також змащують велосипедні ланцюги, а компонуючи з бензином, продукують антикорозійні емульсії.

Якщо Вам потрібно купити оптом технічний парафін, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на технічний парафін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Вага

мішок 20 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

парафін технічний

Залишіть відгук до товару “Парафін технічний Т-1, Т-2”