Парафін технічний Т-1, Т-2
102.00 грн (ціна за 1 кг)
Парафін – це воскоподібна суміш алканових вуглеводів з числом атомів вуглецю від 9 до 40. До складу парафіну входять ізопарафінові, нафтові та нафтено–ароматичні вуглеводні. За своїм зовнішнім виглядом парафін є твердою сумішшю білого кольору з молекулярною масою 300-450. Екологічна безпечність та надійність парафіну дозволяє його використання у різноманітних галузях.
Мінімальна сума замовлення - 1000 грн
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
складські запаси
автопарк
продукція
Купити парафін нерідко доводиться для найрізноманітніших виробничих процесів. Це стандартна сировина для виготовлення свічкової продукції в спеціалізованих цехах і майстернях. Без неї не обходяться в гумотехнічній сфері та шинному виробництві, де вона виступає пом’якшувачем гумових сумішей. Часто доводиться купити парафін косметичний. Ще один активний сегмент задіяння – деревообробка: за допомогою парафіну сушать і просочують деревину. Така широта застосування цього матеріалу пояснюється його екологічною безпекою, надійністю і цілим переліком характерних властивостей.
Парафін є воскоподібною сукупністю алканових (насичених) вуглеводнів з кількістю атомів вуглецю 9-40. У його складі присутні ізопарафінові, нафтові та нафтено-ароматичні вуглеводні.
Які детальні характеристики цього продукту, властивості, специфіка використання, де його можна купити в Україні на вигідних умовах – відповіді на ці та інші супутні запитання знайдете далі.
Купити парафін
Якщо вам знадобився парафін технічний, ви можете вибрати два шляхи. Перший – більш довгий та складний. Полягає у вивченні ринку, порівнянні пропозицій різних компаній, отриманні консультацій і ознайомленні з відгуками попередніх клієнтів. Якщо пройдете всі ці етапи ретельно і відповідально, то результат, швидше за все, буде позитивним. Але сил і часу доведеться витратити чимало. Другий варіант – набагато простіший і оперативніший, оскільки ви вже потрапили на сайт підприємства «Система Оптимум», де продаж парафіну здійснюється в будь-яких обсягах для клієнтів з усієї країни на вигідних умовах. У нас на складах зазначений матеріал беззмінно є в наявності в великих кількостях, тож може бути відправлений вам без зволікань.
Переваги придбання парафіну, які ми забезпечуємо в обов’язковому порядку, такі:
- продаж якісного продукту, відповідного до усіх норм, вимог і необхідних характеристик (є сертифікат якості);
- оперативність виконання кожного замовлення, не тільки завдяки постійній наявності цієї речовини, але й у зв’язку з безперебійною роботою автомобільного парку компанії;
- доставка товару по всій території України;
- одні з найкращих цін на парафін оптом на ринку країни. Вартість залежить від обсягів закупівель. При великих оптових замовленнях можливі додаткові знижки;
- надання кваліфікованих консультацій і всієї актуальної інформації про продукт.
Одним словом, вас, як і багатьох інших постійних клієнтів компанії, порадують усі умови придбання. Гарантуємо!
Ціни в Україні
У наш час вартість є ключовим моментом, про покупку чого не йшлося б. Парафін – не виняток. А позаяк придбати його сьогодні в Україні можна в широкому ціновому діапазоні при аналогічних параметрах, є сенс шукати найкращу пропозицію, щоб не переплачувати на рівному місці.
Якщо ви порівняєте наш прайс з іншими магазинами, підприємствами, то зрозумієте, що недоцільно ще гаяти час. Найкращий варіант ви вже знайшли! Парафін купити, ціна якого – одна з найбільш привабливих у країні, можна просто зараз у ПП «Система Оптимум».
Характеристики парафіну технічного
Парафін – твердий матеріал, сформований кристалами, білого або, можливо, жовтуватого/сіруватого кольору з консистенцією, що нагадує віск. Ущільнений напівпрозорий продукт, склад якого – це насичені вуглеводні в переважному числі з нормальною будовою. При тактильному контакті відчувається певна жирність. Смако-ароматичні характеристики відсутні. Який стан (рідкий, твердий чи дрібнокристалічний), загалом, залежить від співвідношення обсягів легких і важких вуглеводнів у структурі. Незначна в’язкість досягається шляхом розплавлення. Очищений тех. парафін, до слова, не має в своїй структурі води, сірки, водорозчинних кислот і лугів, а також механічних домішок.
Розчинність у водних і спиртових (метиловому та етиловому спиртах) середовищах не спостерігається. Виникає логічне запитання: чим розчинити його, все-таки, можна? Перший варіант – використання органічних розчинників, зокрема бензину або ефіру. Другий – за допомогою мінеральних олій при високих температурах.
Молярна маса – 300-450 г/моль, густина – 0,880-0,915 г/см3 (при температурі 15 °C). Термовластивості: t плавлення – 45-65 °С, t кипіння – 322 °C, t спалаху – не менше 160 °C.
Парафін проявляє інертність до великого переліку хім. реактивів. Окислюється азотною к-тою, киснем повітря при досягненні та перевищенні температурного режиму 140 °C, а також низкою інших окислювачів. У результаті формуються жирні к-ти, подібні до тих, що містяться в рослинних і тваринних жирах.
Такі основні фізичні та хімічні властивості цієї речовини, на які слід звертати увагу не тільки при покупці, але й під час використання.
Парафін може бути сформований кристалами різних розмірів і форм. Все залежить від того, які умови виділення реалізовуються. Наприклад, якщо джерелом виступає нафта, в результаті виходять дрібні й тонкі кристали, а якщо нафтодистиляти і дистилятні рафінати селективного очищення – великі кристалічні структури. Значення має і швидкість охолодження: якщо швидко, значить кристали дрібніші, якщо повільно – більші за розмірами.
Отримання парафіну – важливий аспект, який також вимагає розгляду, тому залишати його поза увагою не будемо. Взагалі існують різні способи: тверді та рідкі парафіни отримують по-різному.
Отже, парафін твердий неочищений може бути виготовлений (в основному, з нафти) з залученням таких методів:
- знежирення таких матеріалів, як гачі (сирі парафіни з олією в їх складі) і петролатуми (складні вуглеводневі комплекси, які є результатом депарафінізації нафтових олій). У роботу беруться спеціальні розчинювальні продукти: хлористий етилен, сукупність кетон + бензол + толуол. При цьому гач дає на виході неочищений парафін, а петролатум – церезини;
- виділення + вилучення олій. Сировина – дистиляти високопарафінистих нафт. Робочий розчин, як і в попередньому випадку – кетоно-бензоло-толуольний;
- кристалізація без задіяння розчинювальних речовин. Передбачає охолодження в спеціальних апаратах (кристалізаторах) і фільтраційне пресування. Якщо після цього є потреба облагородити неочищений матеріал, задіюють низку варіантів доопрацювання, а саме: кислотно-лужне, адсорбційне або гідрогенізаційне доочищення. Це дозволяє вилучити нестабільні компоненти, що привносять колір та запах.
Парафін рідкий купити також доводиться досить часто, тому розглянемо і його способи отримання з дизельних складових:
- депарафінізація за участю вибіркових розчинювальних середовищ (диметилкетон + бензол + толуол);
- карбамідна депарафінізація (актуальна при створенні дизпального з низьким застиганням);
- адсорбція на молекулярних ситах (цеолітоподібних матеріалах). Іншими словами, виділення рідких парафінів С10-С18 на пористому синтетичному цеоліті.
Чи виникає якась небезпека від речовини, що розглядається? Загалом, вона належить до четвертого класу небезпеки, особливих ризиків для людей при дотриманні заходів безпеки не несе. Разом з тим є горючим, а тому пожежонебезпечним, матеріалом. ГДК його парів у робочому просторі становить 300 мг/м³ з розрахунку за вуглецем. У тих приміщеннях, де ведеться робота з парафінами, заборонена присутність відкритого вогню. Освітлення повинне передбачати вибухобезпечність. Щоб мінімізувати концентрацію шкідливих сполук у повітрі, необхідно обладнати виробниче приміщення притічно-витяжною вентиляцією. У випадку загоряння гасіння водою заборонене. А взагалі особливих умов для зберігання і використання створювати не потрібно – аби було регулярне значне провітрювання.
Важлива властивість парафіну, використовуваного в технічних цілях – можливість здійснювати транспортування і експлуатацію в широкому температурному діапазоні. Йому підходять майже будь-які умови, зокрема агресивні середовища і висока вологість. Правда, потраплянню вологи перед роботою необхідно запобігати. Зробити це легко – просто зберігайте в щільно закритій упаковці виробника на палетах в сухих провітрюваних складах при оптимальній температурі.
Поставки цього вуглеводневого продукту здійснюються в різних варіаціях. Стандартна упаковка – багатошарові мішки з паперу. Можливе також розміщення в термоусадочній плівці або ємностях. Транспортування може здійснюватися різними транспортними засобами з реалізацією правил перевезення на кожному з них.
Якщо дотримуватися нескладних описаних вище умов, гарантійний термін придатності матеріалу, що розглядається, може становити 1-2 роки з дня виготовлення, залежно від різновиду парафіну та його виробника.
Застосування технічного парафіну
Парафін застосування має досить широке. Без нього важко уявити виробництво чималого переліку пром. продукції. Задіюється для різних технічних потреб, починаючи з виготовлення свічок, закінчуючи змащуванням механізмів. Завдяки пластичності зазначеного матеріалу, до використання можна приступати без особливої підготовки і не задіюючи жодних спеціальних засобів.
За чинним ГОСТ, виділяють 10 марок парафіну, що належать до різних класів і мають характерні форми випуску. Технічному парафіну (твердому нафтоматеріалу) відведене в усьому цьому значуще місце. Маються на увазі парафіни Т-1 і Т-2, сфери застосування яких дещо відрізняються. Т-1 активно використовують при виготовленні засобів побутової хімії, усіляких різновидів свічкової продукції, технічного паперу з метою просочення і т.д. Експлуатація Т-2 більше концентрується в хімічному і нафтохімічному напрямках, а також у побуті. Зокрема, з нього створюють хлорпарафін – зв’язку і тиксотроп для хім. промисловості. Крім того, ним змащують ланцюги велосипедів, а в комплексі з бензином формують антикорозійні емульсії.
З інших галузей і процесів застосування хотілося б згадати такі:
- обробка (сушіння та просочування) деревини, надання дерев`яним заготовкам захисних властивостей, стійкості до згубних зовнішніх впливів, плюс задіяння у виготовленні сірників;
- виробництво гумотехнічних виробів, зокрема шин (виступає пом’якшувачем робочих матеріалів);
- виготовлення меблів (для змащування дерев’яних деталей, що піддаються тертю);
- ядерна фізика (уповільнює нейтрони і сприяє виробленню протонів);
- лабораторна практика;
- косметичний і парфумерний напрямки (в косметології використовується для омолодження (очищення, вирівнювання, розгладження) шкіри обличчя, боротьби з прищами, шрамами та рубцями, догляду за руками, нігтями та ін.);
- текстильне виробництво (апретування тканин);
- взуттєва промисловість (виготовлення кремів);
- створення різноманітних пластичних мастил, змащувальних автомобільних олив і аналогічної продукції;
- гірськолижний спорт (це чудова змазка також для сноуборда і лиж);
- радіо- і електротехніка (просочення паперу і картону, необхідних для намотування на трансформаторні й конденсаторні котушки).
Парафін твердий оптом
Парафін оптом є в продажу багатьох компаній. Але далеко не всі вони забезпечують максимальні вигоди для перелічених вище напрямків. Хтось не гарантує належної якості, інші занадто завищують ціни. У деяких випадках умови такі, що навіть часу марнувати не хочеться. Одним словом, щоб все влаштувало, зверніться до працівників ПП «Система Оптимум».
Оптові поставки цього продукту нафтопереробки здійснюємо в мінімальні терміни з гарантією якості і за доступними цінами. Купити в Україні парафін можна без будь-яких «але», якщо вибір зупинити на нашій компанії.
Ціни від виробника
Якщо ви порівняєте наші ціни з пропозиціями інших підприємств, то побачите, що більш вигідних пропозицій знайти навряд чи вдасться. Наш парафін продається за цінами виробника, з яким ми працюємо напряму, а хіба може бути щось доступніше?
До слова, на сайті вказана актуальна варіативність цін на розглянутий товар. Кілограм при покупці мішка 20 кг обійдеться трошки дорожче, при придбанні фасуванням від 500 кг – вигідніше не знайти.
Хочете купити парафін? Тож оформляйте замовлення у нас! Зробити це можна через кошик сайту, за допомогою електронної пошти або телефоном – як вам зручніше. Найкращі враження від співпраці, забезпечення всіх згаданих переваг гарантуємо кожному клієнту з будь-якого регіону країни. Звертайтеся!
Вага
фасування 500 кг
мішок 20 кг
Поки немає жодного відгуку.
Поки немає жодного коментаря.