Пошук
Метанол (метиловий спирт)

33.00 грн

Метанол (метиловий спирт)

33.00 грн (ціна за 1 л)

Метанол (метиловий спирт, деревний спирт, метилгідрат, гідроксид метилу, карбінол) – CH3OH, безбарвна легкорухома займиста рідина, практично не має запаху.

Артикул: 09139. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності метанол. У нас можна купити метанол оптом за доступною ціною. Метанол має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна метанолу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метанолу по всій території України. Ціна метанолу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці метанолу оптом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики метанолу

Дана речовина є високотоксичною як сама, так і продукти її окислення в організмі (формальдегід). Метиловий спирт широко використовується в промисловості, і отруєння ним може виникнути при випадковому або навмисному вживанні замість етилового спирту або горілки, в тому числі в разі фальсифікації. Доза метанолу в 10-15 (до 30) мл може виявитися смертельною.

Застосування метанолу

Метиловий спирт широко застосовується в хімічній фармацевтичній промисловості і для метилування, як розчинник складі політур, для денатурування етилового спирту, одержання формальдегіду, формаліну, формальдегідних смол, барвників, для екстрагування речовин, в якості незамерзаючої рідини для радіаторів, добавки для рідкого пального. Останнім часом метанол знаходить застосування в паливних елементах, велика кількість антифризів виготовляють на основі цього спирту.

Якщо Вам потрібно купити оптом метанол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метанол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

метанол

Залишіть відгук до товару “Метанол (метиловий спирт)”