Дихлоретан (етилен хлористий)

180.00 грн (ціна за 1 кг)

Дихлоретан (хлористий етилен) – це органічна сполука, що є хлорованим вуглеводнем, з хімічною формулою C2H4Cl2, його молекулярна маса 98,96 г/моль.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності дихлоретан. У нас можна купити дихлоретан оптом за доступною ціною. Дихлоретан має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна дихлоретану Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку дихлоретану по всій території України. Ціна дихлоретану також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі дихлоретану гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики дихлоретану

Дихлоретан (хлористий етилен) – хлорорганічна отруйна речовина, якій характерне легке випаровування, хлорований вуглеводень, прозора безбарвна летка масляниста рідина зі солодким запахом хлороформу. У воді розчинення погане (0,55/0,87 г/100 мл), у розчинниках органічної етимології – добре. Взаємодія з іншими розчинниками і водою приводить до утворення азеотропних сумішей. Існують і активно застосовуються в хімічному та органічному синтезі два ізомери: 1,1-дихлоретан та 1,2-дихлоретан. Молярна маса – 98,96 г/моль, густина – 1,1757 г/см³/1,253 г/см³. Термовластивості: t плавлення – -96,6 °C/-35,36 °C, t кипіння – 57 °C/83,47 °C. Формула – Cl2C2H4. Синтез цієї речовини відбувається з використанням етилену (C2H4) і хлору (Cl2) у присутності хлориду заліза (III)/хлористої міді як каталізатора.

Використання хлористого етилену

Головний напрямок, де використовують хлористий етилен – вінілхлоридне виробництво (близько 80 % усієї речовини йде в цю галузь) і створення інших хім. речовин (етандіол-1,2, полісульфідний каучук тощо). Його активно застосовують у ролі розчинника, завдяки низці важливих характеристик, таких як: високе розчинення продуктів, слабке займання, легкість синтезу в значних обсягах і доступність. Але є й інша сторона медалі: дихлоретан схильний до гідролізу з водою, формування агресивного солянокислого середовища, самостійно він не розчиняє нітрат і ацетат целюлози. Тому іноді його замінюють дорожчим трихлоретиленом. Крім того, Cl2C2H4 широко застосовуваний у виготовленні рослинної олії, засобів сухого очищення і обкурювання, де виступає екстрагентом. Його задіюють при створенні лаків. У аграрному комплексі та на приватних фермах ним дезінфікують приміщення і сировину з метою позбутися комах і грибків. До складу етилованого бензину він входить як антидетонаційна присадка, каучуку і пластмас – як диспергатор і змочувальний компонент. З нього виробляють 1,1,1-трихлоретан, який використовується у хімчистці. У лабораторіях у деяких випадках виступає джерелом хлору.

Дихлоретан і безпека

Якщо у вас передбачаються роботи з цією речовиною, пам’ятайте: вона отруйна, має канцерогенні властивості й великий наркотичний ефект. Поширені негативні прояви: патологічні зміни в печінці, нирках та інших органах, помутніння рогівки ока. Проникнення до організму через органи травлення і дихання стає причиною важких отруєнь, які супроводжуються загальним ослабленням і сонливістю, головним болем і запамороченням, нудотою і блювотою, появою в роті солодкого присмаку, подразненням шкірних покривів і слизових оболонок. Не виняток – втрата свідомості, конвульсії і смерть. Людині, яка постраждала від впливу дихлоретану, необхідно негайно надати першу допомогу – максимальна кількість свіжого повітря шляхом вдихання, інгаляції або штучного дихання. При роботі з цією сполукою слід дотримуватися допустимої концентрації парів у повітрі – не більше ніж 10 мг/м3. Також пам’ятайте, що вона при певних умовах може загорітися і небезпечна виникненням пожежі. Якщо Вам потрібно купити гуртом дихлоретан, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на дихлоретан, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Міжнародна назва 1,2-dichloroethane, ethylene dichloride, ethylene chloride, freon 150
Хімічна формула ClCH2CH2Cl
Назви-синоніми хлористий етилен, 1,2-дихлоретан

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Дихлоретан (етилен хлористий) за вигідною ціною, також замовити Дихлоретан (етилен хлористий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.