Метанол (метиловий спирт)

108.00 грн (ціна за 1 л)

Метанол (метиловий спирт, деревний спирт, метилгідрат, гідроксид метилу, карбінол) – CH3OH, безбарвна легкорухома займиста рідина, практично не має запаху.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності метанол. У нас можна купити метанол оптом за доступною ціною. Метанол має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна метанолу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метанолу по всій території України. Ціна метанолу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці метанолу оптом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Замовити метиловий спирт в Україні

Дана речовина є високотоксичною як сама, так і продукти її окислення в організмі (формальдегід). Метиловий спирт широко використовується в промисловості, і отруєння ним може виникнути при випадковому або навмисному вживанні замість етилового спирту або горілки, в тому числі в разі фальсифікації. Доза метанолу в 10-15 (до 30) мл може виявитися смертельною.

Застосування

Метиловий спирт широко застосовується в хімічній фармацевтичній промисловості і для метилування, як розчинник складі політур, для денатурування етилового спирту, одержання формальдегіду, формаліну, формальдегідних смол, барвників, для екстрагування речовин, в якості незамерзаючої рідини для радіаторів, добавки для рідкого пального. Останнім часом метанол знаходить застосування в паливних елементах, велика кількість антифризів виготовляють на основі цього спирту.

Де купити метиловий спирт оптом

Якщо Вам потрібно купити оптом метанол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метанол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Вага

бочка 200л

каністра 5л

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Метанол (метиловий спирт) за вигідною ціною, також замовити Метанол (метиловий спирт) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.