Уротропін (гексаметилентетрамін)

94.80 грн (ціна за 1 кг)

Гексаметилентетрамін або уротропін є гетероциклічною органічною сполукою з формулою (CH2)6N4. Це біла кристалічна сполука, що має добру розчинність у воді і полярних органічних розчинниках. Уротропін використовують у синтезі інших хімічних сполук, наприклад, пластмас, фармацевтичних препаратів, гумових добавок. Він сублімується у вакуумі при 280 °С. Гексаметилентетрамін отримують промисловим шляхом за допомогою взаємодії формальдегіду і аміаку.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності уротропін. У нас можна купити уротропін за доступною ціною. Уротропін має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на уротропін Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку уротропіну по всій території України.

Характеристики уротропіну

Уротропін (гексаметилентетрамін, гексамін, метенамін за МНН, а також формін, аміноформ) – поліциклічний амін у вигляді білої кристалічної сполуки, без запаху, солодкуватої на смак. При підвищенні температури випаровується. Розчиняється швидко у воді та спиртах, також нормально розчинний у хлороформі й слабо - в ефірі. Утворення цієї сполуки відбувається при взаємодії аміаку і формальдегіду. Вперше цю речовину було отримано в 1859 році Бутлеровим.

уротропін формула

Уротропін і медицина

Застосування метенамінунайбільш поширене в медичній галузі, що обумовлюється виділенням формальдегіду при його розщепленні. Це одні з «найстарших» синтетичних ліків, які сьогодні випускаються в порошку, таблетованій формі і в формі розчину. У чистому вигляді й у складі комбінованих препаратів ця субстанція вводиться двома способами: перорально або внутрішньовенно.

уротропін купити гуртВиконує різноманітні позитивні впливи на людський організм:

 • - є антисептиком для сечових шляхів при пієлітах і циститах;
 • - допомагає при подагрі;
 • - має дубильний вплив на шкіру;
 • - здійснює денатурацію білків бактерій;
 • - усуває токсини;
 • - допомагає в боротьбі з різними інфекціями (грип, менінгіт, сепсис, енцефаліт, черевний тиф та інші);
 • - активує захисні реакції організму, що грунтуються на змінах іонного складу і колоїдного стану крові;
 • - сприяє усуненню неврастенічних проявів та симптомів артеріосклерозу;
 • - лікує холецистит і холангіт;
 • - нейтралізує алергійні захворювання шкіри (кропив'янку, поліморфну еритему...);
 • - вирішує проблеми підвищеної пітливості;
 • - сприяє одужанню очей при кератитах, іридоциклітах тощо.

Інші сфери застосування гексаметилентетраміну

Окрім як у медичних цілях, ця сполука набула поширення у виготовленні полімерів, фенолформальдегідних смол і вибухових речовин. знаходить своє місце і в харчопромі. Він використовується в якості добавки до їжі, консерванту, зокрема, для ікри. Бере участь у сироварінні.

Користь від гексаміну у ветеринарії спостерігається при лікуванні ниркових захворювань, хвороб сечового міхура свиней і великої рогатої худоби, маститу у корів. Як антисептик, уротропін підходить при сечових інфекціях у кіз і овець, собак і коней, у домашньої птиці. В аналітичній хімії формін виступає елементом буферних розчинів. Також аміноформ може бути інгібітором корозії. Що стосується побутового застосування, то метенамін є чудовим розпалювачем. З його допомогою готують їжу, розпалюють і прожарюють печі, прогрівають льохи, гаражі тощо. Уротропін використовується для поглинання деяких отруйних газів. Застосовується як вулканізаційний агент і піноутворювач. Він є стабілізатором для мастил і синтетичних смол, а також антикорозійним агентом у сталі. Це дезінфікуючий засіб та антибактеріальний агент.

Уротропін використовується для лікування інфекції сечовивідних шляхів. Цей препарат особливо підходить для довгострокового профілактичного лікування, оскільки у бактерій не розвивається стійкість до формальдегіду. Ця субстанція не повинна використовуватися людьми з нирковою недостатністю. Уротропін застосовують для фарбування в гістології. Разом з 1,3,5-триоксаном, гексаметилентетрамін є компонентом паливних таблеток. Уротропін використовується туристами і військовими для розігрівання їжі або військових пайків. Таблетки з уротропіну застосовуються в лабораторіях протипожежної безпеки як екологічно чисте і відтворюване джерело вогню, щоб перевірити займистість килимів і килимових виробів. Гексаметилентетрамін або уротропін також зареєстрований як харчова добавка – консервант (E 239).

Завдяки його антисептичним властивостям цей реактив додають у такі продукти як червона ікра та сири, а також застосовують при вирощуванні дріжджів. Уротропін є універсальним реагентом в органічному синтезі. Він використовується в реакціях формілювання аренів, реакції перетворення бензилгалогенідів у альдегіди. Його застосовують при виробництві вибухівки. Уротропін використовується для синтезу деяких полімерів, наприклад фенолформальдегідних смол.

Якщо Вам потрібно купити оптом уротропін, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на уротропін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Уротропін (гексаметилентетрамін) за вигідною ціною, також замовити Уротропін (гексаметилентетрамін) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.