Уранін (флуоресцеїн-натрій)

1152.00 грн (ціна за 1 кг)

Уранін (флуоресцеїн-натрій) – це динатрієва сіль флуоресцеїну, яка має хімічну формулу C20H10O5Na2 та молярну масу 376.279 г/моль. За своєю структурою уранін (флуоресцеїн-натрій) є кристалічним порошком від зеленого кольору до червоного, який відмінно розчиняється у воді та утворює флуоресценцію. Уранін належить до категорії ксантинових барвників. У молекулярній біології та у практичній біохімії флуоресцеїн-натрій використовується у якості біологічного барвника для точного визначення антитіл або антигенів. Широкий спектр застосування та відмінні функціональні можливості дозволили використовувати уранін і у швейній галузі. Саме флуоресцеїн вшивають у тканину рятувальних жилетів. Уранін повсюдно застосовується для фарбування морських знаків. Сьогодні уранін (флуоресцеїн-натрій) застосовується для швидкого визначення витіку води у водогонах та у тепломережах.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності уранін. У нас можна купити уранін за доступною ціною. Уранін має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна ураніну Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ураніну по всій території України. Ціна ураніну також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі ураніну оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Фізичні властивості ураніну

Флуоресцеїн-натрій (уранін, диоксифлуоран) – розсипчаста тверда органічна речовина, динатрієва сіль флуоресцеїну, популярний елемент флуоресціюючих сумішей. На вигляд – це порошкоподібна маса, що складається з кристалів різного кольору (від жовтого, помаранчевого, зеленого до червоного). Цей барвник належить до ряду ксантинових і утворює неабияку зелену/жовто-зелену флуоресценцію. Слабо розчиняється у воді, дещо сильніше – в спиртах і водних розчинах лугів.

Молярна маса – 332,306 г/моль, t плавлення – 314-316 °C. Формула – C20H10Na2O5.

уранін формула

Отримання цієї речовини здійснюють конденсацією ангідриду о-фталевої кислоти з 1,3-дигідроксибензолом.

Застосування ураніну (флуоресцеїн-натрію)

Цю речовину використовують практично скрізь, де є необхідність отримати жовтий і/або зелений, переважно флуоресціюючий, продукт.

У текстильній галузі з її допомогою надають жовтого забарвлення шовку і вовні. Однак, застосування в цьому процесі не дуже поширене, оскільки фарбування виходить не дуже стійким.

Молекулярна біологія і практична біохімія застосовують її як біобарвник з метою точного встановлення антитіл/антигенів. До того ж, у лабораторній практиці вона виконує роль індикатора (кислотно-основного люмінесцентного). У молекулярній біології та у практичній біохімії флуоресцеїн-натрій використовується у якості біологічного барвника для точного визначення антитіл або антигенів. Крім того, у лабораторних умовах уранін може використовуватися як індикатор.

У медицині, зокрема, в офтальмології, розчин динатрієвої солі флуоресцеїну вводять всередину для діагностики.

Цей реактив також знайшов своє застосування у сучасній побутовій хімії. Уранін нерідко додають у різноманітну побутову хімію: шампуні, мило, піну, сіль для ванни, чистильно-мийні засоби.

Часто не обходиться без нього і сантехнічний напрям. Ніщо інше так просто і швидко не допоможе визначити витік води у водогоні/тепломережі, як диоксифлуоран. Розриви, витоки, свищі – все вдається знайти, завдяки унікальним властивостям цієї сполуки. В геологорозвідці завдяки ураніну точно визначається напрямок руху води. Речовина є екологічно безпечною та не забруднює воду.

У деяких процесах вона виконує рятувальні функції. Так, наприклад, її вшивають у матеріал рятувальних жилетів, який при контакті з водою утворює велику насичену зелену ділянку, що добре проглядається з досить значної відстані, зокрема, з борту корабля або авіаційної техніки. Визначити місце знаходження людини, яка потрапила в біду, стає набагато простіше. Крім того, ураніном фарбують морські знаки і з його допомогою в геологорозвідці вивчають шляхи та напрямки підземних вод.

З декоративними задумами ним фарбують акваріумні та водоймні простори, а також низку інших матеріалів і предметів.

Така широта застосування обумовлена, передусім, винятковими властивостями цього барвника. Але також чимале значення має те, що флуоресцеїн-натрій екологічно безпечний і не засмічує водні об’єми.

Уранін та безпека

Небезпечною цю речовину назвати вкрай складно. Але, все ж, існують групи людей, яким необхідно бути досить обережними з нею. Це алергіки та хворі на бронхіальну астму. Також варто знати, що використовувати цю субстанцію в якості офтальмологічного препарату не можна в одягнутих контактних лінзах.

Зберігати цей продукт необхідно в сухому, добре вентильованому приміщенні, при t не більше ніж 25 °C.

Якщо Вам потрібно купити оптом уранін, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на уранін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. 

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Уранін (флуоресцеїн-натрій)

    

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Індія
Формула C20H10O5Na2

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Коричнево-оранжевий порошок, майже без запаху і гігроскопічний за своєю природою Відповідає
2 Масова частка основної речовини, % ≥ 98,0 98,40
3 Довжина хвилі, нм 490-492 490,5
4 Коефіцієнт поглинання (А1%, 1 см в буфері =8 на λ макс) 2050-2200 2070
5 Розчинність (1% Aq) Темно-жовтий і ясний Відповідає
6 рН (2%, вода) 7-9 7,8
7 Втрати при висушуванні, % < 5 4,0
8 Залишковий розчинник Відсутній Відсутній
9 Акрифлавін Відсутній Відсутній
10 Цинк (Zn), % < 0,1 Відсутній

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Вага

фасування 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Уранін (флуоресцеїн-натрій) за вигідною ціною, також замовити Уранін (флуоресцеїн-натрій) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.