Тимолфталеїн

5700.00 грн (ціна за 1 кг)
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Компанія «Система Оптимум» реалізує хімічні індикатори та барвники, зокрема тимолфталеїн, з доставкою по Україні. Товар завжди в наявності. Його якість підтверджується відповідними документами. Ціна – одна з найкращих на хім. ринку країни. Запрошуємо ознайомитися з короткою інформацією про тимолфталеїн, а також із подробицями його придбання просто зараз.

Тимолфталеїн: визначення та властивості

Тимолфталеїн – це речовина з групи кислотно-основних індикаторів (рН-індикаторів), тобто їй властиво міняти забарвлення, залежно від кислотності середовища. Така приналежність пояснює актуальність її застосування у фіксуванні завершення реакції між кислотами і основами (головним чином, у кислотно-основному титруванні) та інших реакцій, що супроводжуються зміною концентрації Н+-іонів. Також цей індикатор дозволяє вимірювати рН середовища колориметричним методом.

Зовні тимолфталеїн – це тверда порошкоподібна маса білого кольору, сформована дрібними кристалами. Звичайний стан при рН 9,3-10,5 – безбарвний. Коли ж рН перевищує зазначені параметри, забарвлення трансформується в синє.

У воді ця сполука майже не розчиняється. Однак піддається розчиненню в етиловому спирті, диметилкетоні та трихлорметані.

Молярна маса – 430,5354 г/моль. Густина – 1,187 г/см³.

Термовластивості: t плавлення – 248-252 °C, t кипіння – 571,6 °C, t спалаху – 187,5 °C.

Показник заломлення – 1,612.

Хім. формула: C28H30O4.

Отримання індикатора виглядає як реалізація реакції Фріделя-Крафтса з тимолом і ангідридом о-фталевої кислоти.

Безпека і зберігання. З тимолфталеїном не є винятком канцерогенний вплив. Він здатний утруднити дихання, викликати блювоту, нудоту, болі в животі, запаморочення.

Маючи справу з цим реактивом, важливо пам’ятати також, що:

  • його розчини легко спалахують;
  • пари, поєднуючись з повітрям, несуть небезпеку вибуху;
  • контакт з очима провокує подразнення, іноді загрожує серйозними пошкодженнями.

Тому цей матеріал важливо тримати подалі від вогнеджерел, запобігаючи його ненавмисному нагріванню, зіткненню з іскрами та відкритим полум’ям. Поблизу не можна палити. Зберігати необхідно щільно закритим, в упаковці виробника, в прохолодному приміщенні з добрим вентилюванням.

Специфіка застосування тимолфталеїну

Залучення індикатора, що логічно, зосереджується на аналітичній хімії. З його участю здійснюють кислотно-основний титриметричний аналіз і встановлюють водневий показник при титруванні. Робочий р-чин готується за допомогою 50 % або 90 % спирту. Інтервал переходу pH, як уже згадувалося вище, становить 9,3-10,5 з кольорозміною від безбарвного до синього. Максимальна довжина хвиль переходу – 598 ммк. Найближчі аналоги-індикатори: п-ксиленолфталеїн, α-нафтолбензоїн і фенолфталеїн.

Ще один варіант застосування тимолфталеїну – виготовлення невидимого (зникаючого) чорнила. Сполука змішується з основним р-чином, який, контактуючи з повітрям, стає кислішим, що в результаті приводить до зміни кольору.

Замовити тимолфталеїн з вигодою: умови придбання в ПП «Система Оптимум»

Приймаємо заявки на придбання тимолфталеїну онлайн, у телефонному режимі й через e-mail. Реалізуємо речовину винятково високої якості, яка відповідає всім вимогам. Усі наші індикатори коштують недорого, доставляються оперативно в будь-яких необхідних замовнику обсягах. На великі партії надаються додаткові знижки.

Залишилися запитання? Телефонуйте! Надамо всю потрібну інформацію й приймемо вашу заявку до опрацювання.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Тимолфталеїн за вигідною ціною, також замовити Тимолфталеїн з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.