Трилон Б (динатрієва сіль)

129.90 грн (ціна за 1 кг)

Трилон Б (комплексон-III, хелатон III, EDTA-Na2, ЕДТА-Na2, Е386) – динатрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти, речовина органічної етимології. Виглядом нагадує порошкоподібну кристалічну масу/кристали (колір – білий).

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності трилон Б. У нас можна купити трилон Б за доступною ціною. Трилон Б має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на трилон Б Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку трилону Б по всій території України. Ціна трилону Б також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі трилону Б оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики трилону Б

Найбільш важливою властивістю трилону Б є його здатність утворювати водорозчинні комплекси з полівалентними іонами (наприклад, кальцієм, магнієм, свинцем, міддю, цинком, кадмієм, ртуттю, марганцем, залізом, алюмінієм) у широкому діапазоні рН від 2 до 13,5. Трилон Б зазвичай утворює 1:1 комплекси, тобто його 1 моль зв'язується з 1 молем іонів металів. Ці комплекси залишаються стабільними, особливо в лужних розчинах, навіть при температурах (до 100 °C).

У воді розчиняється легко, в різних температурах по-різному: 100 г/л при t 20 °C, 230 г/л – при t 80 °C. Також досить добре розчинення спостерігається в лугах, а в спирті – слабке. При взаємодії з переважною кількістю катіонів дає надстійкі комплекси. Реагує з потужними окислювальними речовинами. Молярна маса безводного продукту – 336,21 г/моль, дигідрату – 372,24 г/моль; t плавлення – 110 °С, рН 1 %-го водного розчину – 4,5, рН 5 %-го – 4-5,5. Формула – C10H14N2Na2O8. Отримання солі здійснюється при взаємодії ціаніду натрію і метаналю з розчином 1,2-діаміноетану.

трилон Б формула

У водних розчинах трилон Б конкурує за іони металів з іншими аніонами, такими як гідроксид, сульфат, сульфід, карбонат і оксалат, які утворюють нерозчинні солі  Внаслідок цього солі більше не випадають в осад або навіть розчиняються. Висока стабільність цих комплексів запобігає участі іонів металів у типових хімічних реакціях. Наприклад, марганець, залізо і мідь більше не здатні каталізувати розкладання перекису водню. Трилон Б є дуже стабільним у порівнянні з іншими органічними комплексоутворюючими агентами, такими як лимонна кислота, винна кислота і глюконати, особливо при високих температурах. Трилон Б стійкий до дії сильних кислот і основ. Проте деякі окисники, наприклад гіпохлорит натрію, можуть порушити здатність трилону Б утворювати комплекси.

Трилон Б та сфери його застосування

трилон Б динатрієва сіль оптомТрилон Б використовується для пом'якшення води і для вилучення слідів лужноземельних і важких металів. Трилон Б також застосовують для стабілізації відбілювачів. Він може використовуватися для стабілізації перборатів і перкарбонатів у пральних порошках. Трилон Б відіграє активну роль в усуненні багатьох типів плям і підвищенні мийних властивостей мийних засобів. Його використовують у знежирювальних і чистильних засобах. Трилон Б підвищує ефективність поверхнево активних речовин. Його застосовують у текстильній промисловості з метою запобігання утворенню накипу, а також для стабілізації барвників.

Ця речовина широко застосовувана в різних галузях промисловості:

  • аналітична хімія (встановлення наявності в складі сполук катіонів та аніонів, наприклад, кальцію, магнію, міді, кобальту, нікелю тощо);
  • виготовлення побутової хімії та мийно-чистильних засобів на синтетичній основі, зокрема, захисних засобів для пральних машин;
  • реставрація шляхом очищення корозійних проявів виробів з кольорових металів, як от, бронза та срібло;
  • теплоенергетика (промивання техніки і труб);
  • котельні та теплові мережі (водопідготовка);
  • полімерне виробництво (стабілізація процесів);
  • целюлозно-паперова галузь;
  • продукування каучуку;
  • обслуговування автотехніки (очищення охолоджувальних систем).

Трилон Б і медицина

Ця сполука є активним учасником у створенні медпрепаратів, призначених для мінімізації негативних наслідків при отруєнні важкими металами. Її здатність формувати комплекси з іонами кальцію привела до застосування при надлишку відкладень солей цього металу в різних органах і системах (м’язова маса, нирки, стінки кровоносних судин), а також при артритах, склеродермії та патологічному окостенінні скелету. Рідше використовується при такому порушенні серцево-судинної системи, як ектопічна аритмія.

Трилон Б і харчопром

трилон Б купити гуртТут цей продукт у вигляді добавки до їжі Е386 застосовується, головним чином, у консервуванні овочів, грибів, морепродуктів. Як антиокислювач задіяний у виробництві соусів та маргарину, як стабілізатор кольору і смаку – у виготовленні майонезу, консервів із застосуванням світлих продуктів (цибуля, картопля, яблука, цвітна капуста). З його участю виробляють також фруктові соки, ароматичні олії, екстракти та пиво. У випадку з останнім Е386 служить антиоксидантом і дає можливість подовжити термін придатності цього напою на 2 місяці.

Вимоги безпеки під час роботи із трилоном Б

Комплексон-ІІІ – пожежо- і вибухобезпечний продукт. Контакт зі шкірою та слизовими може призвести до місцевих подразнювальних реакцій, з органами дихання – до симптоматики бронхіту. Щоб уникнути цих негативних ефектів, при роботі з хелатоном ІІІ необхідно використовувати респіратор, маску та інші ЗІЗ, що захищають від прямого контакту руки, обличчя, очі.

Важливо: при зберіганні динатрієвої солі ЕДТА не можна допускати її взаємодії з алюмінієм, цинком, нікелем, купрумом  і мідними сплавами. Тобто, в складі матеріалу, з якого виготовлена  тара, цих металів бути не повинно.

Гарантійний термін придатності – 3 роки від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити оптом трилон Б, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на трилон Б, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Трилон Б (динатрієва сіль)

    

Гарантійний термін зберігання 1 рік
Виробник Китай
Формула C10H14N2Na2O8

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Масова частка основної речовини, % ≥ 99,0 99,2
2 Хлориди (Cl), % ≤ 0,01 0,004
3 Сульфати (SO4), % ≤ 0,1 0,018
4 Важкі метали (Pb), % ≤ 0,001 0,0004
5 Залізо (Fe), % ≤ 0,001 0,0006
6 рН 4,2-4,6 4,34
7 Хелатне число, мг CaCO3 270-290 275
8 Вологість, % ≤ 0,2 0,1

 

 Лабораторний висновокпродукція відповідає вимогам «чда».

 

Міжнародна назва ethylenediaminetetraacetic acid, 2,2′,2′′,2′′′-(ethane-1,2-diyldinitrilo)tetraacetic acid;  EDTA-Na2
Хімічна формула C10H14N2Na2O8
Назви-синоніми комплексон-III, хелатон III, EDTA-Na2, ЕДТА-Na2, Е386, динатрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Трилон Б (динатрієва сіль) за вигідною ціною, також замовити Трилон Б (динатрієва сіль) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.