Тіосечовина

199.80 грн (ціна за 1 кг)

Тіосечовина (тіокарбамід) – діамід тіовугільної кислоти, неорганічна речовина, що застосовується в органічному синтезі, для отримання медпрепаратів. Зовні – порошкоподібна маса білого кольору, утворена кристалічними структурами ромбічної сингонії. Смак – гіркий. Молярна маса – 76,12 г/моль, густина – 1,405 г/см3, ентальпія формування – 298 кДж/моль. Формула – CH4N2S.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності тіосечовина. У нас можна купити тіосечовину за доступною ціною. Тіосечовина має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку тіосечовини по всій території України.  При купівлі тіосечовини оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Розчинення у воді, метиловому спирті та піридині помірне, в 50-ти %-ому водному розчині піридину хороше, в тетрахлоретані не розчиняється. При швидкому нагріванні до t 180-182 °C плавиться, при тривалому до t 130 °C відбувається розкладання, трансформація в роданід амонію. Якщо нагрівати тіокарбамід разом з лугами, здійсниться гідроліз до нітриду водню, сірчистого водню і двоокису вуглецю. Контакт з різними окислювачами, в свою чергу, дасть карбамід, діоксид тіосечовини або формамідин дисульфід. При посиленому окисленні вийдуть вуглекислота, сульфатна кислота і нітроген. Взаємодія з мінеральними кислотами призводить до утворення солей, зі солями деяких металів – комплексних сполук.

тіосечовина формула

Синтез. Отримання тіосечовини можливе кількома способами: - за аналогією до синтезу сечовини з ціанату амонію шляхом ізомеризації тіоціанату амонію. Однак, на відміну від карбаміду, тіокарбамід, нагріваючись, перебуває з тіоціанатом амонію в рівновазі; - реакцією нітриду водню і сульфіду вуглецю (IV); - взаємодією сірководню/сульфіду амонію/лужних металів з кальцієвою сіллю аміду ціанової кислоти у водних розчинах.

Застосування тіосечовини

тіосечовинаГоловним чином, ця речовина застосовується в синтезі інших хімічних продуктів, таких як: 1-додецилтіол, модафініл, діоксид тіокарбаміду, ціанамід. З її участю виготовляють тіоли, барвники, штучні смоли, ліки, також розділяють парафіни і визначають вісмут, осмій, реній і рутеній у фотометрії. В аграрному комплексі тіокарбамід відомий як цінний фунгіцид, фізіологічно активна ростова речовина. Найчастіше його використовують для обробки картоплі в передпосівний період. А похідні виступають гербіцидами, інсектицидами та зооцидами. Тіосечовина бере участь і в такому процесі, як електрохімічне полірування золота, що надає матеріалу естетичного вигляду, стійкості до хімічних впливів, забезпечує відсутність тьмяності в атмосфері сірчистого водню, високі й тривалі відображувальні якості.

Ще одна сфера – електронна промисловість, де на цю сполуку покладено завдання створення блиску в сірчанокислих мідних електролітах, завдяки значній тепло- і електропровідності, а також низькому і стабільному перехідному опору. Цей реактив часто виступає інгібітором кислотної корозії сталевих деталей і поверхонь, консервантом продуктів, що оберігає від цвілі та бактерій, у гірничодобувному напрямку – флотаційним засобом (збагачення руд), в обробці міді – засобом для лудіння. Інші галузі застосування: текстильна індустрія, фармацевтика і медицина.

Якщо Вам потрібно купити гуртом тіосечовину, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на тіосечовину, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.    

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Тіосечовина за вигідною ціною, також замовити Тіосечовина з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.