Сульфарсазен (плюмбон)

72000.00 грн (ціна за 1 кг)
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Якщо вас цікавлять поставки сульфарсазену та інших хімічних індикаторів, барвників... Якщо хочете купити якісний товар, заплативши при цьому оптимальну вартість... Якщо в пріоритеті – співпраця з надійною компанією, оперативна доставка по Україні, професійний консультативний супровід... Зупиніть вибір на пропозиції ПП «Система Оптимум», відповідно до якої можна купити сульфарсазен дрібним і великим оптом на вигідних умовах.

Сульфарсазен: основна інформація

Сульфарсазен (Sulfarsazen), він же плюмбон – це важливий металоіндикатор, який використовується в спектрофотометрії та титриметрії. Тверда речовина, в чистому стані має вигляд червоно-коричневої кристалічної маси. Можливе застосування у вигляді тринатрієвої солі, 0,05 % розчину в 2 % р-чині тетраборату натрію, придатного до роботи протягом місяця.

Реактив піддається розчиненню у воді та лужних розчинах, зокрема з легкістю розчиняється у водному р-чині бораксу, з незначною силою – в 95 % спирті; майже не розчинний в таких середовищах, як диметилкетон, метилтрихлорид і бензол (у неполярних органічних розчинниках розчинення не характерне).

Молярна маса – 572,32 г/моль. Формула: C18H14AsN6NaO8S.

Термін зберігання – 3 роки з дня виготовлення.

Отримання. Початковий сировинний матеріал, застосовуваний для синтезу плюмбону – 2-аміно-5-нітрофеніларсонова к-та. Спочатку з неї отримують певну діазосполуку, а потім актуалізують її взаємодію з 4-((4-амінофеніл)діазеніл)бензолсульфокислотою у р-чині вода-спирт. Результат – випадання цегляно-червоного осаду, що піддається перекристалізації з 50 % спирту. На виході досягається 78 % продукт (у перерахунку на амінонітрофеніларсонову к-ту).

Сульфарсазен: особливості застосування

Використання зазначеного металоіндикатора (металохромного індикатора) зосереджується на спектрофотометричному і титриметричному виявленні іонів свинцю (Pb2+) та цинку (Zn2+) при рН 9,8-10 і 9,3-9,6, відповідно. Забарвлення при цьому змінюється з помаранчево-рожевого на лимонно-жовтий. У випадку з фотометричним визначенням сульфарсазен виступає ще й реагентом для кадмію (Cd) і ртуті (Hg (II)) при значенні рН 9-10,5.

Можливі кольоротрансформації:

  • жовта – в боратному буферному р-чині (з максимальним поглинанням світла в області спектра 415 нм);
  • рожева – в комплексах зі свинцевими іонами в аналогічних умовах (з max. світлопоглинанням близько 390 нм);
  • синьо-фіолетова – в 1 н. р-чині гідроксиду натрію.

Купити сульфарсазен у ПП «Система Оптимум»

Щоб купити плюмбон недорого й з доставкою по Україні, оформляйте замовлення в нашій компанії. Заявки приймаються через кошик сайту, в телефонному режимі та за допомогою електронної пошти. Цей хім. продукт завжди є на складі та може бути доставлений вам без зволікань. Його ціна – одна з кращих у відповідному сегменті ринку країни. Всі інші умови покупки – також вигідні та прийнятні для кожного замовника.

За детальною інформацією про сульфарсазен і його придбання звертайтеся до наших консультантів.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфарсазен (плюмбон) за вигідною ціною, також замовити Сульфарсазен (плюмбон) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.