Сульфанол (алкілбензолсульфонат натрію)

157.80 грн (ціна за 1 кг)

Сульфанол (алкілбензолсульфонат натрію) – це серія органічних сполук із загальною формулою R-C6H4SO3Na, де R – алкільний ланцюг різної довжини.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності сульфанол. У нас можна купити сульфанол за доступною ціною. Сульфанол має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на сульфанол Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфанолу по всій території України.

Характеристики сульфанолу

сульфанол  купити гуртомСульфанол (алкілбензолсульфонат натрію) – суміш ізомерів натрієвих солей алкілбензолсульфокислот, синтетична ПАР зі значною поверхневою активністю і емульгуючими властивостями. В цілому, поняття «сульфанол» об’єднує серію речовин органічної етимології, для яких характерна одна формула, з єдиною відмінністю – довжиною алкідного ланцюга. Можна спостерігати до шести різних ізомерів цієї речовини, і це без урахування оптичних. Має вигляд сипкої гранульованої порошкоподібної маси білого/світло-жовтого (С. вибілений) або жовтого/світло-брунатного (С. технічний) кольору. Запаху може не бути, або може відчуватися легкий запах гасу. Вміст основного компоненту – 80 % і більше, сірчанокислого натрію – до 15 %. Добре розчиняється у воді (при цьому утворюється багато піни), нафті, в твердій воді випадає в осад. Водні розчини цієї субстанції при наявності хлориду натрію стають каламутними. Формула – CnH2n+1C6H4NaO3S, де радикал (R) CnH2n+1 має значення n в діапазоні 14-18.

Застосування сульфанолу

Сьогодні однаково активно в промисловості застосовуються дві основні марки цієї речовини: сульфанол вибілений і сульфанол технічний. Вибілений найчастіше служить активною основою при виготовленні штучних чистильно-мийних засобів, як порошкоподібної структури, так і пастоподібної, і рідкої. Входить до складу практично кожного засобу побутової хімії, який ми звикли використовувати в побуті: пральні порошки, передусім, для ручного прання, гелі для миття посуду тощо. Його також використовують для виробництва фарб і лаків, у текстильній та шкіряній галузях, при створенні латексу, наповненої гуми, автомобільних косметичних засобів (автохімії та автокосметики), для переробки, фарбування та оздоблення різної текстильної сировини. У перерахованих напрямках він виступає переважно емульгатором, змочувальним і піноутворювальним компонентом. У будівельній індустрії служить для виробництва пінобетону і пористих бетонів. Також використовується в хімії і аграрному комплексі. Застосування технічного сульфанолу дещо відрізняється. Його основні споживачі – це нафто- і газовидобування, а також нафтопереробка, де за допомогою алкілбензолсульфонату натрію максимізують віддачу пластів, врівноважують в’язкість розчинів для буріння, регулюють фільтраційні потоки і скорочують приплив води, в результаті чого підвищують відсоток одержуваної нафти. Ще одна сфера – ливарна. Тут технічний алкілбензолсульфонат натрію виступає зв’язкою при створенні стрижневих і формувальних сумішей, брикетів з дрібноструктурної сировини, а також флотореагентом. Завдяки цій субстанції вдається, крім того, унеможливити або уповільнити розвиток корозії і, як результат, продовжувати роботу техніки і уникати проривів трубопроводів.

Тара, транспортування, зберігання

Тарою для сульфанолу часто служать багатошарові мішки з паперу, які можуть бути доповнені ПЕ-вкладками. Як варіант – ПП мішки, текстильні або джутові. Перевозять цю речовину в критих ТС авто-, водним і залізничним транспортом. Зберігати її рекомендовано в закритих коморах без опалення і захищених від проникнення вологи. Гарантійний термін зберігання – півроку від дати виробництва. Якщо Вам потрібно купити оптом сульфанол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфанол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва alkylbenzene sulfonates
Хімічна формула CnH2n+1C6H4NaO3S
Назви-синоніми алкілбензолсульфонат натрію

Вага

фасування 500 кг

мішок 12,5 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфанол (алкілбензолсульфонат натрію) за вигідною ціною, також замовити Сульфанол (алкілбензолсульфонат натрію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.