Спінювач азодікарбонамід

210.00 грн (ціна за 1 кг)

Азодікарбонамід або азо(біс)формамід є хімічною сполукою з молекулярною формулою C2H4O2N4. Це жовтий або оранжево-червоний кристалічний порошок, він не має запаху. Молярна маса 116,08 г/моль. Його температура розкладу 205 – 215°С. Розчинність у воді при 20°C незначна, менше 50 мг/л. У гарячій воді розчинність дещо вища.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності спінювач азодікарбонамід. У нас можна купити спінювач азодікарбонамід за доступною ціною. Спінювач азодікарбонамід має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на спінювач азодікарбонамід Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку спінювача азодікарбонаміду по всій території України.

Характеристики і отримання азодікарбонаміду

Спінювач азодікарбонамід – спінювальна хімдобавка, ефективний утворювач пор, класичний ініціатор вільно-радикальних реакцій, призначений для виготовлення безлічі термопластів та еластомерів (ПВХ, ПАН, ПВС і синтетичні волокна). Застосовується в процесі лиття, екструзії та ротаційного формування. Має вигляд порошкоподібної маси, що складається з кристалічних структур. Колір – світло-жовтий, запах відсутній. Горючий, не токсичний.

У воді розчиняється слабо (50 мг/л при 20 °C), трохи більше розчинення спостерігається в гарячій воді. Молекулярна вага – 116,08 г/моль, середня t розкладання – 206 °C, рH водного розчину – 6,8. Формула – C2H4N4O2. Отримання цієї сполуки відбувається внаслідок конденсування карбаміду і сірчанокислого гідразину. Одержану в цьому процесі дісечовину піддають окисленню за допомогою гіпохлориту натрію. Кількість основної речовини – азодікарбонаміду – 97 %. Отримують азодікарбонамід при конденсації сечовини з гідразинсульфатом.

азодікарбонамід формула

Отриманий гідразоформамід окислюють за участі натрію хлорнуватистокислого. Азо - це префікс для групи N = N, азо-сполуки мають загальну молекулярну формулу RN=N-R', де R - це різноманітні замісники, азодікарбонамід містить в якості замісників дві групи CONH2. Аліфатичні азосполуки нестійкі і втрачають азот шляхом одночасного розщеплення вуглець-азотних зв'язків, унаслідок чого утворюються вільні радикали, тому деякі аліфатичні азосполуки використовуються як радикальні ініціатори. Азодікарбонамід є типовим ініціатором вільно-радикальних реакцій з виробництва полімерів (полівінілхлориду, поліакрилонітрилу, полівінілового спирту і синтетичних волокон).

Застосування азодікарбонаміду

Основне застосування азодікарбонаміду - у виробництві пінопластів (як спінювальний агент). Термічний розклад азодікарбонаміду призводить до вивільнення азоту, монооксиду вуглецю, діоксиду вуглецю і аміаку, які при контакті з полімером утворюють спінені вироби. Азодікарбонамід також використовується при виробництві пластмас, штучної шкіри та в інших галузях промисловості.Азодікарбонамід, вивільняючи газоподібний азот, є загальним піноутворювачем для каучуків і пластмас, таких як ПВХ, ЕВА, поліолефіни, полістирол тощо. Азодікарбонамід як піноутворювач заборонений в Європі для виготовлення пластмасових виробів, призначених для прямого контакту з харчовими продуктами. Цей спінювач є одним з найпопулярніших пороутворювачів органічного походження, завдяки високому коефіцієнту спінювання, підвищеній чистоті, сталим розмірам частинок і доброму диспергуванню (розсіюванню). Крім того, йому властива висока продуктивність, розпад з вивільненням газу (приблизно 225 мл/г) і його насправді можна вважати найкращим у співвідношенні ціни та якості.

Переваги спінювачу азодікарбонаміду незаперечні:спінювач азодікарбонамід купити

  • зменшення густини й загальної ваги виробів;
  • збільшення обсягу продукції на 1 частину полімеру;
  • підвищення пружності;
  • надання оптимальних звуко- і теплоізоляційних характеристик;
  • мінімізація зсідання;
  • зменшення собівартості продукції.

Головна сфера застосування цієї речовини – пінопластове виробництво. Роль спінювального агента (порофору) виконується терморозпадом з подальшим вивільненням таких складових, як азот, нітрид водню, чадний і вуглекислий гази. Саме ці речовини, контактуючи з полімером, надають йому спіненого вигляду. Не менш важливим є азодікарбонамід і для виготовлення пластичних мас, каучуку, штучної шкіри тощо. Крім того, його вводять до складу борошняних виробів, покращуючи, таким чином, якість тіста і пористість готової хлібобулочної продукції.

Азодікарбонамід і безпека

Цей продукт належить до малотоксичних (4 клас небезпеки), тому, в цілому, допустимий до застосування в харчопромі. Хоча в деяких європейських країнах він заборонений до використання для виготовлення їжі та ємностей, експлуатація яких передбачає контакт з харчовими продуктами. Виводиться з організму людини нирками. Зберігати спінювач рекомендовано в темних сухих складах при t до 50 °C, уникаючи сусідства функціонуючих опалювальних джерел, щоб запобігти саморозкладу. Якщо передбачається зберігання на відкритих майданчиках, обов’язкова наявність навісів.

Якщо Вам потрібно купити оптом спінювач азодікарбонамід, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на спінювач азодікарбонамід, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Спінювач азодікарбонамід за вигідною ціною, також замовити Спінювач азодікарбонамід з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.