Шеллак

900.00 грн (ціна за 1 кг)

Шеллак – це природний полімер, що виділяється комахами-червецями, які паразитують на певних деревах, що ростуть в Індії та Південно-Східній Азії. Ці комахи харчуються деревним соком, а потім перетравлюють його і виділяють смолисту речовину, яка осідає на гілки дерев.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності шеллак. У нас можна купити шеллак за доступною ціною. Шеллак має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на шеллак Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку шеллаку по всій території України.

Характеристики шеллаку

Цю смолу збирають з дерев, подрібнюють, промивають, сушать і в кінцевому результаті отримують сипку лакову масу. Шеллак продається у вигляді лусочок або розчиненим у спирті і упакованим в металеві банки. Щоб отримати максимальну твердість і водостійкість лаку, необхідно використовувати денатурований спирт для розчинення шеллаку з пластівців. Найчастіше шеллак використовується в деревообробній промисловості для лакування різноманітних виробів з дерева. Природний шеллак має помаранчевий (бурштиновий) колір, він надає приємного теплого відтінку лакованій деревині. Відбілений шеллак застосовується, якщо необхідно зберегти природний колір світлого дерева, такого як клен, береза і тополя. Інколи відбілений і бурштиновий шеллак змішують для утворення необхідного відтінку. Природний шеллак містить близько 5 відсотків воску, але депарафінізований шеллак є більш водонепроникним. Відділити віск від шеллаку надзвичайно просто, необхідно дати йому відстоятися деякий час, а потім злити рідину. Цей полімер містить такі види кислот як алеуретинову, дигідрооксифікоцеролову, шеллолову, а також невелику кількість води та водорозчинний пігмент. Температура плавлення шеллаку 80-120 °C. Він добре розчинний у розчинах лугів і в спиртах, погано - в бензолі і практично не розчиняється в бензині, жирах і оліях.

Застосування шеллаку

Найбільш широко дана речовина використовується для виготовлення лаків, а також  ізоляційних матеріалів, для виробництва грамплатівок і у фотографії. Шеллак – займиста речовина і може застосовуватися в піротехніці, наприклад, для сигнальних вогнів. У харчовій промисловості ця субстанція зареєстрована в якості харчової добавки з індексом Е-904. Вона використовується як їстівна глазур для покриття цукерок та інших кондитерських виробів. Шеллаком покривають меблі та акустичні музичні інструменти, такі як скрипки та гітари. Якщо Вам потрібно купити оптом шеллак, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на шеллак, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Шеллак за вигідною ціною, також замовити Шеллак з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.