Шеллак

1140.00 грн (ціна за 1 кг)

Шеллак – це природний полімер, що виділяється комахами-червецями, які паразитують на певних деревах, що ростуть в Індії та Південно-Східній Азії. Ці комахи харчуються деревним соком, а потім перетравлюють його і виділяють смолисту речовину, яка осідає на гілки дерев.

Природна смола шелак у наш час знаходить широке застосування у різних функціональних сегментах. Купити шелак оптом часто доводиться для лакофарбової, піротехнічної, фармацевтичної, харчової та низки інших галузей, позаяк він володіє винятковими параметрами і властивостями.

На складах ПП «Система Оптимум» завжди в наявності шелак. У нас можна купити шелак за доступною ціною. Шелак має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна на шелак вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку шелаку по всій території України.

Характеристики шелаку

Шелак (гумілак) – це натуральна смола, яку в природному середовищі виробляють самиці комах (лакові червці), що паразитують на частині тропічних і субтропічних дерев. Цю смолу збирають з дерев, подрібнюють, промивають, сушать і в кінцевому підсумку отримують сипку лакову масу. Шелак продається у вигляді блискучих, прозорих і досить тендітних лусок (різних відтінків жовтого, помаранчевих, світло- і темно-бурих) або розчиненим у спирті й упакованим у металеві банки. Щоб отримати максимальну твердість і водостійкість лаку, необхідно використовувати денатурований спирт для розчинення шелаку з пластівців. Цікава значущість цього матеріалу в різних варіантах,  залежно від колірних параметрів. Що більше в папочному лакові барвника, то вища його цінність. А ось у випадку з шелаком у формі листочків все навпаки: що світліше, то краще.

Найчастіше шелак використовується в деревообробній промисловості для лакування різних виробів з дерева. Природний шелак має помаранчевий (бурштиновий) колір, він надає приємного теплого відтінку лакованій деревині. Вибілений шелак застосовується, якщо необхідно зберегти природний колір світлого дерева, такого як клен, береза і тополя. Іноді вибілений і бурштиновий шелак змішують для утворення необхідного відтінку.

Природний шелак містить близько 5 відсотків воску, але депарафінований шелак більш водонепроникний. Відокремити віск від шелаку надзвичайно просто: необхідно дати йому відстоятися деякий час, а потім злити рідину.

Цей полімер містить такі види кислот як алеуретинову, дигідрооксифікоцеролову, шелолову, а також невелику кількість води і водорозчинний пігмент.

Температура плавлення шелаку – 80-120 °C. Він добре розчинний в розчинах лугів і в спиртах, погано – в бензолі й практично не розчиняється в бензині, жирах та оліях. Запах і смак відсутні.

Застосування шелаку

Найбільш широко ця речовина використовується для виготовлення лаків, а також ізоляційних матеріалів, у фотографії. Більш давнє використання зазначеного продукту зосереджувалося на виробництві грамплатівок (до винаходу вінілу).

Шелак – горюча речовина і може застосовуватися в піротехніці, наприклад, для сигнальних вогнів. Так, для створення зеленого вогню його беруть в кількості 15 % і поєднують з 85 % барієвої солі хлорнуватої кислоти. У трасуючі пірокомпозиції вводять 10 % шелаку, поряд з 35 % магнію і 55 % азотнокислого барію. У ролі домішки до пасивних складів гумілак сприяє рівному і помірному горінню, тобто в спектр його функціональних можливостей входить підтримка і регулювання полум’я. Іноді може використовуватися при виготовленні бенгальських вогнів, оскільки його воскові та смолисті частини забезпечують здатність до розкладання при горінні таких солей, як, зокрема, азотнокислі стронцій, натрій і барій, без домішки бертолетової солі. Заради справедливості хочемо відзначити, що порівняна дорожнеча шелаку дещо обмежує його застосування в піротехнічному сегменті.

У харчовій промисловості ця субстанція зареєстрована в якості харчової добавки з індексом Е904. Вона використовується як їстівна глазур для поверхневої обробки фруктів (яблук, груш, персиків та ін.), для покриття цукерок, драже й інших кондитерських виробів. Її можна зустріти в складі шоколаду, жувальної гумки і БАДів. До слова, з аналогічною метою може застосовуватися і в фармацевтиці, для покриття пігулок.

Шелаком покривають меблі й акустичні музичні інструменти, такі як скрипки, гітари, роялі, флейти та ін. У взуттєвій промисловості з його допомогою (спільно з ідітоловим лаком) здійснюють фіксацію урізу шкіряних підошов і каблуків.

Лак на основі шелаку, що пройшов спеціальне очищення й позбавлення від воску, знаходить застосування в сусальному золоченні. Виступає захисним покриттям для золотої поталі від окислення. Шелачний лак, що містить віск, використовується для ґрунтування під сусальну позолоту.

Наостанок кілька слів про роль шелаку у виробництві гель-лаків для нігтів. Чи є ці склади для покриття нігтьових пластин правдивим шелаком, носячи відповідну назву? Хоча широко поширена думка, що так, але насправді, ймовірно, ні. Сучасна косметологія, швидше за все, не використовує справжній шелак для покриття нігтів. Напис «Shellac» можна зустріти на товарах різних виробників, однак ті не розкривають склад своїх продуктів.

Купити шелак з доставкою по Україні

Якщо вам потрібно купити оптом шелак, зверніться в компанію «Система Оптимум». Питання про ціну на шелак, а також умови оплати і доставки по Україні ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Всі сировинні матеріали, наявні в нашому асортименті, і шелак – не виняток, відповідають високим вимогам до якості та функціоналізму. Кожна заявлена характеристика дійсна і підтверджена. Якщо додати до цього доступні ціни та оперативні поставки в усі регіони країни, будь-які сумніви з приводу, купити чи ні, відпадають. Оформляйте замовлення на шелак оптом з вигодою і впевненістю у правильності вибору! Замовляйте природну смолу у ПП «Система Оптимум»!

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Шеллак за вигідною ціною, також замовити Шеллак з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.