Резазурину натрієва сіль

8400.00 грн (ціна за 1 кг)

Резазурину натрієва сіль (резазурин, 7-гідрокси-3Н-феноксазин-3-он-10-оксид, аламаровий синій) – тверда хім. речовина, арен, редокс-індикатор, барвник сапфірового кольору, який отримує рожеве забарвлення при відновленні (трансформація в флуоресціюючий резоруфін).

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності резазурину натрієва сіль. У нас можна купити резазурину натрієву сіль гуртом за доступною ціною. Резазурину натрієва сіль має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на резазурину натрієву сіль Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Резазурину натрієва сіль та її застосування

Молярна маса – 251,17 г/моль. Формула – C12H7N1O4.

Перший з процесів, який став проводитися за участю резазурину – дослідження якості молока. Тут цей матеріал виступає індикатором зараження молочного продукту бактеріями. Ця методика була розроблена такими вченими, як Перш і Сіммерт, у 1929 р.

Ще один важливий процес, в якому ця речовина бере участь – індикація життєздатності клітин ссавців.

Приготування і зберігання. Створення основного розчину аламарового синього виглядає як розчинення 100 мг продукту в 200 мл очищеної води (завідомо прокип’яченої, а опісля охолодженої). Зберігати його можна до двадцяти днів при t 3-5 °C.

Що стосується робочого розчину, то його створюють з основного шляхом розбавлення водою десятиразово. Таким чином, у робочому розчині міститься 0,005 % резазурину. Зберігати таку форму речовини допустимо до семи діб при t 8-10 °C.

Ємності для зберігання потрібно брати з темного скла.

Безпека. Маючи справу з цим барвником, обов’язково потрібно пам’ятати про його шкоду при потраплянні до травного тракту (не ковтати!). Крім того, необхідно уникати контакту зі шкірою та слизовими задля запобігання подразнень. Якщо зробити цього не вдасться, змийте речовину достатнім обсягом води і покажіться лікареві.

Якщо Вам потрібно купити оптом резазурину натрієву сіль, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Резазурину натрієва сіль за вигідною ціною, також замовити Резазурину натрієва сіль з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.