Реактив Неслера

990.00 грн (ціна за 1 кг)

Реактив Неслера (тетрайодомеркурат (II)/тетрайодомеркуроат калію) – хімреагент, лужний розчин комплексної солі – дигідрату тетрайодомеркурату (II) калію. Зовні це рідка речовина з блідо-жовтуватим відтінком. Перебування на світлі призводить до її розкладання.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності реактив Неслера. У нас можна купити реактив Неслера оптом за доступною ціною. Реактив Неслера має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна реактива Неслера Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку реактива Неслера по всій території України. Ціна реактива Неслера також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Склад: 4,545 г йодиду ртуті, 3,320 г йодиду калію, 50 мл води.

Молярна маса – 786,40 г/моль, густина – 4,29 г/см³. Формула – K2[HgI4].

реактив Неслера формула

Реактив Неcлера у застосуванні

Цю речовину запропонував використовувати в якості реагенту німецький вчений-хімік Юліус Неслер у 1868 р, від імені якого вона і отримала свою назву.

Дає специфічні реакції при взаємодії з іншими сполуками. Тому в аналітичній хімії її застосовують для визначення морфіну. У присутності останнього утворює аморфний осад комплексного складу, який при відстоюванні кристалізується. Мікроскопний аналіз показує кристалічні структури, що нагадують за формою довгі голки і нитки.

реактив Неслера купитиВзаємодія з NH3 (аміаком) і CH5N3 (гуанідіном) приводить до осадження насиченого брунатно-червоного йодиду оксодимеркурамонію/дійоддімеркурамонію. З відновлювальними речовинами органічної етимології (зокрема, спирти і альдегіди) – дрібнодисперсного осаду Hg (ртуті) чорного кольору. Тому активно використовується для якісного аналізу цих сполук і, до того ж, для колориметричного обчислення малих доз аміаку. В основі цього методу лежить дуже чутливе реагування на амонійні солі. Процес виглядає так: у пробірку поміщується крапля розчину, який необхідно дослідити, 5-10 крапель води, 3-4 краплі реактиву Неслера. Про присутність іонів амонію свідчить їх випадання у вигляді помаранчево-брунатного осаду.

Крім усього іншого, цей реактив застосовують у хроматографії. Тонкошаровий і паперовий напрямки, завдяки йому, мають можливість розпізнавати такі хімпродукти, як гідроксиамінокислоти.

Токсичність реактиву Неcлера

Цей розчин належить до токсичних, небезпечних для людського організму речовин, оскільки до його складу входить ртуть. Йому присвоєно шостий клас небезпеки. Це означає, що при застосуванні та зберіганні реактиву Неслера необхідно бути обережними. Не допускайте його контакту з їжею, а також шкірними покривами і слизовими, адже це загрожує великими подразненнями цих тканин. Можливе також загальне отруєння організму.

Зберігання реактиву Неcлера

 Нормальний стан розчину – безбарвний. У такому вигляді його необхідно зберігати за певних умов:

  • - темна добре закупорена корком ємність (склянка, пробірка тощо);
  • - прохолодне, убезпечене від проникнення світла приміщення (задля уникнення розкладання).

Якщо Вам потрібно купити оптом реактив Неслера, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на реактив Неслера, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Реактив Неслера за вигідною ціною, також замовити Реактив Неслера з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.