Реактив Гріса

840.00 грн (ціна за 1 кг)

Реактив Гріса – це суміш сульфанілової кислоти 1-нафтиламіну та винної кислоти. Реактив є порошком білого або сіро-рожевого кольору

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності реактив Гріса. У нас можна купити реактив Гріса за доступною ціною. Реактив Гріса має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна реактиву Гріса Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку реактиву Гріса по всій території України. Ціна реактиву Гріса також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі реактиву Гріса оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Використання реактиву Гріса

Найчастіше реактив Гріса застосовується для швидкого визначення різних органічних сполук, які виділяються під час нагрівання. У лабораторіях завдяки реактиву Гріса проводяться різноманітні хімічні реакції. Реактив відмінно розчиняється у воді та багатьох інших розчинниках.

Техніка безпеки в період використання реактиву Гріса

Реактив Гріса необхідно зберігати у темному та прохолодному місті без підвищеної вологості. Згідно з ГОСТами України даний реактив належить до четвертої групи небезпеки. Під час роботи з реактивом необхідно чітко дотримуватися правил безпеки. Реактив Гріса спричиняє сильний подразнюючий ефект на слизову оболонку, а також на шкіру. Таким чином, починаючи роботу з реактивом Гріса, потрібно мати захисне екіпірування. Таким екіпіруванням є спеціальний лабораторний одяг, гумові рукавички, протигаз і захисні окуляри. При попаданні реактиву Гріса на шкіру необхідно терміново промити уражену частину тіла водою. Реактив Гріса дозволяється використовувати виключно у добре провітрюваних приміщеннях з включеною припливно-витяжною вентиляцією.

Транспортування реактиву Гріса

Перевезення реактиву Гріса дозволяється будь-якими партіями за допомогою залізничного або автомобільного транспортного засобу. Для підвищення безпеки спеціальні банки, у яких зберігається реактив Гріса, упаковують у герметичні коробки з гофрованого картону.

Термін зберігання реактиву складає не більш ніж три роки з дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити оптом реактив Гріса, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на реактив Гріса, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Реактив Гріса за вигідною ціною, також замовити Реактив Гріса з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.