Полівініловий спирт

171.00 грн (ціна за 1 кг)

Полівініловий спирт – це водорозчинний синтетичний полімер загальної хімічної формули (С2Н4O)n. На відміну від багатьох вінілових полімерів, полівініловий спирт не утворюється шляхом полімеризації відповідного мономеру. Його отримують непрямими методами. Мономер вінілового спирту існує майже виключно в таутомерній формі. Полівініловий спирт отримують методом часткового або повного алкоголізу полівінілацетату.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності полівініловий спирт. У нас можна купити полівініловий спирт за доступною ціною. Полівініловий спирт має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на полівініловий спирт Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку полівінілового спирту по всій території України.

Характеристики та властивості полівінілового спирту

Полівініловий спирт (ПВС) має чудові плівкоутворювальні властивості як емульгатора, так і клею. Він стійкий до дії нафти, жиру і органічних розчинників. Цей спирт не має запаху і нетоксичний. Маючи високу міцність і гнучкість, ПВС повністю розкладається при температурі вище 200 °С. Полівініловий спирт повільно розчиняється у холодній воді, але значно швидше при підвищених температурах, як правило, понад 90 °С. Його водні розчини нестабільні, особливо якщо там присутні сліди кислоти або основи. Розчини можуть пройти складний ряд оборотних і необоротних реакцій гелеутворення. Полівініловий спирт є сировиною для виготовлення інших полімерів, таких як: Полівініл нітрат (ПВН). Це складний ефір азотної кислоти і полівінілового спирту. Він може бути використаний для виробництва вибухових речовин і ракетного пального. Полівінілацеталі. Їх отримують взаємодією альдегідів з полівініловим спиртом. Полівінілбутираль (ПВБ) і полівінілформаль (ПВФ) є прикладами таких полімерів.

Використання полівінілового спирту

Полівінілбутираль використовується в якості захисного шару скла для літаків і автомобілів. Полівінілформаль застосовується у виробництві емалей для покриття електричних дротів. Полівініловий спирт служить допоміжним засобом в емульсійній полімеризації. Його також використовують у текстильній і целюлозно-паперовій промисловості в якості клею і для покриття. З нього виготовляють розчинні у воді упакування, наприклад, для прального порошку. ПВС є компонентом деяких очних крапель і може застосовуватись як змащувальний засіб для контактних лінз. Якщо Вам потрібно купити оптом полівініловий спирт, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на полівініловий спирт, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва polyvinil alcohol, poly(vinylis acetas), erhenol homopolymer, polyvinol, PVA, vinil alcohol polymer, PVAL, PVOH
Хімічна формула (C2H4O)n
Назви-синоніми ПВС

Вага

фасування 1000 кг

фасування 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Полівініловий спирт за вигідною ціною, також замовити Полівініловий спирт з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.