Полівініловий спирт

115.80 грн (ціна за 1 кг)
Полівініловий спирт - мішок 25 кг
SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності полівініловий спирт. У нас можна купити полівініловий спирт за доступною ціною. Полівініловий спирт має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на полівініловий спирт Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку полівінілового спирту по всій території України.

Характеристики та властивості полівінілового спирту

Полівініловий спирт (ПВС) має чудові плівкоутворювальні властивості як емульгатора, так і клею. Він стійкий до дії нафти, жиру і органічних розчинників. Цей спирт не має запаху і нетоксичний. Маючи високу міцність і гнучкість, ПВС повністю розкладається при температурі вище 200 °С. Полівініловий спирт повільно розчиняється у холодній воді, але значно швидше при підвищених температурах, як правило, понад 90 °С. Його водні розчини нестабільні, особливо якщо там присутні сліди кислоти або основи. Розчини можуть пройти складний ряд оборотних і необоротних реакцій гелеутворення. Полівініловий спирт є сировиною для виготовлення інших полімерів, таких як: Полівініл нітрат (ПВН). Це складний ефір азотної кислоти і полівінілового спирту. Він може бути використаний для виробництва вибухових речовин і ракетного пального. Полівінілацеталі. Їх отримують взаємодією альдегідів з полівініловим спиртом. Полівінілбутираль (ПВБ) і полівінілформаль (ПВФ) є прикладами таких полімерів.

Використання полівінілового спирту

Полівінілбутираль використовується в якості захисного шару скла для літаків і автомобілів. Полівінілформаль застосовується у виробництві емалей для покриття електричних дротів. Полівініловий спирт служить допоміжним засобом в емульсійній полімеризації. Його також використовують у текстильній і целюлозно-паперовій промисловості в якості клею і для покриття. З нього виготовляють розчинні у воді упакування, наприклад, для прального порошку. ПВС є компонентом деяких очних крапель і може застосовуватись як змащувальний засіб для контактних лінз. Якщо Вам потрібно купити оптом полівініловий спирт, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на полівініловий спирт, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

фасування 1000 кг

фасування 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Полівініловий спирт за вигідною ціною, також замовити Полівініловий спирт з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.